تاريخ: 1400/7/25
ساعت:
جستجو:

مطالب

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: سه‌شنبه همین هفته کلیات طرح هدفمند کردن یارانه‌ها در مجلس نهایی می‌شود.

سازمان بسیج مهندسین به منظور پیشگامی در عرصه پیشرفت و شکوفایی همه جانبه میهن اسلامی، اقدام به فراخوان طرح های تحقیقاتی و پژوهشی و مطالعاتی در زمینه اصلاح الگوی مصرف نموده است.

http://www.aviny.com/Occasion/melli/13aban/88/VijeName.aspx

امروزه درادارات روی میز اکثر افراد کامپیوترقراردارد ومعمولا بطورهمزمان روشن می باشند، مصرف کل آنها دراغلب اوقات اداری ، حتی به بیشتر از مصرف روشنائی می رسد که در مقیاس های جغرافیای بزرگ مصرف زیادی رابر شبکه تحمیل می نمایند.

کانون کشاورزی و منابع طبیعی با هدف بررسی راهکارها و تبادل تجربیات استادان و کارشناسان عرصه کشاورزی و منابع طبیعی درخصوص چگونگی اجرایی کردن اصلاح الگوی مصرف در این بخش، قصد برگزاری "هم اندیشی اصلاح الگوی مصرف در آب و نهاده های کشاورزی" را در سوم آذرماه سال جاری دارد.

به منظور دستیابی هر چه بیشتر به نعمات تفکر جمعی و انتخاب راهکارهای اساسی و اجرایی و بهینه از نظر زمان و وقت و هزینه در راه رسیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و برنامه های 5 ساله پنجم ، مشاورت خواهران سازمان بسیج مهندسین اقدام به برگزاری همایش و فراخوان مقاله در بین خواهران مهندس بسیجی نموده است .

فتح لانه جاسوسی آمریکا نماد تقابل استضعاف و استکبار بود که بسان الگویی در قلب ملت های جهان ریشه دواند و پس از آن منافع امریکا در بسیاری از کشورهای جهان مورد تهدید قرار گرفت. فاتح لانه فساد امریکا اکثراً دانشجویان رشته های فنی مهندسی بودندکه پیشتازی آنان در پیمودن راه انقلاب اسلامی زبان زد و ستودنی است.

همه نخبگان سیاسی باید تلاش نمایند این روز را به عنوان نماد مرجعیت ایران اسلامی در پیش قراولی آزادی فلسطین به بهترین وجه و در نهایت انسجام برگزار شود و یک بار دیگر چشم مسلمانان جهان از درخشیدن این کانون پر امید روشن گردد .

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین