تاريخ: 1394/3/13
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

هر کس امشب را با منزه داشتن خداوند (تسبیح)، ذکر یگانگی او، یاد بزرگی او (تکبیر)، راز و نیاز با او (دعا)، نماز، خواندن قرآن، نمازهای مستحب و آمرزش خواهی (استغفار) صبح کند، بهشت جایگاه و منزل او خواهد بود و خداوند همه آنچه را که پیش از این انجام داده و یا بعد از این انجام می‏دهد، خواهد بخشید.

جان برنان در یک مصاحبه تلویزیونی در پاسخ به سوالی درباره چگونگی اطمینان سیا درباره اجرای توافق هسته‌ای ایران گفت که یکی از نقاط قوت بیانیه مشترک لوزان،‌«نظام بازرسی قدرتمند» آن است.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جمهوری اسلامی ایران اجازه بازدید از مراکز نظامی را نمی‌دهد.

امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه آمریکا اهل دبّه است، گفت: رعایت خطوط ترسیم‌ شده توسط مقام معظم رهبری در مذاکرات هسته‌ای بر همه واجب است، نکند دانش هسته‌ای ما شیر بی‌یال و دُم شود.

مصاحبه عضو محترم تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای با شبکه 2 سیما، این موضوع را کاملا روشن کرد که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به‌رغم همه روشنگری‌های انجام شده و تذکرات پی در پی‌ای که دریافت کرده است، نه راهبردها و نه حتی تاکتیک‌های مذاکراتی خود را تغییر نداده و همچنان در پی تحقق شعار «هر توافقی بهتر از توافق نکردن» است.

اخبار روز

هر کس امشب را با منزه داشتن خداوند (تسبیح)، ذکر یگانگی او، یاد بزرگی او (تکبیر)، راز و نیاز با او (دعا)، نماز، خواندن قرآن، نمازهای مستحب و آمرزش خواهی (استغفار) صبح کند، بهشت جایگاه و منزل او خواهد بود و خداوند همه آنچه را که پیش از این انجام داده و یا بعد از این انجام می‏دهد، خواهد بخشید.

اعضای سازمان بسیج مهندسین استان کرمان از کارخانه کک‌سازی و قطران و کارخانه زغال‌شویی زرند دیدن کردند و از نزدیک در جریان روند تولید کک و قطران قرار گرفتند.

وزیر صنعت عنوان کرد

نعمت‌زاده با اشاره به ساخت پنج دستگاه دکل حفاری در داخل کشور گفت: این برای اولین بار است که در خلیج‌فارس پنج دستگاه دکل حفاری ساخته می‌شود در سال‌های گذشته دو دستگاه دکل حفاری در دریایی خزر با ابعاد کوچکتر ساخته شده است.

شرکت های بیمه ای بین المللی در بیمه کشتی های حامل نفت خام ایران احتیاط می کنند و این می تواند امیدها برای افزایش قابل توجه صادرات نفت این کشور به دلیل کاهش تحریم های غرب را تضعیف نماید.

وزیر امور خارجه فرانسه در مصاحبه‌ای گفت در صورتی که ایران مانع از دسترسی به سایت‌های نظامی شود توافق هسته‌ای بی‌‌فایده است.

کارخانه تولید نوت‌بوک و رایانه؛

مدیر داخلی کمپانی ایرانی تولید کننده نوت‌بوک و رایانه گفت: دنبال افزایش تعرفه واردات نیستیم اما این موضوع یک الزام برای روشن نگاه داشتن چراغ تولید در کشور است.

قیمت جهانی نفت در معاملات امروز ۷۵ سنت کاهش یافت و هر بشکه نفت برنت دریای شمال در برابر ۶۴ دلار و ۸۱ سنت معامله شد.

معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیأت دولت در مورد تعیین نرخ فروش بنزین، نفت گاز، نفت سفید، نفت کوره، گاز مایع و انواع سوخت هوایی را ابلاغ کرد.

سخنگوی صنایع مجلس:

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه اکثر تولیدکنندگان از عدم دریافت حتی یک ریال از یارانه تولید سخن می‌گویند، گفت: دولت باید مبنای دقیق و مستندات پرداخت یارانه تولید را اعلام کند.

در بازدید از شرکت امداد خودرو مطرح شد؛

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در بازدید از شرکت امداد خودرو آفتاب شهر طلایی بر شناسایی مشاغل جدید بومی سازی آنها و دانش بنیان نمودن صنعت امداد خودرو تأکید نمود.

در حالی این روزها حقوق ده‌ها میلیون تومانی برخی مدیران ارشد صنعت نفت در رسانه‌ها خبرساز شده است که مسئولان صنعت نفت برجسته‌ترین استاد دانشگاه صنعت نفت را با حقوق بسیار پایین بازنشست کردند.

روس اتم:

رئیس شرکت روس اتم روسیه تاکید کرد که کار ساخت و تجهیز واحدهای دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر در پاییز ۲۰۱۵ میلادی آغاز خواهد شد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها