تاريخ: 1395/2/17
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

حضرت امام موسی کاظم(ع)، در سال ۱۲۸ هـ.ق، در «ابواء»، محلی بین مدینه و مکه، متولد شدند. ایشان، پس از شهادت پدر بزرگوارشان، امام جعفرصادق(ع)، مسئولیت هدایت و امامت مردم را برعهده گرفتند.

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: می‌گویند ایران در خلیج‌فارس رزمایش نداشته باشد؛ چه غلط ها! از آن طرف دنیا می‌آید رزمایش برگزار می‌کند؛ خب بروید همان خلیج خوک‌ها.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این چیز کمی نیست که با این همه مدارا، نرمش توافق و قرارداد، امریکا به بهانه حادثه ای در 33 سال گذشته 2 میلیارد دلار از اموال ملت ایران را غارت کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر (یکشنبه) با آقای رمضان عبدالله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هیئت همراه دیدار و گفت‌وگو کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز اسلامی که در جهان درخشش پیدا کرده و توانسته است مناسبات جهانی را برهم بزند و در عصر تیرگی ظلم و جهل، پیام آزادی، حریت، کرامت، شرافت و انسانیت را در جهان منتشر کند به برکت وجود انقلاب اسلامی ایران بوده است.

اخبار روز
از شانزدهم اردیبهشت ؛

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از 1900 شرکت برگزاری می شود.

با تلاش پژوهشگران دانشگاهی محقق شد

محققان کشورمان با استفاده از یک روش نوین، پوشش نانو ساختاری را تولید کردند که همزمان از خواص ضدخوردگی و سد حرارتی برخوردار است و از آن می‌توان برای پوشش دهی پره‌های توربین گازی استفاده کرد.

توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی؛

محققان در یک شرکت ایرانی موفق به طراحی و ساخت سیستم‌های طیف سنجی و اندازه‌گیری هسته‌ای برای تجهیز آزمایشگاه‌های آموزشی و تحقیقاتی فیزیک هسته‌ای و... شدند.

توسط محققان ایرانی صورت گرفت؛

محققان ایرانی با بهره‌گیری از یک روش جدید، پوشش نانوساختاری را تولید کرده‌اند که همزمان از خواص ضدخوردگی و سد حرارتی برخوردار است. این پوشش در پره های توربین های گازی کاربرد دارد.

به دلیل اینکه امروزه بحث امنیت از اهمیت بالایی برای کاربران فضای مجازی برخوردار است پلیس فتا در این هشدار به معرفی جاسوس افزار "کی لاگر" و راه‌های جلوگیری از اینگونه هک پرداخته است.

مروری بر اظهارات حضرت آیت الله خامنه‌ای/

تأکید مقام معظم رهبری بر "باید زمینه استفاده‌ صحیح از فضای مجازی فراهم شود نه آنکه به صورت رها و غیر قابل کنترل باشد"، اشاره به اجرای کدام پروژه ملی دارد؟

به مناسبت شهادت باب الحوائج امام موسی ابن جعفر(ع):

حضرت امام موسی کاظم(ع)، در سال ۱۲۸ هـ.ق، در «ابواء»، محلی بین مدینه و مکه، متولد شدند. ایشان، پس از شهادت پدر بزرگوارشان، امام جعفرصادق(ع)، مسئولیت هدایت و امامت مردم را برعهده گرفتند.

گامی برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان در صنعت نفت؛

پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت موفق به تولید نانوغشایی برای جداسازی گازهای با ارزش بوتان و پروپان از گازهای سبک فلر شدند که این گازها پس از جداسازی مجددا وارد فرایندهای پالایشگاهی می‌شوند.

به همت محققان جهاد دانشگاهی انجام شد

محققان موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان اصفهان موفق به تولید کربن فعال از لاستیک‌های فرسوده شدند که برای حذف گوگرد موجود در گازوئیل کاربرد دارد و یک محصول محیط‌ زیستی است.

۱۰ درصد دکل‌های حفاری ایران بیکار شدند؛

یک مقام مسئول با اشاره به سقوط کرایه دکل‌های حفاری نفت و گاز از بیکار شدن ۱۰ درصد دکل‌های حفاری کشور خبر داد و گفت: چینی‌ها با قیمت شکنی برنده مناقصات حفاری می‌شوند.

معاون توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری:

معاون توسعه فناوری معاونت علمی، گفت: احداث سدهای زیرزمینی می تواند یکی از راهکارهای مناسب برای تامین آب کشور باشد.

امام خامنه‌ای در دیدار معلمان، فرهنگیان و دانشجویان:

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: می‌گویند ایران در خلیج‌فارس رزمایش نداشته باشد؛ چه غلط ها! از آن طرف دنیا می‌آید رزمایش برگزار می‌کند؛ خب بروید همان خلیج خوک‌ها.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها