تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

مطالب

حسین پناهی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت فارس گفت: نشست هیئت اندیشه ورز با موضوع بررسی قوانین و مشکلات دست و پاگیر بخش صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

در راستای عمل به شعار سال، تولید دانش بنیان و رفع موانع تولید، و درجهت تحقق بیانیه ارزشمند گام دوم انقلاب اسلامی، این سازمان اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه با مجموعه دانش بنیان افرا(ایوان فناوری و نوآوری‌ افرا) با محوریت استفاده از فناوری روز دنیا در بخش های تحقیق و توسعه صنعت نمود.

اگر بخواهیم علل پیدایش واقعه عاشورا و شهادت امام حسین(ع) و اصحاب ایشان و اسارت آل الله را مورد تحقیق و بررسی قرار دهیم، علتی را مشاهده میکنیم که امروزه نیز به نوعی در جریان است و آن ظهور اسلام معاویه و اموی میباشد که بذر آن بعد از وفات پیغمبر اسلام کاشته شد و رشد آن تا عصرحاضر ادامه پیدا نمود.

با حضور دکتر علیپور معاون هماهنگ کننده سپاه فجر، مهندس ایزدی رییس سازمان صنعت معدن تجارت فارس، مهندس پناهی رییس سازمان بسیج مهندسین صنعتی فارس ، مهندس ساداتی معاون سازمان صمت فارس از نمایشگاه خودرو بازدید بعمل آمد.

جسله ای در خصوص بررسی و رفع مشکل سه واحد صنعتی در محل دفتر ارتباط با صنعت بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی با حضور مسئولین و کارشناسان‌ ذیربط برگزار شد.

در این‌جلسه پس از تبادل نظر پیرامون موانع و چالش های موجود صنایع، در خصوص چگونگی حمایت و‌پ شتیبانی از اجرای طرح فناورانه مهندسی امنیت غذایی در برنج تصمیماتی اتخاذ گردید.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: تولید کننده با تمام اشتیاق وارد عرصه تولید و سرمایه گذاری می شود و به دنبال رفع موانعی است که در مسیر تولید وجود دارد. رفع موانع تولید و احصا مشکلات حوزه تولید زمانی رخ می دهد که حضور میدانی داشته باشیم و تفاوت ها را ببینیم.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: در حوزه معادن این استان جهت بررسی، مطالعات و نظارت، یک دستگاه پهباد جهت عکس برداری هوایی خریداری شده است و در چند ماه آینده عملیاتی می‌شود.

سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن تهران بزرگ در نظر دارد طی رزمایش بزرگ پایش و عارضه یابی واحدهای صنعتی تهران بزرگ و در راستای رفع موانع تولید، عارضه یابی و احیای واحدهای صنعتی، گروه های جهادی تخصصی را در قالب تیم های مشاور و پایشگر به واحدهای تولیدی متقاضی اعزام نماید.

با همکاری کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان دشتستان و مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتستان، باخانواده شهیدان والا مقام گنجی و جانباز ۷۰درصد بهرام تاجی فرد با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دیدار کردند.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین