تاريخ: 1399/7/10
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

دل نوشته های مردمی در توهین وزیر بهداشت به سرداران حرم /اگر سرداران حرم نبودند «ناجی ملت ایران از زایمان خیابانی» الان چه‌کاره بود؟

خود کرده را تدبیر نیست

دل نوشته های مردمی در توهین وزیر بهداشت به سرداران حرم /اگر سرداران حرم نبودند «ناجی ملت ایران از زایمان خیابانی» الان چه‌کاره بود؟

تاريخ: 27/7/1395
کد خبر: 14208
دلنوشته های مردمی در توهین وزیر به سرداران حرم اول بار در این دولت خود شما با موضوع روغن پالم امنیت روانی مردم را به خطر انداختید.حالا چی شده گنده تر از دهانتان حرف می زنید .شما را چه به سردارهای علم و حرم. سردار بیشترین فیش حقوقی کابینه (256 م ) بهتر است سکوت کند تا مجبور نشویم با گفتن حقایق سکوتمان را بشکنیم و حق هر کسی را کف دستش بگذاریم. ایشون خیلی زرنگ هستن و امروز بلا فاصله یک دلنوشته خطاب به سردار عزیز سپاه اسلام حاج قاسم نوشته تا به نوعی از زیر فشار انتقادات رها بشه. واقعا با همین زرنگی تونسته سوپر میلیاردر بشه.
هر روز یه وعده و وعید به ملت میدهند و در نهایت میگویند سرداران حرم و قلم با روان مردم بازی نکنند!

شما که سرداران تدبیر بودید چه گلی به سر مردم زدید اون یه ذره ارامش و روانی رو هم که ملت داشتند توی این ۴ سال ازشون گرفتید ....
ایرانی
۱۳:۲۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ژنرالهای کهنسال ،بارها بازنشسته شون ،جز گفتن ،تقصیر دولت قبل بوده وهست وخواهد بود ،چه گلی به سر مردم زده اند که این آقا اینقدر دور برداشته است؟خودش جز پول پخش کردن بین پزشکان به اسم طرح تحول ،چه گلی به سرمون زده است؟
سعید
۱۴:۰۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار بیشترین فیش حقوقی کابینه (256 م ) بهتر است سکوت کند تا مجبور نشویم با گفتن حقایق سکوتمان را بشکنیم و حق هر کسی را کف دستش بگذاریم.
ناشناس
۱۴:۳۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشون خیلی زرنگ هستن و امروز بلا فاصله یک دلنوشته خطاب به سردار عزیز سپاه اسلام حاج قاسم نوشته تا به نوعی از زیر فشار انتقادات رها بشه. واقعا با همین زرنگی تونسته سوپر میلیاردر بشه.
ناشناس
۱۴:۱۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خود ایشان مگر تخصصی در مدیریت داره و مگه درس مدیریت خونده که مدیریت سیستم بهداشتی کشور رو گرفته و با اون طرح تحولش و کارانه های نجومیش رفقای پولدار پزشکش رو پولدارتر کرده.
ناشناس
۱۴:۰۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بنظرم دروغ ریشه ی همه ی اختلالات روانی است .
همچنین اقای رئیس جمهور درست بیان فرمودند که در جلسه هیئت دولت افرادی با اختلال خلقی و روانی حضور دارند .
اخه من یکی میشناسم خودش پزشک هست اما تو حوزه هنر خودش را سردار عرصه هنر میدونه ، خودش پزشکه ولی خودش را در مسایل امنیتی و اجتماعی و سیاسی اهل فن میدونه
خودکم بینی باعث میشه ادم حرکت های عجیبی از خودش بروز بده .
یکیش سر کوچه ما هست این میشینه لب جوب تا کسی رد میشه موبایشو میزاره کنار گوشش میگه " من با مدیر کل صحبت کردم منتظر جوابم "
به هرحال اینم یه اختلال روانی هست که فکر کنم ناشی از بدعهدی دولت در زمینه فراهم کردن شغل در پسا برجامه .
ناشناس
۱۴:۳۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
در زمانهای قدیم یه وزیر بهداشت بود اونقدر زحمت کشید تا شرایطی بوجود آمد که دیگر زنان بر روی آسفالت خیابان زایمان نکنند بلکه در بیمارستان و روی تخت زایمان کنند.
اصلأ فکرشم نکنید که منظورم وزیر بهداشت دولت یازدهم باشه ها!
ناشناس
۱۵:۲۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این نووع گلایه ها و کج اخلاقی از طرف مسولین محترم دولت نشاز خستکی و ناچاری می باشند. مسول نظام بااید با خلق حسنه و صبر در ناملایمات و حلمم و توکل به خدا در خدمت مردم باشد . اگر مسولین محترم با شجااعت امتحان روانشناسی مدیریتی بدن متاسفانه هیچ کدام بالای 50 نمی اورند. اننتظارات مردم عادی انتقادات مردِم از زبان سرداران علم و قلم بیان میشه مگر درجواامع دیگه همه با هم اعتراض میکنن. هر شخص مورد اعتمااد در جایی اعتراضات مردم رو به گوش مسولین میرسونه اثر محرم و عاشورای امام حسین همین بوده و خواهد بود. ان شالله مسولین خودشون رو اول ارزیابی کنن بعد هم منتقدین رو احترام کنن چون بدن بی جان ما روی دست همین مردم باید تشییع و به خاک سپرده بشه. پس یه جوری با مردم تا کنیم تا زیر تابوت ما رو بگیرن و شهادتین بگن ان شالله.
ناشناس
۱۵:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اول بار در این دولت خود شما با موضوع روغن پالم امنیت روانی مردم را به خطر انداختید.حالا چی شده گنده تر از دهانتان حرف می زنید .شما را چه به سردارهای علم و حرم.
کارنامه فاجعه بار دولتی ها
۱۲:۰۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دولت نه تنها وظایف حداقلی خود را انجام نمی دهد بلکه با بی تدبیری تمام در سریال برجام 1و 2و 3 و 4 و ...، با قراردادهای محرمانه خود با خارجی ها ، برای 25 سال آینده کشور هم تصمیمات فاجعه بار می گیرد . معلوم نیست این دولت برای چه کسانی کار میکند .
حجت
۱۲:۴۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
با این حقوق هایی که به معاونین خود می دهید مردم پریشان می شوند و بعد شماهم بعنوان وزیر دفاع می کنید که 100 میلیون چیزی نیست برای کسی که بیمارستان دارد و هیات مدیره هست!
ناشناس
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دقیقا منطق و حرف همه مردم همینه
ناشناس
۱۵:۱۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
من هم یکی از این مردمی هستم که شما عادت دارین به جاش حرف بزنین! منطق و حرف من این نیست.
لطفا جای خودتون به عنوان یک نفر در هشتاد میلیون جمعیت صحبت کنید!
بی طرف
۱۴:۱۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یک مدیر کارآزموده و دلسوز و هم که پیداشده دوکلمه حرف حساب زده ببین چه تشویشی بین شما ایجاد کرده مواظب سلامت روانتون باشین بابا
ناشناس
۱۵:۱۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
هر مدیر کارآزموده و دلسوزی که از راه برسه باید تو هر کاری دخالت کنه؟! خیلی عجیبه که هنوز عده ای فک میکنن هرکسی تو هر جایگاهی، خارج از چارچوب قانون میتونه تو هر حوزه ای سرک بکشه!
ماله کش همه کاره
۱۵:۳۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خب عمو جان مراقب سلامت و وران خودت باش و دیگه در مورد همه چیز نظر نده...
ناشناس
۱۴:۱۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شما هم مسئول توجیه استفاده از روغن پالم که قبلاً ادعای اسیب رساندن به مردم را در اثر آن داشتید بر عهده دارید
ناشناس
۱۴:۱۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار روغن پالم چرا در مالزی حقوق دان بودنش را فراموش کرد و پالم بان شد
حقوق بان بودنش کافی نبود؟
ناشناس
۱۴:۲۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگر کار به کاردان سپرده شود حقوق دان در مورد روغن پالم که وزارت بهداشت قبلا آن را مضر اعلام کرده بود در مالزی نظر نمی داد.
ناشناس
۱۴:۲۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آگاه باشید که طرح این موضوعات برای فراموش کردن مدیران متخلف حقوق نجومی بگیر و حمایت حقوق بان از آنهاست
وحید
۱۴:۴۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقا این حرفها معنی همون منتقدین برن به جهنم رو میده !!
دکتر میلیاردر
۱۵:۳۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
مشکل اینجاست که وزارت بهداشت بجای اینکه بفکر سلامت مردم باشد بفکر صیانت از دولت تدبیر و نامیدی است اقای وزیر انتقادها را بررسی کنید نه اینکه مثل دولت با زبان پرخاشگری و سرکوبی منتقدان جواب بدهید شما ایا در بین مردم زندگی میکنید انهم با درامد زیر 700هزار تومان حالا اگر خونه کرایه ای هم داشته باشی و چند فرزند چه جور میخواهی سلامت روانی داشته باشی نه اینکه دولت اعتدال بعد 3سال وعده کار بدستمان نداد و در پی کار باید به این سو انسو دوید چگونه جرات کردی به مدافعان حرم که جانشان را برای مقاومت هدیه کردند اینگونه عرض ادب کنید وا اسفا به این مدیریت دوستان شما شما گلی بودید که پژمرده شدید ........
ناشناس
۱۱:۳۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
مردم بیچاره هم اگر حقوقهای آنچنانی می گرفتند حتماً مثل شما ها می گفتند همه چی آرومه من چه قدر خوشبختم...واقعاً متأسفم. پناه می برم به خدا از بستن دهان منتقدان
ناشناس
۱۳:۳۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این طرز حرف زدن درست نیست ایشون به خاطر وجود پاک همین سرداران حرم و شهدا بوده که الان سوپر میلیارد شده.
علی
۱۴:۴۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای دکتر!

برای فشار از افتضاح حقوق نجومی پزشکان دولتی فرافکنی هم فایده ندارد!

دل مردم از تو و طرح تحول "پزشک پولدار کنت" خونه!

میفهمی؟
ناشناس
۱۴:۱۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشون که اینقدر آمارش خوبه چرا هیچ اشاره ای به تعداد پزشکان ایران که به نسبت جمعیتی از کشور عقب افتاده تاجیکستان هم کمتره نمیکنه؟ چرا آمار کارانه ها و درامدهای متخصصان و پزشکان که دارن پول پارو میکنن اون هم به مدد طرح تحول سلامت رو نمیگه؟
امیر
۱۱:۳۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اقای وزیر اگر همین سردار های حرم و علم نبودند الان میتونستید وزیر باشید ؟ اگر این عزیزان نبودند الان تهران پایتخت داعش شده بود هر چی داریم از صدقه سر همین سردار های شجاع و انقلابی سپاه و بسیج و ارتش هست !
ابراهیم
۱۱:۵