تاريخ: 1400/7/25
ساعت:
جستجو:

مطالب

گروه جهادی مدافعان سلامت شهیدمسعودخرمی کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن دزفول، مرحله دوم اقلام بهداشتی و مواد غذایی را تحویل گروه های جهادی مستقر در بیمارستان بزرگ دزفول داد.

با همکاری مدیر و معاونت های مختلف کانون بسیج مهندسین صنعت جزیره خارگ، پشتیبانی و آماده سازی سالن فجر جزیره خارگ جهت واکسیناسیون عمومی شهروندان گرامی جزیره خارگ انجام شد و این سالن از ابتدای مرداد ماه امسال مورد بهره برداری قرار گرفت.

در برنامه رادیویی عرصه تولید از واحد های تولیدی دعوت می شود تا مشکلات خود را از طریق رادیو به گوش مسولین و مردم برسانند و این برنامه هر هفته سه شنبه از رادیو استانی پخش می شود.

جهت ارتقاء دانش فنی مهندسین بسیجی سپاه استان زنجان، برنامه بازدید تخصصی از کارخانه ذوب ریزان برگزار شد.

با حضور سردار فرمانده سپاه فجر و مدیران ارشد صنایع طی مراسمی دفتر کانون تخصصی بسیج مهندسین صنعت در شرکت صنایع الکترونیک شیراز افتتاح شد.

با حضور سردار فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) در واحدهای صنعتی از فعالین عرصه مبارزه با ویروس کرونا در استان خراسان جنوبی قدردانی شد.

در این جلسه ضمن ارایه اهداف و برنامه های این قرارگاه توسط دبیر محترم قرارگاه، مهمترین وظیفه تعریف شده را نقش بسیج مهندسین صنعت شهرستان دزفول در مانع زدایی از صنایع کوچک شهرستان اعلام کرد.

مراسم تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان دزفول با حضور فرمانده سپاه ناحیه دزفول، برخی از مدیران و فعالان عرصه ی صنعت و عمران شهرستان دزفول و جمعی از اعضای شورای مرکزی کانون بسیج مهندسین شهرستان برگزار شد.

به مناسبت هفته عفاف و حجاب در آئینی با حضور رییس کانون بسیج مهندسین صنعت خارگ و فرمانده بسیج سپاه ثارالله خارگ، تعدادی از بانوان شاغل در پایانه نفتی خارگ مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این جلسه چگونگی ارتباط صنعت با دانشگاه و تفاهم سازمان بسیج صنعت و معدن سپاه شهدا در جهت طرح مشکلات واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی در رسانه و مطالبه از مسئولان متولی در جهت حل مشکلات آنها مورد بحث قرار گرفت.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین