تاريخ: 1399/1/12
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

بیانیه‌ها

9 دی سال ۸۸ پیام ولایت مداری ملت بسیجی و قدرشناس ایران اسلامی را به گوش جهانیان رساند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم آذرماه سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل "بسیج مستضعفین"؛ بسیج را متن و بدنه‌ی فعال جامعه‌ی اسلامی و ظرفیتی فراگیر و فراجناحی توصیف کرده‌است.

سازمان بسیج مهندسین صنعتی به مناسبت هفته بسیج بیانیه‌ای را صادر کرد.

بزرگداشت یوم الله سیزده آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز با هدف اعلام برائت و بیزاری از دشمنان اسلام با محوریت شیطان بزرگ آمریکا و یزیدیان زمان، اسرائیل و آل سعود جنایت کار است.

در بیانیه سازمان بسیج آمده است: اینک تمام بهانه‌ها برای پرداختن به کار اصلی یعنی اقتصاد مقاومتی از میان برداشته شده است.

سازمان بسیج مهندسین صنعتی با اعلام بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت سالروز حماسه شکوهمند نهم دی، بار دیگر انزجار و برائت خود را از فتنه گران کوردل اعلام کرد.

در پی کشتار وحشیانه مردم مظلوم غزه به دست رژیم غاصب صهیونیستی، سازمان‌ بسیج مهندسین صنعتی استان‌های مختلف کشور با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای، ضمن ابراز انزجار و نفرت از اعمال وحشیانه رژیم جعلی اسرائیل علیه مردم بی‌پناه غزه، از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

ما مهندسین بسیجی و انقلابی به فتنه‌گران و حامیان آنان اخطار می‌دهیم درصورت تکرار توهین به مقدسات، 9دی دیگری را رقم خواهیم زد و وطن را از لوث وجود ته مانده فتنه‌گران عاری خواهیم ساخت.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها