تاريخ: 1401/7/12
ساعت:
جستجو:

مطالب

نهمین کنفرانس ملی ایده های نوین در فنی و مهندسی در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۱ توسط سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان گیلان در شهر رشت برگزار خواهد شد.

سردار عبدالرضا دشتی اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در بعضی جا‌ها قصد داشتند بازار و تولید را تعطیل کنند که البته با علم و هوشیاری اصناف و تولیدکنندگان، به هدف خود دست نیافتند.

بی شک فتنه جاری نیز انتقام از شکوه و عظمت همایش چند ده میلیونی زیارت اربعین حسینی، ایستادگی، پیشرفت های علمی بخصوص در صنعت هسته ای، دستاوردهای راهبردی اخیر نظام و ملت ایران در عرصه‌های مختلف جهانی، ارتباط گسترده با همسایگان و گسترش دیپلماسی فعال منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای و ... می باشد.

سالهاست که بخشی از ظرفیت نیروهای انتظامی صرف اجرای فرضیه امر به معروف و نهی از منکر میشود. عده ای از منفعت طلبان با سوء استفاده از این حادثه با جریحه دار کردن افکار عمومی به انتفاد از اصل فریضه امر به معروف و نهی از منکر پرداخته اند.

تیم عارضه یابی کلینیک صنعت یار شهرستان سمنان از 2 شرکت صنعتی سمنان (شرکت صنعتی ابتکار پلیمر و کیان صنعت کویر قومس سمنان) بازدید کرد.

این کارخانه با اقدامات متعددی از جمله برگزاری جلسات متعدد با رئیس کل دادگستری استان، سرپرستی بانک کشاورزی، شرکت شهرکهای صنعتی و دادگستری بافت جهت رفع موانع و مشکلات کارخانه انجام و الحمدالله عارضه اصلی کارخانه برطرف شد.

همزمان با آیین افتتاح مرکز رشد فنی و مهارتی در دانشگاه فنی و حرفه ای استان‌ مازندران، تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت پیشگامان توسعه فرایند دانش و سازمان بسیج مهندسین صنعت استان‌ مازندران و دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران امضا شد.

این بازدید در راستای بررسی مشکلات و عارضه های صنف تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در استان و همچنین بررسی مشکلات کارخانه آوند پلاست کرمان انجام شد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن فارس: دفتر صنعت یار با هدف حمایت از واحدهای صنعتی برای اقدام عملیاتی طرح مانع زدایی از واحدهای صنعتی با موضوعات زیرساخت، تحقیق و توسعه، قوانین و مقررات، مالی ارزی بازار و فروش با استفاده از ظرفیت مهندسین بسیجی در دستورکار قرار گرفته است.

کریمی مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان فیروزآباد: این شهرستان دارای دو شهرک صنعتی و یک ناحیه صنعتی با ظرفیت ۶۰ واحد صنعتی بالغ بر ۲۰۰۰ نفر اشتغال مستقیم بوده و نیازمند توجه مسئولین در تامین نقدینگی برای صنایع نیمه فعال و راکد میباشد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین