تاريخ: 1399/7/10
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

مطالب

کارگاه آموزشی-کاربردی دوربین های مداربسته تحت شبکه با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای جهت مهارت افزایی مهندسین بسیجی استان اصفهان به همت بسیج مهندسین صنعت استان برگزار شد.

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت هفته پرفروغ دفاع مقدس به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در محل سپاه ناحیه مقاومت شهر چرام برگزار شد.

جلسه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب با همکاری ناحیه دانشجویی جهت دانشجویان فنی و فرماندهان پایگاه های مقاومت دانشجویی و با سخنرانی مهندس نبی پور عضو بسیج مهندسبن صنعت استان ایلام و رئیس هیئت اندیشه ورز برگزار شد.

جلسه هم اندیشی مقابله با آسیب های اجتماعی با حضور اقشار توانمند و موثر استان اصفهان جهت ایجاد اشتغال افراد معتاد و مطرود جامعه جهت کاهش بزهکاری و انسجام جامعه و خانواده در کمپ ترک اعتیاد امام علی(ع) شهرستان مبارکه برگزار گردید.

در این جلسه به دستور دادستانی بانک ها موظف شدند ظرف ۷ روز از واحد ها به اتفاق مسئولین صنعتی بازدید و حداکثر ظرف سه ماه نسبت واگذاری مجدد با رعایت اهلیت و کسب مجوز اقدام نمایند.

با هدف معرفی الگوهای موفق تولید به جامعه و تشویق صاحبان صنایع نمونه، با ابتکار و همکاری دوجانبه بسیج مهندسین صنعت و بسیج رسانه استان مازندران، طرح “جهش تولید در قاب رسانه” با بازدید از واحد صنایع غذایی شمسا شمال در شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی ساری آغاز شد.

در این جلسه ضمن هم اندیشی در خصوص قرارگاه جهش تولید، مقرر شد که سازمان بسیج مهندسین صنعت استان گیلان با هماهنگی با مدیران موفق در عرصه صنعت آنها را به صدا و سیما معرفی تا از فعالیت های این مدیران مستندی تهیه گردد.

در حاشیه این بازدید مقرر گردید مرکز خدمات کارکنان سپاه نسبت به واگذاری غرفه جهت عرضه مستقیم محصولات در فروشگاه های مصرف سپاه اقدام و کشتارگاه صنعتی نسبت به عرضه مستقیم گوشت در سطح شهر با قیمت پایین تر از واحدهای قصابی اقدام نماید.

در جلسه کارگروه زیربنایی بسیج مهندسین صنعت استان قم در خصوص کمک به ساخت مسکن محرومین و ایجاد اشتغال خانگی و کمک به راه اندازی کسب و کارهای جدید، بحث و تبادل نظر شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور گفت: با فعال‌سازی ۱۰۰ درصدی معادن کشور، علاوه بر اینکه ۸۸۸ هزار فرصت شغلی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در کشور فراهم می‌شود، ظرفیت تولید کشور در بخش معدن نیز به ۴۲۷ میلیون تن در سال ارتقا می‌یابد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها