تاريخ: 1399/4/21
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

بیانیه‌ها

سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور با گرامیداشت ۳۱ شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس؛ با صدور بیانیه‌ای سالهای دفاع مقدس را یاد آور ابتکارات و نوآوری های مهندسین جوان، انقلابی و خلاق در عرصه های متعدد و متکثر مهندسی رزمی دانست.

همزمان با فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه به فرمان امام خمینی (ره) و روز پاسدار، ارتش در بیانیه‌ای با تبریک این روز، سپاه را دژ مستحکمی در عرصه‌های جنگ سخت و جنگ نرم دانست.

سپاه در بیانیه ای به مناسبت ۱۲ فروردین دستیابی ایران به اهداف منطقه‌ای را عامل عصبانیت وهذیان گویی دشمن برشمرد و نوشت: برخلاف خواست شیطانی دشمن چهلمین سال انقلاب، درخشان‌ترین سال خواهد بود.

بر اساس تازه ترین آمار ۸۵ درصد دانشجویان در کل مجموعه آموزش عالی برای تحصیل شهریه پرداخت می کنند این در حالی است که بودجه ای که از سوی دولت برای وام شهریه در نظر گرفته می شود سیر نزولی دارد.

سازمان بسیج مهندسین صنعتی تهران بزرگ به مناسبت گرامیداشت یوم الله 22 بهمن بیانیه ای را صادر کرد.

ما مهندسان بسیجی سراسر کشور بهمراه ملت بزرگ ایران با حضور پر شور خود در این راهپیمایی، ضمن تجدید با آرمانهای امام راحل و امام خامنه ای (مد ظله العالی) و خون شهدای انقلاب اسلامی ، انزجار ، خشم و نفرت خود را نسبت به جریانات نفوذ ی داخلی و دشمنان خارجی اعلام می دارد.

روز قدس یک روز جهانی است، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم امریکا و غیر امریکا بودند، روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین و دماغ مستکبران را به خاک بمالند . " امام خمینی (ره)"

مجمع مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی اولین بیانیه خود را با تاکید بر مواضع انقلابی سازمان نسبت به مسائل حساس روز صادر کرد.

در بیانیه سازمان بسیج مهندسین صنعتی آمده است: انقلاب اسلام ایران با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و پشتیبانی ملت، نه تنها باعث قطع ید و منافع استکباری شد، بلکه تحولی را در دنیای اسلام و نور امیدی در دل مستضعفان جهان بوجود آورد.

سازمان بسیج مهندسین صنعتی در پیامی شهادت آیت الله نمر باقر النمر، رهبر شیعیان عربستان را تبریک و تسلیت گفت.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها