تاريخ: 1400/11/9
ساعت:
جستجو:

مطالب

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور به همراه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان یزد، با حضور در پارک علم و فناوری یزد پس از گفتگو با مسئولین پارک، از تعدادی از شرکت های مستقر در این مجموعه بازدید کردند.

سومین جلسه شورای اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعت ومعدن سپاه استان سمنان برگزار شد.

این کارخانه در شهرک سرمایه گذاری خارجی استان آذربایجان شرقی در 20 کیلومتری شهر تبریز واقع شده است. اختلاف بیش از 10سال این شرکت با شریک خارجی خود این کارخانه را در استانه خاموشی و انحلال فرو خواهد برد.

سهرابی گفت: برای ۲۵۹ واحد صنعتی از ۳۰۰ سهمیه ای که به خراسان جنوبی داده شده عارضه یابی انجام شده است.

دبیر قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) سپاه فجر فارس افزود: از تعداد ۵۴ واحد تولیدی مشکل دار تعداد ۱۲ واحد در جلسه جمع بندی با همکاری دستگاه قضایی مورد بررسی و مشکلات پیش رو تعیین تکلیف شدند.

با هدف کمک به رفع مشکلات واحدهای صنعتی استان جلسه کارگروه پشتیبانی و مانع زدایی در سالن جلسات بسیج مهندسین صنعتی استان برگزار گردید.

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان هریس در راستای حل مشکلات واحد‌های تولیدی در خصوص افت ولتاژ برق شهرک و همچنین مالیات بر ارزش افزده تعدادی از واحدهای تولید بحث و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

برگزاری کلینیک های صنعتی سیار علاوه بر فراهم آوردن بستر ارتباطی مناسب بین مسئولین، مشاورین و متخصصین با واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، سبب ایجاد فرهنگ مشاوره در زمینه کاهش هزینه‌ها، رفع موانع تولید و بهبود کیفیت محصولات تولیدی خواهد شد.

با هدف کمک به رفع مشکلات و کمک در تثبیت اشتغال وضع موجود، و ایجاد اشتغال، میز خدمت تخصصی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بزرگ شیراز برگزار شد.

نشست اعضای کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعت و معدن استان سمنان با رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شاهرود دیدار و در خصوص رفع موانع تولید واحد‌های تولیدی پایش شده گفتگو کردند.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین