تاريخ: 1400/7/25
ساعت:
جستجو:

مطالب

روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با صدور پیامی درگذشت پدر گرامی جناب آقای مهندس خانچی مسئول محترم بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خوزستان را تسلیت گفت.

کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن رامهرمز با همت و تلاش های مهندسین بسیجی، در جشنواره ناحیه مالک اشتر ناحیه مقاومت رامهرمز برترین کانون در سال ۱۳۹۹ شد.

صالح احمدی مسئول رهیار بانک قرض الحسنه رسالت استان بوشهرافزود: هدف اصلی بانک قرض الحسنه رسالت گسترش فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، کمک به اشتغالزائی کسب و کارهای خرد برای مردم است.

در این جلسه ضمن ارایه اهداف و برنامه های این قرارگاه توسط دبیر محترم قرارگاه، مهمترین وظیفه تعریف شده را نقش بسیج مهندسین صنعت شهرستان دزفول در مانع زدایی از صنایع کوچک شهرستان اعلام کرد.

سرهنگ علی غضنفری در این نشست گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی سال جاری را با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری کرده و روی آن تأکیدات فراوانی دارند به همین جهت کشور ما امروز به یک حرکت گسترده و جمعی در بخش‌های مختلف در این زمینه نیاز دارد.

نها کارخانه جنوب کشور در تولید عایق و پوشش لوله های فلزی با همراهی و کمک سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه فجر استان فارس، موانع تولیدش رفع شده و حالا می تواند با تمام ظرفیت به تولید ادامه دهد.

این نشست با حضور سرکار خانم ریحانی رئیس هیئت اندیشه ورز جامعه زنان سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان و سرکار خانم جامعی مسئول جامعه زنان سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان و اعضای شورا در خصوص برنامه های هفته حجاب و عفاف برگزار شد.

معاون فروش شرکت توزیع نیروی برق: با هدف عبور موفقیت آمیز از پیک مصرف برق با کمترین اعمال برنامه خاموشی، از مسئولان اقشار بسیج سپاه استان درخواست شد با بهره گیری از ظرفیت های گسترده بسیجیان تحت پوشش خود، این شرکت را در مدیریت وضعیت موجود یاری نمایند.

در ابتدای جلسه محسن مشتاقی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن ایتان بوشهر به بیان خط مشی این سازمان در خصوص تحقق شعار سال و اقدام عملی در راستای پشتیبانی و مانع زدایی از تولید پرداختند.

مهندسین جهادی کانون بسیج مهندسین صنعت ناحیه پاوه در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه، تعدادی بسته معیشتی تهیه و در بین افراد نیازمند کارگاه‌های تولیدی سطح شهرستان پاوه توزیع کردند.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین