تاريخ: 1399/1/18
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

مطالب

اقتصاد ایران از دهه های گذشته تا بحال وابسته و متکی به خام فروشی نفت بوده که مداوای این بیماری مزمن اقتصادی و عبور از این وضعیت و در نهایت مهار تورم افسار گسیخته و نیل به رفاه و کاهش مشکلات معیشتی عموم مردم تنها از مسیر اقتصاد نوآور و جهش در تولید دانش بنیان میسر می باشد.

عملیات ضدعفونی کردن و گند زدایی اماکن عمومی شهر بجنورد توسط جهادگران بسیج مهندسین صنعتی استان خراسان شمالی صورت گرفت.

باتوجه به عدم وجود واحد صنعتی تولید ماسک در خوزستان، به همت کانون بسیج مهندسین صنعتی دزفول و شرکت دانش بنیان پویا مکانیک صاحبی روزانه 13000 ماسک در استان خوزستان تولید می شود.

در ایام نوروز توزیع بسته های مواد غذایی جهت خانواده های نیازمند توسط کانون بسیج مهندسین صنعتی شهرستان کرمانشاه صورت گرفت.

در راستای حمایت از رونق و جهش تولید و کمک به مردم شهرستان دشتی جهت خرید مایحتاج روزانه در ایام قرنطینه‌ و مقابله با شیوع ویروس کرونا در مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها در سطح شهر سایت خرید کالا توسط کانون بسیج مهندسین صنعتی شهرستان دشتی را اندازی شد.

سازماندهی 7 گروه مهندسین جهادی و ساخت دستگاه اتوماتیک جهت پاشیدن مواد ضدعفونی کننده گوشه ای از اقدامات بسیج مهندسین صنعتی استان مرکزی جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا می باشد.

در پی شیوع ویروس منحوس کرونا و با توجه به تعطیلی مراکز آموزشی و علمی در اقدامی جهادی اقدام به راه اندازی سامانه آموزش غیرحضوری (مجازی) در تحت وب نموده و آماده ارائه به مراکز علمی و آموزشی خواهد بود.

این کارگاه با حمایت سپاه ناحیه جوانرود و با مجوز از معاونت غذا و دارو استان کرمانشاه و همکاری گروه های جهادی کانون بسیج مهندسین صنعتی (گروه جهادی مهندس مهرداد قادری) راه اندازی شد.

به همت گروه های جهادی بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن اماکن و معابر عمومی شهرستان اهواز انجام گرفت.

خواهران بسیجی سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد بصورت جهادی و خودجوش جهت سلامت همشهریان محترم اقدام به تولید ماسک در کارگاه خانگی خود نموده اند.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها