تاريخ: 1399/4/21
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

مطالب

کارخانه فنر ایلام بعد از ۸سال تعطیلی با حمایت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام دوباره به چرخه تولید بازگشت.

برای پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی استان قم، مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان با همراهی مسئول کانون شهید چمران و مشاور سازمان در حوزه صنعت از دو واحد صنعتی دانش بنیان واقع در شهرک شکوهیه بازدید کردند.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه پرونده واحدهای تولیدی و صنعتی استان بوشهر در بانک‌ها معطل نشود، گفت: بوشهر ظرفیت‌های بی‌نظیری برای جهش تولید دارد.

به مناسبت دهه کرامت و میلاد آقا امام رضا (ع) و در قالب رزمایش همدلی و کمک مومنانه، سومین مرحله کمک مومنانه توسط مهندسین جهادی استان قم تهیه و توزیع شد.

در این نشست در خصوص موضوعات مختلف از جمله همکاری مشترک جهت بهبود وضعیت محیط زیست استان، بهره‌گیری از توان بسیج مهندسین صنعتی جهت مشارکت در پایش های زیست محیطی و سایر همکاری ‌های مبتنی بر قوانین فرادستی بحث و تبادل نظر گردید.

در این بازدید مهندس محمدی مسئول بسیج مهندسین صنعتی آمادگی خود را جهت کمک به نقش آفرینی واحد های فناور در کمک به احیا واحد های صنعتی و اشتغال آفرینی برای نخبگان پارک اعلام نمود.

همایش سهم مجلس یازدهم از سند چشم انداز 1404 با تاکید بر پیشرفت کسب و کار با رویکرد خلاقانه، عصر روز گذشته 16 تیرماه در سالن شهید سپهبد سلیمانی مجتمع حضرت ولیعصر (عج) تهران برگزار شد.

جمعی از واحدهای تولیدی با ارسال درخواستی به سازمان بازرسی استان بوشهر خواستار برخورد با بنگاه داری بانک صادرات بوشهر و همچنین عدم پرداخت عوارض شهرک صنعتی برازجان هستند.

دکتر ارسلان زارع در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گیلان: انتظار دارم دستگاه‌ها با ارتباطات موثر و همکاری با یکدیگر، موانع پیش رو را برطرف کنند تا شاهد رضایتمندی تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی باشیم.

️دکتر حاتمی در این جلسه با تاکید بر حمایت از مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک گفت: در زمینه تقویت از کارگاه‌ها، جامعه اصناف و کسب و کارهای کوچک، نیازمند پیگیری جدی و حمایت بانکها و ادارات کل کار و صمت هستیم.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها