تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

مطالب

دکتر علی توشه رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور، به همراه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت سپاه گیلان، از صنایع ریسندگی و بافندگی پیشروتاب (بزرگترین و مدرنترین کارخانه حوله بافی کشور)، در شهر صنعتی رشت بازدید به عمل آوردند.

سرهنگ پاسدار دکتر علی توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با صدور پیامی درگذشت پدر گرامی سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین را تسلیت گفت.

جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین صنعت ومعدن شهرستان شاهرود با هدف پایش معادن شهرستان شاهرود به منظور عارضه یابی و رفع موانع و همچنین برنامه ریزی به منظور کشف و به فعالیت رساندن ظرفیت های معدنی ناشناخته برگزار شد.

با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس و سازمان صمت فارس و با حضور رییس اداره امور معادن فارس در شهرستان فیروز آباد از معادن کربنات سدیم کاوه، سرب و روی سورمه ومعادن سنگ آهک و نمک در قالب طرح معدن یار مورد بررسی عارضه یابی و نظارت قرار گرفت.

در جلسه رفع مشکل واحد‌های صنعتی شهرستان سرپل ذهاب ویژه واحد صنعتی ذهاب پلاس، مشکل این واحد صنعتی که در حوزه تامین آب و برق بوده بررسی و مرتفع گردید.

جلسه قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) سپاه فجر در شهرستان فسا با هدف کمک به واحدهای صنعتی بصورت مشترک با کارگروه ستاد تسهیل رفع موانع تولید استان برگزار گردید.

مهدی مه تابانی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کردستان از دیدار چهره به چهره چندین شرکت دانش بنیان ونخبه علمی در سطح استان با نماینده تام الاختیار معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری خبر داد.

مهدی مه تابانی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کردستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سپاه بیت المقدس کردستان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با هدف احیا، پایش و عارضه یابی واحد های صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال در سطح استان خبر داد.

چالشهای توسعه مشهد و گسترش ساخت و سازها در ارتفاعات جنوبی این کلانشهر، اینک دامن صاحبان صنایع و معادن سنگ این منطقه را نیز گرفته و حکم به تعطیلی آنها داده شده است، در حالیکه کارگران از بیکاری و دست اندرکاران از کاهش تولید و صادرات نگران هستند.

نشست هم اندیشی با موضوع چگونگی کاربردی نمودن ارتباط صنعت با دانشگاه و لزوم تربیت نیروی کار‌ ماهر برای واحدهای صنعتی در دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی ساری برگزار شد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین