تاريخ: 1400/7/25
ساعت:
جستجو:

مطالب

این نشست با حضور سرهنگ غلام هنرمند، مسئول علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) و محمد اسلامی نژاد، مسئول پژوهشکده مطالعات بسیج و محسن مشتاقی، مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان و رییس کارگروه صنعت خانه نخبگان شهید مهدوی برگزار شد.

جلسه قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) ویژه مانع زدایی و جهش تولید در استان خوزستان با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) برگزار شد.

نشست هماهنگی اجرای تفاهم نامه مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و سازمان بسیج مهندسین صنعتی در سطح استان‌ها با حضور رؤسای دو دستگاه برگزار شد.

یکی از فرصت‌های طلایی دولت دکتر رئیسی ایجاد اتحاد‌های اقتصادی توانمند با همسایگان و کشورهای منطقه است. متاسفانه در هشت سال دولت روحانی توجهی به این مهم برای تعمیق یا ایجاد بسترهای جدید اقتصادی با کشورهای منطقه و همسایگان صورت نگرفت.

پیرو منویات مقام معظم رهبری (مد ظله) با سر لوحه قرار دادن شعار سال از ابتدای سال جاری و پس از ابلاغ اهداف محوری برنامه ها، در شهرستان شاهرود از مجموع 70 واحد صنعتی پایش شده در سال گذشته 45 واحد صنعتی تاکنون احیاء شده اند.

سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خوزستان از ابتدای پیک پنجم کرونا در اهواز و شهرستان ها فعالیت خود را به طور مستمر در کنار کادر درمان و بهداشت شروع کرده و تا کنون در حال خدمات رسانی به هم وطنان عزیز است.

جلسه پیگیری مشکلات و رفع موانع واحد صنعتی پایش شده کربنات کلسیم آهوان با حضور نماینده شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ثبت و اسناد استان سمنان، مدیر عامل شرکت مذکور و نماینده بسیج مهندسین صنعت استان برگزار گردید.

علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تأمین زمین و انرژی و احیاء واحدهای تولیدی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی را از اولویت‌های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سال جاری اعلام کرد.

یکی از جوانان شوشتری در جشنواره رویداد نوآوری باز و حل مسائله در حوزه تاب آوری و ایمنی تأسیسات گاز رسانی در برابر مخاطرات در سیستم گازرسانی استان خوزستان خوش درخشید.

طی حکمی از سوی جناب سرهنگ بابایی فرمانده محترم سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ماهشهر، دکتر سیدجواد پادام سرپرست کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن ناحیه ماهشهر شد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین