تاريخ: 1393/6/27
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

رئیس قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه در برخورد با مفاسد زیر بار خطوط قرمز توهمی نمی‌رود زیرا معیار دستگاه قضایی شرع و قانون است و در این دو منبع خط قرمزی در برخورد با مفاسد ترسیم نشده است.

آمریکا نیاز داشت تا با اضافه کردن ایران به این اتحاد تصنعی، از برگ برنده‌ی خوش‌نامی و حمایت صادقانه‌ی ایران از مسلمانان در سطح افکار عمومی منطقه، نهایت بهره را ببرد. آمریکا با توجه به اینکه عنوان کرده در این مبارزه تنها به نیروی هوایی خود اکتفا خواهد نمود، با حضور مستقیم نظامیان ایران در مبارزه با داعش، اقدام به جوسازی...

با توجه به وزن کم بمب سیمرغ عملا تمام جنگنده های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جنگنده های سوخوی 25 نیروی هوایی سپاه توان حمل این بمب را دارا هستند. پس از پرتاب،این بمب تبدیل‌به 147ریز بمب شده و مجموعا ریز بمب های نصب شده، توان تبدیل شدن به 200 تا 294 هزار عدد ترکش را دارند.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ماموریت نیروی قدس سپاه کمک به نهضت‌های اسلامی، توسعه انقلاب اسلامی و کمک به مقاومت و پایداری مظلومین در سراسر دنیا است.

اعتقاد به نگرش "ما می توانیم" در قالب توکل به خدا و انجام وظیفه، فرهنگی است که در بسیج نهفته است. برای پیشرفت باید نفع مادی خود را در درجه دوم تعالی خود و جامعه قرار داد.

اخبار روز
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی:

رئیس قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه در برخورد با مفاسد زیر بار خطوط قرمز توهمی نمی‌رود زیرا معیار دستگاه قضایی شرع و قانون است و در این دو منبع خط قرمزی در برخورد با مفاسد ترسیم نشده است.

معاون رئیس‌جمهور خبر داد

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور از تجهیز شدن روستاهای بالای 50 خانوار کشور به اینترنت پرسرعت تا پایان امسال خبر داد.

در سفر نعمت زاده به کاراکاس:

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: زمینه هاى همکارى با ونزوئلا بسیار زیاد است و باید موانع همکاری های دو کشور برطرف شود.

طبق آمارهای به دست آمده، پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید طی هفت ماه گذشته 3 درصد بوده که به طور میانگین ماهانه 42 صدم درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به نام رفع تحریم، به کام NSA؛

امیدواریم برخی آزاد شدن ایجاد حساب کاربری در یاهو را مرتبط با حسن نیت غرب طی مذاکرات هسته‌ای برای برداشته شدن تحریم‌ها ندانند و تعطیلی برخی جوانب فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی را در ازای به دست آوردن امکان ساخت حساب کاربری در یاهو و به ترک برداشتن ساختار تحریم‌ها ربط ندهند؛ که این‌ عمل یاهو، نه رفع تحریم ایران که رفع تحریم کردن از خودش و سازمان آژانس امنیت ملی آمریکا برای دسترسی به اطلاعات کلان کاربری و شخصی ایرانیان است.

مسئولین ذیربط در خصوص پرواز مجدد توپولف در آسمان ایران تجدیدنظر کنند؛ هرچند که دیکته نانوشته غلط ندارد اما پرواز مجدد توپولف در آسمان ایران به حتم مشکلات و خطرات جدی به همراه خواهد داشت.

گفتگو با دکتر عادل پیغامی، عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع):

نامگذاری امسال از سوی رهبر انقلاب با عنوان «اقتصاد و فرهنگ» باعث شد تا بسیاری از فعالان دانشگاهی و اساتید برتر اقدام به نظریه‌پردازی در این حوزه کنند و به ارائه مطالب و مقالاتی در حوزه‌های مربوط با اقتصاد و فرهنگ و همچنین فضاهای مشترک میان این دو حوزه بپردازند.

صندوق بین‌المللی پول گزارش داد

صندوق بین المللی پول «کیفیت رشد اقتصادی ایران» در دوره ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ را متوسط به بالا ارزیابی کرد و اعلام کرد ایران بین ۹۳ کشور درحال توسعه رتبه ۴۷ را از این نظر بدست آورده است.

کازمس برنامه کاربردی فریبنده‌ای است که قطع و وصلی‌های اینترنت را دور می‌زند و صفحه موجود در اینترنت را برای کاربران باز می‌کند.

در حالی که قرار بود کمیسیون بهداشت به دستور رئیس مجلس شورای اسلامی، گزارشی را در مورد کیفیت بنزین تولید شده در واحدهای پتروشیمی تهیه کند، بعد از گذشت سه ماه این گزارش هنوز ارائه نشده است.

بررسی موضوع واردات آب در حالی از سوی وزارت نیرو صورت می‌گیرد که احداث آب‌شیرین‌کن و تولید آب با بهره‌گیری از بازیافت حرارت در نیروگاه‌های گازی، اولویت بیشتری برای کشور دارد.

مدیر عامل مخابرات ایران:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بر تعامل با وزارت ارتباطات، شورای عالی فضای مجازی و شرکت‌های فعال درحوزه ICT تاکید کرد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها