تاريخ: 1394/1/10
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

متن کامل قانون بودجه ۱۳۹۴ در رسانه‌‌ها منتشر شد.

مکتب ایرانی و نوروز باستانی تا جایی ارزش دارد که برای قیامت ثمری داشته باشد و الا اگر باعث انحراف باشد معطلی است و بیهودگی. اگر هم با اصول و ارزشهای دینی در تعارض باشد که حساب آن از روز هم روشن تر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: بسیجیان جهان اسلام با الگوپذیری از شهیدان "نادر مهدوی" و "طیبه واعظی"، بیش از پیش برای روشنگری علیه استکبار جهانی و حفظ و گسترش آرمان های انقلاب اسلامی آماده می شوند و ظرفیت های خود را برای نابودی رژیم کودک کش اسرائیل و آزادی بیت المقدس افزایش خواهند داد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اخیر مردم آذربایجان، برنامه‌ریزی مناسب برای استفاده‌ی حداکثری از ظرفیت‌ها و منابع داخلی را یکی از راه‌های برون‌رفت از مشکلات اقتصادی برشمردند و تأکید کردند که مردم و همه‌ی کسانی که علاقه‌مند به ایران و آینده‌ی آن هستند و همچنین دستگاه‌های دولتی باید کالاهای خارجی را که مشابه داخلی آن وجود دارد، استفاده نکنند.

دکتر کفایتی: در دنیای امروز برای اینکه بتوانیم توسعه پیدا کرده و رشد کنیم، باید از دانش و مدیریت دانش حداکثر بهره را ببریم.

اخبار روز

در سال 93 استفاده از پیام رسان‌های رایگان موبایلی نسبت به گذشته بسیار رواج یافت؛ معروف‌ترین برنامه ارتباطی بین کاربران ایرانی وایبر است و امسال پیش‌بینی می‌شود در کنار حداقل 28 میلیارد پیامک سنتی نوروزی، سهم بزرگی نیز از تبریک‌ها توسط وایبر تبادل شود.

محققان امریکایی موفق به ساخت قدرتمند‌ ترین لیزر جهان به کمک چیدمان دیودها شدند.

رویترز گزارش داد:

یک خبرگزاری انگلیسی نوشت، به دلیل پیچیدگی تحریم‌های انرژی بر ایران، حداقل تا سال ۲۰۱۶ صادارت نفت خام این کشور به بازارهای جهانی آن‌طور که این کشور مد نظر دارد نخواهد بود.

معاون استاندار چهارمحال و بختیاری:

معاون استاندار چهارمحال و بختیاری در جمع سفیران کشورهای خارجی که برای بازدید از سدهای کارون3 و 4 راهی این استان شده بودند، گفت: سدهای کارون 3 و 4 از برترین‌های مهندسی ایران است و نشان از وجود دانش مهندسی توانمند ایرانی دارد.

مدیرعامل آبفای استان تهران با بیان اینکه شرایط آبی پایتخت در سال آینده خاص است گفت: ۵۰۰ هزار مشترک تهرانی، بالاتر از استاندارد آب مصرف می کنند.

عباسپور:

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: واردات بی‌وریه، عدم نگاه به درون، عدم حمایت از تولیدکننده، حجم بالای قاچاق کالا و سود‌های کلان بانکی از بزرگ‌ترین موانع تولید در سال ۹۳ بود.

مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) خبر داد

مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از راه‌اندازی نخستین هیت پمپ ایرانی در کشور خبر داد.

واریز سهمیه‌های بنزین در آستانه تحویل سال؛

اولین سهمیه بنزین بهار در آستانه تحویل سال نو در حالی در کارت‌های هوشمند سوخت واریز می‌شود که افزایش پنج درصدی قیمت بنزین برای فروردین ماه سال آینده فعلا منتفی شده است.

گفتگو با بهراد نخعی

دانشمند هسته‌ای ایران در آمریکا دستیابی به انرژی پاک، شیرین کردن آب دریا، تولید دانش و پیشرفت سایر صنایع غیر هسته‌ای را از جمله منافع برنامه هسته‌ای برای کشورمان می‌داند.

زنگنه اعلام کرد:

وزیر نفت با بیان اینکه افتتاح فاز ۱۲ پارس‌جنوبی با وجود تحریم پیامی به گروه ۱+۵ است که صنعت نفت با تحریم متوقف نمی‌شود، گفت: در صورت لغو تحریم‌ها، در مدت زمان کوتاهی صادرات نفت ایران افزایش می‌یابد.

مکتب ایرانی و نوروز باستانی تا جایی ارزش دارد که برای قیامت ثمری داشته باشد و الا اگر باعث انحراف باشد معطلی است و بیهودگی. اگر هم با اصول و ارزشهای دینی در تعارض باشد که حساب آن از روز هم روشن تر است.

در بیانیه کمیته صیانت از منافع ایران مطرح شد

کمیته صیانت از منافع ایران، درباره توافق احتمالی پیش رو با غرب بیانیه صادر کرد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها