تاريخ: 1401/4/6
ساعت:
جستجو:

مطالب

بر اساس آمار ۵۰ درصد سهم تولید پیله تر در کشور متعلق به گیلان است اما متأسفانه در دهه‌های گذشته شاهد افول این صنعت در ایران و گیلان تا سطح نازل یک درصد تولید ابریشم جهان بوده‌ایم که جای بسیار تأسف دارد.

نشست هم اندیشی و هم افزایی مسئولین بسیج مهندسین صنعت و معدن استان ها با حضور نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین، معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کشور، رئیس کمیسون صنایع مجلس و دیگر مسئولین برگزار می شود.

سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس هم در این جلسه از خیرین و بسیجیان به واسطه نقش آفرینی بسیار فعال در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان فارس، قدردانی کرد.

دبیر قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) سپاه حضرت صاحب الامر(عج) از موانع تولید کارخانجات شهرک صنعتی کاسپین شهرستان آبیک در استان قزوین بازدید کرد.

در راستای پیگیری مشکلات واحد های تولیدی، مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان ایلام از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی شباب شهرستان چرداول بازدید کرد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان فارس گفت: نشست هیئت اندیشه ورز صنعت نخبگان سازمان بسیج مهندسین صنعت با موضوع اولین نمایشگاه تولیدات ایرانی و دانش بنیان برگزار گردید.

در این جلسه دکتر محمدجواد اسماعیلی دبیر ستاد و مسئول شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش در استان‌‌مازندران به تشریح اهمیت تجاری سازی در اقتصاد دانش بنیان و برشمردن شاخص های اولویت گذاری طرح های فناورانه جهت حمایت و سرمایه گذاری پرداخت.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خوزستان گفت: باجود مخترعین، نخبگان، تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش‌بنیان در استان خوشبختانه پتانسیل و ظرفیت های بسیار بالایی برای حرکت به سمت توسعه هر چه بیشتر و کمک به شرکتهای دانش بنیان و تولید کنندگان و ایجاد اشتغال زدایی به وجود آمده است.

طی نشستی در قالب پاتوق رسانه‌ای تبیین، مشکلات برق کشاورزان و صنعتگران در فصل گرما، با حضور نمایندگان صنفی و مدیران مربوطه به بحث و بررسی گذاشته شد.

مهندس پناهی: در این جلسه هم اندیشی راهکارهای عملیاتی احصاء مسائل و مشکلات قوانین و مقررات حوزه های صادرات، بیمه، مالیات، معدن و زیرساخت توسط کمیته‌ای تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین