تاريخ: 1400/7/25
ساعت:
جستجو:

مطالب

همزمان با برگزاری هجدهمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز، مسجد و جوانان» ، دبیرخانه دائمی اجلاس های سراسری نماز با هدف ترویج فرهنگ نماز و بهره مندی از رأی و اندیشه صاحبنظران، اندیشمندان، محققین و پژوهشگران و تجلیل از صاحبان آثار برتر، نسبت به صدور فراخوان مقاله اقدام می نماید. از کلیه علاقمندان دعوت می شود مقالات خود را بر اساس محورها و موضوعات پیشنهادی ذیل تهیه و ارسال نمایند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به هجدهمین اجلاس سراسری نماز، نامگذاری اجلاس امسال به نام جوان را کاری سزاوار و پسندیده دانستند و تأکید کردند: آشنا کردن جوانان با صفا و بهجت نماز خدمت بزرگی به آنان، و به آینده ای است که با عزم خود، آن را خواهند ساخت.

همزمان با ایام بزرگداشت دفاع مقدس، روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین ویژه نامه ای را تحت عنوان "نقش مهندسی در دفاع مقدس" تدوین کرد که این ویژه نامه در برخی روزنامه همانند روزنامه جوان، روزنامه انگلیسی زبان تهران تایمز و همچنین صبح اقتصاد به چاپ رسید.

سازمان بسیج مهندسین با همکاری سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری یک دوره کارگاه عملی "اصول اخلاق در تدوین مقالات علمی" را برگزار می نماید. لازم به ذکر است که بر اساس اولویت ثبت نام، از مهندسین گرامی جهت شرکت در کارگاه دعوت بعمل خواهد آمد. عناوین آموزشی مورد بحث به شرح زیر است:

سازمان بسیج مهندسین با این فراخوان همه را به مشارکت در جمع آوری ، ثبت و ضبط و نگهداری اطلاعات و خاطرات و مستندات موجود در گنجینه های شخصی دعوت می کند تا بلکه از این طریق بتوانیم گامهای اولیه برای تولید دائرة المعارف مهندسی در دفاع مقدس را برداریم.

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات در مراسم افتتاح آزمایشگاه‌های مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک با اشاره به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: امروز در جمعی از متخصصان صنعت‌گر و فعال در عرصه ارتقای کیفیت و استاندارد تولیدات داخلی هستیم که فعالیتشان مستقیما در ارتباط با شعار امسال و فرمایشات مقام معظم رهبری است.

با تزریق گاز و اضافه شدن تاسیسات تصفیه نفت از آب و نمک‌زدایی، ظرفیت بهره‌برداری از چاه‌های قبلا حفر شده میدان مشترک ایران و عربستان' فروزان: ۶۰ هزار بشکه افزایش خواهد یافت.

با وجود نیاز به تولید ۳۵۰ هزار تن سازه در فازهای جدید پارس جنوبی، یاردهای کافی برای تولید این سازه‌های عظیم هنوز در کشور ایجاد نشده است.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین