تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

مطالب

سردار رفیعی آتانی عنوان کرد: حل مشکلات واحدهای تولیدی باید در دستور کار متولیان صنعت باشد و در این مسیر سپاه آماده همکاری و همراهی موثر است.

دبیر قرارگاه صنعت خاتم الانبیای سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: هیچ مانعی نباید منجر به تعطیلی تولید و بیکاری گردد و در راستای رفع موانع تولید، سپاه پاسداران و دستگاه قضا با عزم راسخ، وارد عرصه عمل شده اند.

مهندس پناهی گفت: براساس پایش عارضه یابی واحد های صنعتی انجام شده کلینیک بسیج مهندسین صنعت و شرکت شهرک های صنعتی فارس در شهرک صنعتی بصورت مستمر میز خدمت رفع موانع تولید در قالب قرارگاه صنعتی با هم افزایی ستاد تسهیل برگزار خواهد شد.

در این نشست، دکتر نجفی رییس دانشگاه گیلان ضمن ابراز خرسندی، آمادگی کامل این دانشگاه و ظرفیت های گسترده دانشگاه جهت همکاری با بسیج مهندسین صنعت و معدن را اعلام نمودند.

اعضای کلینیک صنعت یار بسیج مهندسین صنعت و معدن شاهرود با خانواده مهندس شهید ابراهیم صابری دیدار و گفتگو کردند.

مهندس پناهی گفت: در این نشست پیشنهاد جمع آوری قوانین دست پاگیر حوزه تعاون، ارایه توانمندی‌ها و ظرفیت های شرکت های تعاونی تولیدی در قالب نمایشگاه، ارایه محتوای آموزش تخصصی، حمایت از اشتغال تعاونی های مرزنشین، حمایت از صنایع گوهر تراشی توسط اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان کردستان با تاکید بر اینکه این سازمان از هیچ تلاشی جهت رفع موانع تولید در واحدهای صنعتی و معدنی دریغ نمی کند، افزود: با پیگیری های صورت گرفته حال بعد از چندین سال تعطیلی واحد تولیدی بستنی عسل، مشکلات و موانع آن در حال بررسی و رفع است.

شرکت نگار خودرو با یک دهه سابقه طراحی سیستم های میکروالکترونیک، رباتیک، طراحی تجهیزات الکترونیکی خودروهای جدید، دارای نیروی انسانی متخصص با سابقه درخشان در المپیادهای علمی و ثبت اختراع در زمینه طراحی الکترونیک خودرو به ارائه خدمات فنی و مهندسی در استان مازندران مشغول میباشد.

نشست تخصصی مسئول و اعضای کارگروه های تخصصی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن تهران بزرگ با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران برگزار شد.

در این نشست که با حضور مدیر محترم تحقیق و توسعه شرکت فعال در زمینه تجهیزات پزشکی مطابق با استانداردهای روز جهان برگزار شد، مقرر گردید بازدیدی از این واحد صنعتی در جهت انجام عارضه یابی صحیح صورت گیرد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین