تاريخ: 1393/5/30
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

در دوران امامت امام صادق علیه السلام، دروغ در امر دین، جامعه را فرا گرفته بود و می رفت تا دین حقیقی به طور کامل مضمحل شود. در این بین دستگاه خلافت نیز بر این اوضاع آشفته از طریق استخدام فقهای درباری می افزود

فرجی دانا با استیضاح نمایندگان مجلس، از وزارت علوم تحقیقات و فناوری عزل شد.

۳ آذر ۹۲ ایران و گروه ۱+۵، توافقنامه‌ی ژنو را به امضا رساندند و هر یک از دو طرف در ازای امتیازاتی که از طرف مقابل دریافت کردند، متعهد به انجام برخی تعهدات شدند که یکی از چالشی‌ترین این موارد، بحث خودداری از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران بود.با این حال، عملکرد آمریکا طی هشت ماه سپری‌شده از توافق ژنو، نشان می‌دهد برخلاف ادعاهایی که مطرح می‌شود ماشین تحریم آمریکا علیه ایران متوقف نشده است.

چیت چیان در خصوص بحران آب گفت: تمام واقعیت‌ها به شکل موجود انعکاس یافته و انتظار داریم که مردم در پاسخ به دعوت وزارت نیرو همکاری لازم را داشته باشند.

در دوازدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک پردیس از 5 محصول فناورانه پارک پردیس رونمایی شد. ایران با دستیابی به دانش فنی این محصولات موفق شد انحصار خارجی ها را بشکند.

اخبار روز
به مناسبت شهادت امام صادق (ع)

در دوران امامت امام صادق علیه السلام، دروغ در امر دین، جامعه را فرا گرفته بود و می رفت تا دین حقیقی به طور کامل مضمحل شود. در این بین دستگاه خلافت نیز بر این اوضاع آشفته از طریق استخدام فقهای درباری می افزود

همزمان با هفته دولت انجام می شود؛

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از پروژه گازرسانی به 50 روستا خبر داد و گفت: برای اجرایواحدهای صنعتی و مسکن مهر در مجموع ٢٨٣ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

از ابتدای امسال تاکنون؛

تولید برق جمهوری اسلامی ایران از ابتدای سال‌ جاری تاکنون در مقایسه با زمان مشابه پارسال حدود هفت درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی:

کاظمی گفت: کلانشهر کشور تا پایان امسال زیر پوشش کامل بنزین و نفت گاز با استاندارد یورو 4 قرار می‌گیرد و با اجرا و تکمیل طرح‌های بنزین‌سازی، اوایل برنامه ششم توسعه در همه شهرهای کشور فرآورده‌های نفتی با استانداردهای روز دنیا توزیع خواهد شد.

وزیرصنعت، معدن وتجارت گفت: صنعتی شدن ساختمان امری ضروری است و باید از روش‌های سنتی فاصله گرفت.

غلامرضا هوایی در همایش ممیزی و بازرسی انرژی و بهره‌گیری از انرژی‌های تجدیدپذیر ساختمان در اصفهان گفت: میزان مصرف انرژی در ایران به نسبت دیگر کشورهای دنیا نگران‌کننده است.

فرجی دانا با استیضاح نمایندگان مجلس، از وزارت علوم تحقیقات و فناوری عزل شد.

چیت چیان به مهر اعلام کرد:

وزیر نیرو با تشریح 4 سناریوی افزایش ظرفیت تولید برق پاک و تجدید پذیر در ایران از کشف بزرگترین تونل بادی جهان در منطقه خواف خراسان رضوی خبر داد و اعلام کرد: 40 توربین در اولین مزرعه برق بادی ایران راه‌اندازی می‌شود.

کپی کردن داده‌ها و فایل‌ها از یک مکان به مکانی دیگر، همواره ‌فرایندی وقت‌گیر و زمان‌بر بوده است، به ویژه زمانی که حجم و میزان داده‌ها و فایل‌هایی که باید منتقل شوند، بسیار ‌باشد. در این صورت، نظر شما در مورد یک نرم‌افزار فوق سریع برای انتقال داده‌ها در ویندوز چیست؟

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: اطلاعات منتشر شده در باره تنزل جایگاه جهانی ایران در تولید علم نادرست است و جمهوری اسلامی اکنون با دو پله رشد نسبت به قبل در رتبه 15 جهان قرار دارد.

درحالیکه در چند سال اخیر کشورهایی چون قطر، کویت و امارات با پیشنهاد دستمزدهای چندبرابری به متخصصان نفتی ایران در جهت جذب آنها اقدام کرده اند، پروژه های نفتی ایران با چالش کمبود نیروی متخصص روبه رو شده اند.

بسیج مهندسین صنعتی استان قزوین برگزار کرد/

یک دوره کارگاه آموزشی مقابله با دجالواره ویژه کارکنان بسیجی شرکت شهرک های صنعتی در اردوگاه امام علی(ع) مدت یک روز برگزار گردید. در این کارگاه از اساتید صداوسیما و مربی حلقه های صالحین سازمان بسیج مهندسین صنعتی قزوین جهت تبیین راهکارهای مقابله با آسیب های دجالواره و شناخت مضرات آن دعوت به عمل آمد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها