تاريخ: 1401/4/6
ساعت:
جستجو:

دل نوشته های مردمی در توهین وزیر بهداشت به سرداران حرم /اگر سرداران حرم نبودند «ناجی ملت ایران از زایمان خیابانی» الان چه‌کاره بود؟

خود کرده را تدبیر نیست

دل نوشته های مردمی در توهین وزیر بهداشت به سرداران حرم /اگر سرداران حرم نبودند «ناجی ملت ایران از زایمان خیابانی» الان چه‌کاره بود؟

تاريخ: 27/7/1395
کد خبر: 14208
دلنوشته های مردمی در توهین وزیر به سرداران حرم اول بار در این دولت خود شما با موضوع روغن پالم امنیت روانی مردم را به خطر انداختید.حالا چی شده گنده تر از دهانتان حرف می زنید .شما را چه به سردارهای علم و حرم. سردار بیشترین فیش حقوقی کابینه (256 م ) بهتر است سکوت کند تا مجبور نشویم با گفتن حقایق سکوتمان را بشکنیم و حق هر کسی را کف دستش بگذاریم. ایشون خیلی زرنگ هستن و امروز بلا فاصله یک دلنوشته خطاب به سردار عزیز سپاه اسلام حاج قاسم نوشته تا به نوعی از زیر فشار انتقادات رها بشه. واقعا با همین زرنگی تونسته سوپر میلیاردر بشه.
هر روز یه وعده و وعید به ملت میدهند و در نهایت میگویند سرداران حرم و قلم با روان مردم بازی نکنند!

شما که سرداران تدبیر بودید چه گلی به سر مردم زدید اون یه ذره ارامش و روانی رو هم که ملت داشتند توی این ۴ سال ازشون گرفتید ....
ایرانی
۱۳:۲۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ژنرالهای کهنسال ،بارها بازنشسته شون ،جز گفتن ،تقصیر دولت قبل بوده وهست وخواهد بود ،چه گلی به سر مردم زده اند که این آقا اینقدر دور برداشته است؟خودش جز پول پخش کردن بین پزشکان به اسم طرح تحول ،چه گلی به سرمون زده است؟
سعید
۱۴:۰۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار بیشترین فیش حقوقی کابینه (256 م ) بهتر است سکوت کند تا مجبور نشویم با گفتن حقایق سکوتمان را بشکنیم و حق هر کسی را کف دستش بگذاریم.
ناشناس
۱۴:۳۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشون خیلی زرنگ هستن و امروز بلا فاصله یک دلنوشته خطاب به سردار عزیز سپاه اسلام حاج قاسم نوشته تا به نوعی از زیر فشار انتقادات رها بشه. واقعا با همین زرنگی تونسته سوپر میلیاردر بشه.
ناشناس
۱۴:۱۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خود ایشان مگر تخصصی در مدیریت داره و مگه درس مدیریت خونده که مدیریت سیستم بهداشتی کشور رو گرفته و با اون طرح تحولش و کارانه های نجومیش رفقای پولدار پزشکش رو پولدارتر کرده.
ناشناس
۱۴:۰۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بنظرم دروغ ریشه ی همه ی اختلالات روانی است .
همچنین اقای رئیس جمهور درست بیان فرمودند که در جلسه هیئت دولت افرادی با اختلال خلقی و روانی حضور دارند .
اخه من یکی میشناسم خودش پزشک هست اما تو حوزه هنر خودش را سردار عرصه هنر میدونه ، خودش پزشکه ولی خودش را در مسایل امنیتی و اجتماعی و سیاسی اهل فن میدونه
خودکم بینی باعث میشه ادم حرکت های عجیبی از خودش بروز بده .
یکیش سر کوچه ما هست این میشینه لب جوب تا کسی رد میشه موبایشو میزاره کنار گوشش میگه " من با مدیر کل صحبت کردم منتظر جوابم "
به هرحال اینم یه اختلال روانی هست که فکر کنم ناشی از بدعهدی دولت در زمینه فراهم کردن شغل در پسا برجامه .
ناشناس
۱۴:۳۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
در زمانهای قدیم یه وزیر بهداشت بود اونقدر زحمت کشید تا شرایطی بوجود آمد که دیگر زنان بر روی آسفالت خیابان زایمان نکنند بلکه در بیمارستان و روی تخت زایمان کنند.
اصلأ فکرشم نکنید که منظورم وزیر بهداشت دولت یازدهم باشه ها!
ناشناس
۱۵:۲۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این نووع گلایه ها و کج اخلاقی از طرف مسولین محترم دولت نشاز خستکی و ناچاری می باشند. مسول نظام بااید با خلق حسنه و صبر در ناملایمات و حلمم و توکل به خدا در خدمت مردم باشد . اگر مسولین محترم با شجااعت امتحان روانشناسی مدیریتی بدن متاسفانه هیچ کدام بالای 50 نمی اورند. اننتظارات مردم عادی انتقادات مردِم از زبان سرداران علم و قلم بیان میشه مگر درجواامع دیگه همه با هم اعتراض میکنن. هر شخص مورد اعتمااد در جایی اعتراضات مردم رو به گوش مسولین میرسونه اثر محرم و عاشورای امام حسین همین بوده و خواهد بود. ان شالله مسولین خودشون رو اول ارزیابی کنن بعد هم منتقدین رو احترام کنن چون بدن بی جان ما روی دست همین مردم باید تشییع و به خاک سپرده بشه. پس یه جوری با مردم تا کنیم تا زیر تابوت ما رو بگیرن و شهادتین بگن ان شالله.
ناشناس
۱۵:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اول بار در این دولت خود شما با موضوع روغن پالم امنیت روانی مردم را به خطر انداختید.حالا چی شده گنده تر از دهانتان حرف می زنید .شما را چه به سردارهای علم و حرم.
کارنامه فاجعه بار دولتی ها
۱۲:۰۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دولت نه تنها وظایف حداقلی خود را انجام نمی دهد بلکه با بی تدبیری تمام در سریال برجام 1و 2و 3 و 4 و ...، با قراردادهای محرمانه خود با خارجی ها ، برای 25 سال آینده کشور هم تصمیمات فاجعه بار می گیرد . معلوم نیست این دولت برای چه کسانی کار میکند .
حجت
۱۲:۴۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
با این حقوق هایی که به معاونین خود می دهید مردم پریشان می شوند و بعد شماهم بعنوان وزیر دفاع می کنید که 100 میلیون چیزی نیست برای کسی که بیمارستان دارد و هیات مدیره هست!
ناشناس
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دقیقا منطق و حرف همه مردم همینه
ناشناس
۱۵:۱۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
من هم یکی از این مردمی هستم که شما عادت دارین به جاش حرف بزنین! منطق و حرف من این نیست.
لطفا جای خودتون به عنوان یک نفر در هشتاد میلیون جمعیت صحبت کنید!
بی طرف
۱۴:۱۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یک مدیر کارآزموده و دلسوز و هم که پیداشده دوکلمه حرف حساب زده ببین چه تشویشی بین شما ایجاد کرده مواظب سلامت روانتون باشین بابا
ناشناس
۱۵:۱۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
هر مدیر کارآزموده و دلسوزی که از راه برسه باید تو هر کاری دخالت کنه؟! خیلی عجیبه که هنوز عده ای فک میکنن هرکسی تو هر جایگاهی، خارج از چارچوب قانون میتونه تو هر حوزه ای سرک بکشه!
ماله کش همه کاره
۱۵:۳۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خب عمو جان مراقب سلامت و وران خودت باش و دیگه در مورد همه چیز نظر نده...
ناشناس
۱۴:۱۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شما هم مسئول توجیه استفاده از روغن پالم که قبلاً ادعای اسیب رساندن به مردم را در اثر آن داشتید بر عهده دارید
ناشناس
۱۴:۱۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار روغن پالم چرا در مالزی حقوق دان بودنش را فراموش کرد و پالم بان شد
حقوق بان بودنش کافی نبود؟
ناشناس
۱۴:۲۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگر کار به کاردان سپرده شود حقوق دان در مورد روغن پالم که وزارت بهداشت قبلا آن را مضر اعلام کرده بود در مالزی نظر نمی داد.
ناشناس
۱۴:۲۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آگاه باشید که طرح این موضوعات برای فراموش کردن مدیران متخلف حقوق نجومی بگیر و حمایت حقوق بان از آنهاست
وحید
۱۴:۴۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقا این حرفها معنی همون منتقدین برن به جهنم رو میده !!
دکتر میلیاردر
۱۵:۳۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
مشکل اینجاست که وزارت بهداشت بجای اینکه بفکر سلامت مردم باشد بفکر صیانت از دولت تدبیر و نامیدی است اقای وزیر انتقادها را بررسی کنید نه اینکه مثل دولت با زبان پرخاشگری و سرکوبی منتقدان جواب بدهید شما ایا در بین مردم زندگی میکنید انهم با درامد زیر 700هزار تومان حالا اگر خونه کرایه ای هم داشته باشی و چند فرزند چه جور میخواهی سلامت روانی داشته باشی نه اینکه دولت اعتدال بعد 3سال وعده کار بدستمان نداد و در پی کار باید به این سو انسو دوید چگونه جرات کردی به مدافعان حرم که جانشان را برای مقاومت هدیه کردند اینگونه عرض ادب کنید وا اسفا به این مدیریت دوستان شما شما گلی بودید که پژمرده شدید ........
ناشناس
۱۱:۳۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
مردم بیچاره هم اگر حقوقهای آنچنانی می گرفتند حتماً مثل شما ها می گفتند همه چی آرومه من چه قدر خوشبختم...واقعاً متأسفم. پناه می برم به خدا از بستن دهان منتقدان
ناشناس
۱۳:۳۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این طرز حرف زدن درست نیست ایشون به خاطر وجود پاک همین سرداران حرم و شهدا بوده که الان سوپر میلیارد شده.
علی
۱۴:۴۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای دکتر!

برای فشار از افتضاح حقوق نجومی پزشکان دولتی فرافکنی هم فایده ندارد!

دل مردم از تو و طرح تحول "پزشک پولدار کنت" خونه!

میفهمی؟
ناشناس
۱۴:۱۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشون که اینقدر آمارش خوبه چرا هیچ اشاره ای به تعداد پزشکان ایران که به نسبت جمعیتی از کشور عقب افتاده تاجیکستان هم کمتره نمیکنه؟ چرا آمار کارانه ها و درامدهای متخصصان و پزشکان که دارن پول پارو میکنن اون هم به مدد طرح تحول سلامت رو نمیگه؟
امیر
۱۱:۳۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اقای وزیر اگر همین سردار های حرم و علم نبودند الان میتونستید وزیر باشید ؟ اگر این عزیزان نبودند الان تهران پایتخت داعش شده بود هر چی داریم از صدقه سر همین سردار های شجاع و انقلابی سپاه و بسیج و ارتش هست !
ابراهیم
۱۱:۵۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
عزیزم میگه در همون امور نظامی و جنگ چریکی و چیزهای که در موردش اطلاع داری صحبت کن و توی اقتصاد و ورزش و....... دخالت نکن .
ناشناس
۱۲:۳۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
عزیزم سیاست جدا از اسلام نیست، مردم بایید در همه حوزه ها اظهار نظر کنند،البته اظهار نظر کلی،چون شاکله حکومت مردم هستند، چون اظهار نظر کمترین حق مردم هست، مسولان باید کارشون رو دزست انجام بدند وقتی کار رو درست انجام بدند کسی نقد نمیکنه مگه درصد کمی که عناد دارند. شما همین رهبر رو ببینید، چی شده که فتنه گران و اصلاح طلبانی که تا دیروز به فکر کودتا بودند الان مدعی اند و میگند رهبر ما هم هست؟؟چون ایشان عملکزدشان طوری بوده که حتی رسانه های معاند خارجی به بزرگیشون شهادت میدند.
اگه الان وزیر بهداشت این حرف رو میزنه، میخاد بی سر و صدا کار که خودش دوست داره انجام بده نه کاری که به نفع مردمه.اگه همین نظرات و نقادی مردم یا به قولشون دلواپس ها نبود با هر قرارداد و برجامی که مد نظرشون بود ایران دو دستی به امریکا هدیه داده شده بود،چون فکر میکردند راهشون درسته و دیدید که راهشون غلط بود!پس اینطور نیست که مردم ما اطلاغاتشون کم باشه.
شعار این جماعت همان شعار اسلام لیبرال یا جدایی دین از سیاست هست و حرف ایشون تعجبی ندارد.
یکی به نعل یکی به میخ
۱۲:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
البته که باید در حد تخصصشون حرف بزنند اما برای اظهار نظر الزاماً لیسانس یا دکترا لازم نیست. اگر گفتند آقا خودمان مسؤولان خودمان را تحریم نکنیم یا حقوق نجومی نگیرید یا بخیه ی بیمار را برای پول نکشید، اینکه دکترای اقتصاد یا حقوق یا جراحی عمومی نمی خواهد.
یه رای دهنده
۱۳:۳۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خود این اقا ،تجربه کاریش در اجرا ،در حد چرخاندن یک درمانگاه تخصصی چشم بوده وبا اعتماد به نفس کامل ! اومد وزارتخانه رو تحویل گرفت.ایا ایشان متخصص در همه رشته های پزشکی هستند که برای همه اونها دارند برنامه میریزند ؟
حرف حساب
۱۳:۲۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اولا خود وزیربهداشت در مورد برجام ومزایای اقتصادی اون بارها داد سخن در داده اند.
دوما ُخود روحانی چی ؟همه چیزدان است؟رفته مالزی دو روز مونده هم سلامت مردم اونجا را ارزیابی کرد وگفت خوبه وهم روغن پالم رو سالم تشخیص داد.چرا داد اقای وزیر اونجا در نیومد.
سوما ،سردار خوبه بره بجنگه وشهید واسیر وجانباز بشه ،ولی وقتی موضوع سفره است ،ماها هستیم سر سفره بشینیم واونها برن به کارشون برسند.
چهارما ،مگه مردم سیاستمدارند که به سیاستمدار رای میدهند ؟چرا اونجا نمیگن که جز سیاستمدار حق انتخاب با کس دیگه ای نیست؟
ناشناس
۱۵:۰۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یک تذکر : کلمه فارسی تنوین نمی گیرد. اولا ، ثانیا ، ثالثا درست است. اولا دوما ، سوما ..غلط است . فارسی را پاس بداریم
ناشناس
۱۳:۲۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اره خوب، اقتصاد را برای گذاشت برای ذخیره های نظام تا حسابی روبراهش کنند
ناشناس
۱۴:۱۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
عزت داشتن صحبت از چیست?!
کسانی که عزت ندارند و مردم را ذلیل می خواهند چه می گویند?!
تسلیم جامعه جهانخواران شدن یعنی چه?!
حسینa
۱۴:۴۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
پس چطور خود شماها و این آقایان در مورد دین و دنیا نظر می دهید آنهم به نام آزادی!
ناشناس
۱۲:۰۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اتفاقا درد اصلاح طلبان همین است که چرا سرداران حرم و قلم و علم اجازه نفوذ داعش و ارباب داعش را به کشور نمی دهند .
ناشناس
۱۲:۰۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بله میتوانست
برحسب لیاقتش ایشون بعنوان وزیر انتخاب شدن
ناشناس
۱۴:۴۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
حتما لیاقت و هم تو تشخیص می دی!
ناشناس
۱۴:۰۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگر پزشکان نبودند تو الان زنده بودی؟ سالم بودی؟
ناشناس
۱۴:۱۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وقتی دشمن امد ،سالم وبیمار را با هم به خاک ذلت مینشاند ولانه وکاشانه همان را هم ویران میکند.پس اگر سردار نباشد چیزهای خیلی بیشتری از دست میرود تا وقتیکه پزشک نباشد.از زحمات پزشکان همه متشکرند وتقدیر میکنند ولی در جائی هم همین عزیزان پزشک ،اشتباهات فاحش درمانی میکنند.
ناشناس
۱۴:۱۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وقتی دشمن امد ،سالم وبیمار را با هم به خاک ذلت مینشاند ولانه وکاشانه همان را هم ویران میکندو به ناموس مردم تجاوز میکند.داعش ،صدام ورفتار امریکا در عراق وافغانستان وابو غریب شاهدش..پس اگر سردار نباشد چیزهای خیلی بیشتری از دست میرود تا وقتیکه پزشک نباشد.از زحمات پزشکان همه متشکرند وتقدیر میکنند ولی در جائی هم همین عزیزان پزشک ،اشتباهات فاحش درمانی میکنند.
ناشناس
۱۴:۲۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگر سرداران نبودند پزشکان محترم سر در بدن داشتند؟ همه به هم وابسته و نیازمندند و این خصوصیات یک جامعه انسانی است . چراباید مدام به هم حمله و توهین کنیم و در مملکت غوغا به پا کنیم و آرامش مردم را به هم بزنیم ؟ این سخنان وزیر محترم آیا آرامش به ارمغان می آورد یا تشنج و ناآرامی؟!
حسینa
۱۴:۴۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
تا دیروز که می گفتید حق پزشک ها این پول های گزاف نیست حالا سینه چاک شدید؟
ناشناس
۱۴:۱۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار حقوق بان بودن برای حقوق دان دلبند شما کافی نبود؟
چرا در مالزی حقوق دان دلبند شما پالم بان شد
ناشناس
۱۴:۳۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
امیرجان وزیربهداشت رزمنده هشت سال دفاع مقدس هستند وجانباز . چرا ناراحت شدید میگویند هرکس در جایگاه خودش حرف بزند کجاش بده؟
ناشناس
۱۱:۳۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اول یکی از خود ایشان سوال بفرمایند که رشته تحصیلی ایشان چی بوده که در همایش روانپزشکی، درباره روانپزشکی صحبت کرده؟
برادر من، اول یه سوزن به خودت بزن بعد ...
ناشناس
۱۳:۳۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خیلی تعطیلی به خدا ایشون فوق تخصص در زمینه پزشکی دارند یعنی سالها درسهای پایه روانپزشکی رو به عنوان پزشک عمومی گذروندن
هموطن
۱۳:۵۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
هموطن گرامی ،من پزشک هستم، کلا یک ماه بالینی در بیمارستان در دوره عمومی گذرانده میشود وحداکثر پنج واحد تئوری.خوب با اینها کسی متخصص نمیشه.متخصص روانپزشکی سه سال کامل باید درس بخواند.این معلومات دوره عمومی هم بعد از سالها تخصص وفوق تخصص وکار عملی وجراحی عملا در حافظه کسی باقی نمیماند.
ناشناس
۱۴:۲۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
کلا بالینی 1 ماه 2 سال اخر همش بالینی است.

2 ماه هم در دروران استجری و انترنی روانپزشکی میخونند و مریض میبینند و درمان میکنند
ناشناس
۱۴:۲۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شما خیلی تعطیلی که فرق چشم پزشک و روان پزشک را نمی دانی.
گیرم تخصص هم داشت همه این حرفها را از بالا بهش می گویند و سیاسی است.
تخصص لازم نیست. ترکان می گوید نوبخت می گوید آشنا می گوید هاشمی هم می گوید.
وجه اشتراک فقط سیاسی است.. بقیه اش فیلم و کلاس گذاشتن است.
ناشناس
۱۴:۲۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
روحانیون بیش از همه با روح و روان کار دارند.
ایشان باید قدری پیش علمای اخلاق تلمذ می کردند بعد....
ناشناس
۱۱:۳۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شما بهتر مشکل اون کارانه های چند صدمیلیونی و ثروتهای میلیاردی پزشکان را حل کنید بعد درباره سرداران علم و قلم و حرم ملت را نصحیت کنید! اتفاقا آرامش روانی مردم بخاطر حقوقهای نجومی و دریافتهای میلیاردی پزشکان بهم خورده است و هر روز یک داستان از وزارتخانه محترمتان علم میشود!
ناشناس
۱۴:۰۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
الان با طرح تحول سلامت، پرستارها دارن 5 تومن میگیرن دیگه حساب کن دکترهای عمومی و متخصصین چطور پول پارو میکنن.
ناشناس
۱۴:۲۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقا یه دندونپزشک روزی فقط نیم ساعت یه دندون پر کنه 500 هزار تومن بگیره، تو ماه میشه 15 میلیون. این اوضاعیه که ایشون درست کرده. البته این فرض محاله و هر دندونپزشک روزی ده بیست مشتری دارد.
ناشناس
۱۴:۲۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
مردم هنوز از مدیران حقوق نجومی بگیر و حقوق بان (حقوق دان) حامی آنها و معرفی نکردن این متخلفین به قوه قضائیه دل خوشی از حقوق بان حامی حقوق نجومی بگیرها ندارند. شما بهتر است علت حمایت از مدیران حقوق نجومی بگیر را توضیح دهید.
ناشناس
۱۱:۴۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اقای هاشمی یک کم هم در باره خود تان بگوید منظور روغن پالم است یک بار با قاطعیت میگفتید خطر ناک است و این بارهم با قاطعییت گفتید مضرر نیست یعنی سرمایه داران لبنیات انقدر پر قدرت هستند که شما و اقای روحانی را مجبور به عقب نشینی کردن چون در سفر روحانی به مالزی فرمودند پالم خطر ناک نیست بلکه سودمند هم است
ناشناس
۱۴:۲۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خوبه که راجع به درامد ماهانه اش هم بگه که ماهی چند میلیون در میاره؟ البته درامدهای مطب و کارانه و سود بیمارستان شخصی و .... رو هم بگه.
مسعود
۱۱:۴۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این اظهارات در نوع خود جالب بود، باید منتظر حملات در پوشش نقد به اصطلاح سازنده بود
ناشناس
۱۱:۴۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار علم!
چرا قصه پردازی می کنه این بنده خدا؟ هر حرفی داره رک و راست بزنه.
البته لابد هر کی هم درباره دریافت های نجومی پزشکان وزارتخانه حرفی بزنه احتمالا سردار اقتصاد میشه.
کلا انتقادی از این دولت نباید بشه مسئله اینه فقط.
بیکارالدوله
۱۱:۴۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آی گفتی گل گفتی
ناشناس
۱۲:۲۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
از اسمت مشخصه که ذره ای فکر نمیکنی!
دوستت داریم هاشمی
۱۲:۳۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سلام!
اگر بخواهید مشکل جامعه پزشکی که خودش معضلی بر گرده ی مردم شده است را درمان کنید آســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان است :
هر پزشک را موظف ( با قانون مجبور ) کنید که چه در سیستم دولتی و چه خصوصی
باشد باید هر ۴یا۵سال
مطب و مرکزدرمانی اش را عوض کند . آن هم بصورت گردشی ( سیرکولار) - حالا اساتید آموزشی و پژوهشی کمی تا قسمتی بیشتر !-. پزشکانی که در پایتخت و مراکز شهرها و مکانهای خوش آب و هوا سکونت ( چسبیده اند ؟!) دارند وادار ( بله وادار شوند) که پس از این دوره به حاشیه شهر ها و شهرستانها و روستاها بروند و با پزشکان آن مناطق جابجا شوند بصورت دوره ای چرا منتظر جهاد سازندگی و بسیج پزشکی بنشینیم ؟
هر پزشک که نخواست و یا عزم مسافرت ( بخوانید فرار مغزها ) از این قاعده را داشت ابتدا ۶ ماه ممنوع الویزیت و در صورت تکرار ممنوع الخروج کنید . البته بسیارند پزشکانی که واقعا" طبیب مردمی هستند. امـــــــــــا آب را که از سرچشمه درست تقسیم کردی عدالت برقرار می شود.
آن شما و بنده و مردم می نشینیم و پرتقال فروش ها! را می شماریم که بخاطر قسم سقراط و بقراط چقدر آرامش روانی خواهند داشت . بسم الله اگر مرد میدانیم
ناشناس
۱۲:۵۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دوست عزیز نکنه هنوز فکر میکنید با اجبار میشه چیزی رو درست کرد. خب اون پزشکی رو که بخواید بهش فشار بیارید که بره مناطق محروم سعی می کنه از کشور بره.
مهدی
۱۳:۱۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگرواقعا در خارج از ایران به نفشان بود میرفتند
ناشناس
۱۴:۰۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
درود به سردار علم وزیر بهداشت چرا حرف حق که میشنوین داغ میکنین
ناشناس
۱۴:۳۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
هاشمی وزیر بهداشت در 95/5/14 " واکنش‌ها نسبت به استفاده از روغن پالم
پس از صحبت‌های تکان‌دهنده وزیر بهداشت در رابطه با استفاده از روغن پالم در تولید لبنیات توسط برخی کارخانه‌ها، واکنش‌هایی را از سوی مسئولان و تولیدکنندگان در پی داشت.
وزیر بهداشت روز گذشته در حاشیه مراسم افتتاحیه تدوین سند راهکارهای اجرایی سیاست‌های کلی نظام سلامت، در ادامه صحبت‌های قبلی خود اظهار داشت: روغن پالم به دلیل کیفیتی که دارد برای سلامتی مضر است و تخلفات موجود در لبنیات به بازار آمده نشان می‌دهد که به جای چربی طبیعی از بدترین نوع چربی صنعتی استفاده کرده‌اند.
سیدحسن هاشمی در رابطه با استفاده بیش از حد مجاز از روغن پالم، افزود: این روغن سالهاست از کشور مالزی می‌آید و به دلیل قیمت ارزان و سودآوری بالا بیشتر از گذشته وارد شده است.
در حالی که وزیر بهداشت با این سخنان، عملا از سودجویی افرادی که از طریق به خطر انداختن سلامتی مردم به واردات این مواد اقدام کرده‌اند، پرده برداشته از سوی دیگر مسئولان این وزارتخانه اظهارات متفاوتی بیان می‌کنند.
در این رابطه مدیرکل نظارت بر مواد غذایی وزارت بهداشت اعلام کرده است: تاکنون گزارشی مبنی بر وجود روغن گیاهی در شیر یا ماست در کشور نداشته‌ایم! اما با توجه به هشدار وزیر نظارت‌ها در این مورد نیز دقیق‌تر می‌شود.
هدایت حسینی به فارس گفت: وزارت بهداشت با توجه به مزایای چربی‌های گیاهی نسبت به چربی‌های حیوانی برای برخی محصولات لبنی اجازه استفاده از روغن‌های گیاهی را به عنوان جایگزین روغن حیوانی صادر کرده است از جمله این محصولات پنیر پروسس، پنیر پیتزا و پنیر خامه است، همچنین مجوز استفاده از این روغن در بستنی، خامه قنادی و کره‌های مالشی نیز از سوی وزارت بهداشت به تولیدکنندگان محصولات لبنی صادر شده است.
مدیرکل نظارت بر مواد غذایی وزارت بهداشت افزود: البته شرط استفاده از این روغن در این محصولات این است که حتما بر روی بسته‌بندی این محصولات قید شود که مثلا 10 درصد روغن حیوانی این محصول با روغن پالم یا هر روغن گیاهی دیگر جایگزین شده تا مصرف‌کننده مطلع باشد.
حسینی ادامه داد: غیر از این محصولات چهارگانه ذکر شده، وزارت بهداشت مجوز استفاده از روغن گیاهی را در هیچ محصول لبنی دیگری صادر نکرده البته سازمان استاندارد اجازه استفاده از این روغن را در شیرخشک‌های صنعتی داده است که البته وزارت بهداشت با آن مخالف است و چنین مجوزی را وزارت بهداشت صادر نکرده است.
اما واکنش‌ها به اظهارات وزیر بهداشت به اینجا ختم نشده است.
دبیر انجمن صنایع لبنی در عکس‌العمل به این سخنان گفت: این موضوع را شنیده‌ام و از بیان آن توسط وزیر بهداشت بسیار تعجب کردم!
رضا باکری افزود: اگر مجوزی برای تولید شیر چرب به کارخانه‌ای داده نشده است بنابراین تشویش اذهان عمومی درست نیست و نباید این مسائل مطرح شود، در ضمن اگر یک یا چند واحد متخلف وجود دارد که من از این موضوع اطلاعی ندارم نباید کل صنایع لبنی
ناشناس
۱۴:۳۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سخنگوی وزارت بهداشت که وزیر تکذیب نکرده و حرف رسمی وزیر و وزارتخانه است: " در نشست خبری سخنگوی وزارت بهداشت مطرح شد
عقب‌نشینی وزارت بهداشت از موضوع روغن پالم/ بیان محاسن و نقاط مثبت این روغن/ همه دنیا پالم مصرف می‌کنند
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: هدف وزارت بهداشت، از ابتدا کنترل مصرف این روغن بوده و ما هیچ‌گاه به علت ملاحظات اقتصادی و صنعت نمی‌توانیم این روغن را از بازار به طور کامل حذف کنیم.
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری در خصوص اظهارات اخیر رئیس‌جمهور در مورد روغن پالم گفت: روغن پالم یک روغن خوراکی است و حداقل 5 نوع دارد. این روغن منبع روغن مصرفی 33 درصد کشورهای جهان است. پالم دارای ویژگی‌های مثبت و منفی است. پایداری بالا، مقاومت در برابر حرارت ویژگی‌های مثبت روغن پالم است که صنعت نیز به آن علاقه دارد و وجود اسیدهای چرب اشباع‌شده که در رگ‌ها رسوب می کند و از لحاظ تغذیه‌ای مشکل دارد از خطرات آن محسوب می‌شود.
حریرچی افزود: مسائل سلامت مردم و عملکرد وزارت بهداشت را با مسائل سیاسی مخلوط نکنیم.
وی گفت: رئیس‌جمهور در دیدار با نخست وزیر مالزی به بحث روغن پالم پرداختند و نخست‌وزیر مالزی به این مسئله اشاره کردند که مالزیایی‌ها با وجود مصرف روغن پالم، سلامتی آنها خوب است. این چنین بود که رئیس‌جمهور در طی سخنان نخست وزیر مالزی گفتند ما برای تبیین ویژگی‌های این روغن منتظر سفر هیأتی از مالزی هستیم تا ویژگی‌های آن بررسی شود و سپس به تصمیم‌گیری بپردازیم.
حریرچی بیان کرد: تمامی کشورهای جهان از روغن پالم استفاده می‌کنند، اما مصرف بعضی از کشورها به 5 درصد و مصرف بعضی دیگر به 90 درصد می‌رسد. مصرف کشور ما نیز قبل از اقدامات وزارت بهداشت به حدود 50 درصد می‌رسید که ما از سال 93 واردات آن را کاهش دادیم.
حریرچی گفت: واردات روغن پالم در سال 91 و 92، 750 هزار تن، 93 و 94، 400 هزار تن و با اقدامات صورت‌گرفته در شش ماهه نخست سال 95 به 180 هزار تن رسید که نسبت آن به شش ماهه نخست سال 94 کاهش 15 درصدی را نشان می‌داد"
حالا به دو موضع در خصوص یک چیز به این روشنی که با سلامت مردم ارتباط دارد! از روی تخصص نظر داده است!!
ناشناس
۱۴:۴۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
قربونت ،اگه حرف ایشان را قبول داری ،خود تو چه تخصصی داری که در مورد درست بودن یا غلط بودن سخن ایشان ،قضاوت میکنی؟دکترای علوم سیاسی یا جامعه شناسی داری ؟
حسینa
۱۴:۴۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار علم!
ممنون که باعث تلطیف فضا شده تندرو جان...
۱۵:۰۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگه همین سردارتان علم و حرم نبودن یحتمل سرداره پالم حتی سلامت جسم هم نداشت چه برسه به روان!
ناشناس
۱۱:۴۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یکی هم می شه وزیر بهداشت چشم پزشک تا می تونه در حوزه های غیر مرتبط نظر می ده
ناشناس
۱۲:۱۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بنظرم خود ایشون آب و روغن رو قاطی میکنه.
ناشناس
۱۴:۲۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
نکنه دوست داره خودش بشه سردار روغن پالم
ناشناس
۱۱:۴۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
به گفته آقای پزشکیان تازه نه کسانیکه از مخالفان دولت هستند. دریافت متخصصان ایرانی بیش از هفت برابر مشابه خودشون در آمریکا است. کشوری که بیشترین دستمزدها را داره.
اینا هم احتمالا سردارهای پزشکی هستن جناب وزیر.
اصغر
۱۱:۴۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اتفاقآ سردارانی که به آنها اشاره کرده اید تلاش می کنند که امثال شماها مشکلات روانی برای مردم ایجاد نکنند و اگر انها نباشند عوامل دولت کریمه تان اولآ بیت المال را بیشتر غارت می کنند ثانیآ کشور و منابعش را دو دستی تقدیم کدخدا می کنند.
ایرانی
۱۱:۴۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خودت یکی از اونهای که اعصاب مردم را به هم میزد هستی
ناشناس
۱۱:۴۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
احسنت!
کار را باید به کاردان سپرد. اظهار نظر در خصوص مسائل اجتماعی و اقتصادی و سیاسی برای افرادی که تریبون دارند اگر علمش را نداشته باشند باعث تشویش اذهان و آدرس غلط می شود.بقول معروف مشکل مملکت ما آن است که آنکه می داند قدرت اجرائی ندارد و آنکه نمی داند مسئول اجرائی شده است.هر روز ، روز آزمون و خطای ماست بدون آنکه از تجربیات گذشته خود درس بگیریم. یک روز تصمیم می گیریم تاریخ اعتبار گواهینامه را ده ساله کنیم. شب که خوابیدیم صبح که شد آن را 5 ساله می کنیم. معاینه فنی را از دو سال به 5 سال می رسانیم بعد می مانیم و مشکلات آن. یک روز جائی را آتش می زنیم و بعد دهها مشکل دیگر برآیمان پیش می اید و برو تا آخر جریان. همیشه هزینه ی همه ی این ندانم کاری هایمان نه از جیب مسئولان بلکه از جیب مردم پرد اخت شده است.و در آخر این کشور بوده که ضرر داده و دودش به چشم همه رفته.
ناشناس
۱۲:۳۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
چشم پزشک بی درد چه حقی دارد در مورد روانشناسی نظر بدهد؟ در مورد برجام و هسته ای و موشک و غیره بماند... . این حضرات خودشان تناقض شبهات خودشان هستند.
ناشناس
۱۱:۴۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این جمله معروف زیر تراوش ذهن خود شیفته کیست؟
"قبل از من مردم ایران کف خیابان زایمان می کردند!"
ظاهرا فراموشی گرفته اند و نیاز به همان روانشناس دارند
حسین
۱۱:۴۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای دکتر هاشمی سلام
بنده در مهرماه سال 1393 درست چند ماه پس از شروع طرح بیمه سلامت دچار شکستگی پا شدم و توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدم اما چون دفترچه درمانی ام همراهم نبود من را پذیرش نکردند و با پای شکسته وسط اورژانس رها شده بودم تا اینکه برادرم پول و دفترچه آورد و من را پذیرش کردند و پایم را گچ گرفتند...
در هر صورت وعده بیمه همگانی و طرح سلامت شما برای ما آرامش روانی آورد ولی آن همه دردی که آن روز به خاطر عدم تحقق وعده شما کشیدم باعث عصبانی شدن و اختلال روانی در آن روز من شد.
علیهذا الان که در مورد حرف زدن سردار علم و قلم و حرم حرف زدید لطفا مراقب حرف زدن خودتون هم باشید چون با عدم تحقق حرفهای شما به جسم و روح بنده آسیب های فراوانی وارد شد .
بنده خدا
۱۱:۴۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر که چنین حرفی را می زنید:
انسان بایستی از خود شروع کند، منظور از خود از هم دولتی هایتان بایستی شروع کنید و بعد به سراغ دیگران بروید. ابتدا رییس جمهور و سپس وزرا و ....
انسان خوب است منصف باشد نه اینکه چون خودش حرفی را می زند خوب است ولی دیگران بزنند بد می شود.
اگر این رفتاری را که می فرمائید اشتباه است پس چرا اینقدر ریس جمهور و وزرا در حوزه هایی که تخصص ندارند اظهار فضل می کنند؟
ناشناس
۱۲:۲۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اظهارات ایشون در مورد برجام و فیشهای نجومی اصلا مهم نیست!فقط مبادا دیگران به دولت فخیمه ملوکانه بگن بالای چشمت ابروست!
سعید110
۱۱:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ائمه جمعه علی الاصول، قال الصادق و قال الباقر می گویند. از تو وزیر هم بیشتر با فقه حکومتی آشنا هستند. ولی آنطور که معلوم است، شما اشتباهی تشریف دارید!
فرهاد
۱۱:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر چرا میخواهید مردم ایران را موش آزمایشگاهی محصولات تراریخته کنید در حالی که کشورهای اروپایی در مصرف این محصولات سخت گیری میکنند و روسیه نیز کلا واردات آن را ممنوع کرده و در آمریکا نیز مخالفان فراوانی دارد.لطفا به خاطر سود چند دلال جان نسلهای آینده را در دستان بیگانگان قرار ندهید.
ناشناس
۱۳:۰۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دلیلش اینه که ما با اروپا و آمریکا مشکل داریم و هر کاری اونا بکنن ما عکسشو انجام می دیم!
اگه کارایی گه اروپا و آمریکا میکنن خوبن دیگه نباید موردی برخورد کنیم!
یا کلا خوبن و یا کلا بدن!
ناشناس
۱۱:۵۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خداپدر ومادر شما دکتر عزیز را بیامرزد که حرف کاملا منطقی زدید.اول ازهمه باید آدمها براساس لیاقت وشایستگی مسئولیت داشته باشند نه اینکه بعضی افراد مادام العمر مدیریهستند وازمنابع این مملکت استفاده کنند.ولی بعضی دیگر دررنج وعذاب زندگی کنند.
شایسته
۱۲:۳۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
درود بر این وزیر شایسته وخدمتگزار .واقعا این چند صدایی پدر مملکت را در آورده
ناشناس
۱۳:۴۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دقیقا مشکل چند صدائی است.مثلا صداشون در موقع انتخابات اینه که صد روزه درستش میکنیم ویا قبل از برجام میگویند برجام باید بیاید تا سرمایه بیاید ،اب خوردن مردم درست شود و...خلاصه بهشت روی زمین ایجاد شود ! بعد از انتخابات ،دوازده تا صد روز میگذره ومیگن ،تقصیر دولت قبله که اقتصاد توی این مدت تو رکوده ! (بگذریم که یه روز در میان از رکود یکیشون عبور کرده ودیگری میگوید تو رکودیم!).
نه ماه از برجام میگذرد ویکی میگوید اصلا برجام در مورد اقتصاد نبود ! ویکی از گشایش هزار ال سی در روز تعطیل سخن میگوید ! یکی میگوید اصلا ال سی باز نشده !
یکی میگه با فیشهای نجومی برخورد میکنیم ! یکی میگه ذخیره نظامند ویکی میگه اصلا تخلفی نشده !
یکی میگویدپالم بده وکشنده ،دیگری میره مالزی وبرمیگرده ومیگه نه خیلی هم خوبه ! مردم مالزی سالمند !
دولت هزارصدائی هم برای خودش ،پدیده ایست!
ایرانی
۱۴:۲۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
کدام چندصدایی دوست عزیز؟! هدف این صحبتها چیز دیگه ایه. چرا فکر نمیکنید؟! اگه همین سرادارا نبودن که الان فاتحه مملکت خونده شده بود. چرا نمیگید حقوقهای نجومی، پرونده های فساد پدر مملکت رو درآورده؟! هدف از این حرفا اینه که اگه ما با اعتماد به امریکا! نتونستیم کاری بکنیم به خاطر اینه که اینا نذاشتن!
حسینa
۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شایسته و خدمتگزار جیب مبارک شما...
ناشناس
۱۱:۵۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگر وزیر بهداشت به موقع پاسخگو باشند و با آرامش و به دور از عصبانیت و با خلوص نیت به پرسش های رایج درباره درمان و سلامت در جامعه پاسخگو باشند، مطمئن باشند که دیگران وقت خود را مصروف وظایف خود خواهند کرد و نیازی به یادآوری مشکلات حوزه ی بهداشت و درمان نخواهند داشت. استفاده از ادبیات کوچه و بازاری از سوی برخی افراد مسئول هیچ کمکی به حل مشکل در جامعه نمی کند و بر بحث های بیهوده و وقت گیر در جامعه خواهد افزود. البته از زحمات ایشان به ویژه در اوایل وزارت ایشان باید تشکر کرد.
ehsan
۱۱:۵۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر مردم غیور ایران اسلامی سالهاست از خواب غفلت بیدار شده اند و با این سخنان به خواب غفلت نخواهند رفت.
در هر صورت اینجانب به عنوان یک شخصیت عام در کشور متوجه نشدم که بیان موضوعات توسط اشخاص در همه حوزه هایی که شما اشاره فرمودید نشان از رشد و بلوغ فکری و سیاسی است یا از بی سوادی و عقب ماندگی؟!
اگر همین طیفی که شما آنان را مخاطب قرار دادید از عملکرد دولت و جنابعالی در وزارت بهداشت تعریف و تمجید می کردند از نگاه شما چگونه افرادی بودند؟!
به هر حال ما از شما انتظاری غیر از این نداشتیم چون به قول قدیمی ها " از کوزه همان برون تراود که در اوست "
ناشناس
۱۱:۵۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شما سردار کدام حوزه هستید که برای همه نظر میدهی! بهتر است کلینیک چشم پزشکی خود را اداره کنید که مشتریان را سرکیسه میکند . برای یک معاینه چشم علاوه بر اپتومتریست ویزیت متخصص هم نوشتند که اصلا لازم نبود. ضمنا وضع حجاب برخی از اپتمتریستهای خانم بسیار بد و زننده بود.
سعید
۱۴:۰۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشون سردار بهداشت هست و تو حوزه بهداشت هم سخنرانی کرده نه تو حوزه فوتبال یا اقتصاد
ناشناس
۱۴:۴۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشان متخصص چشمند نه روانپزشک .در ضمن سخنان برجامی وحقوق نجومیشون رو کجای بهداشت ،جاگذاری میکنی؟!
حسینa
۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
جدی؟
پس چطور در مورد برجام هم اظهار فضل می کنند؟
چطور شما تندروها آزاد هستید حتی به مقدسات هم حمله کنید؟
ناشناس
۱۱:۵۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بهتر است آقای هاشمی پاسخگوی عملکرد خود باشند
چرا از پرداخت های نجومی در وزارت بهداشت حمایت می کنید؟
حقوق های نامشروع را در وزارت بهداشت می دهید به بعضی مدیرانتان بعد سر سوزنی به محرومین کمک می کنید و کلی عکس و فیلم منتشر می کنید که حامی مردم بیچاره اید؟
حق مردم را بهشان بدهید آن وقت دیگر مردم محروم به کمکهایتان نیاز ندارند
2) می روید عیادت کسانی که به این نظام ظلم کرده اند و از عیادت افرادی که برای نظام خون دل خورده اند دریغ می کنید؟
خدا به دادتان برسد که آن قدر ناحق حرف زدید که می پندارید حق هستید
هزاران مرتبه شکر خدایی که عالم آخرت و حساب و کتاب را قرار داد
ناشناس
۱۱:۵۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خیلی جالبه ایشان ریشه تمام مشکلات افرادی که اختلال روانی پیدا کردن رو کشف کردن. علتش منتقدین هستن اینهمه اشخاص خبره در زمینه های مشخص و تخصصی خودشون دارن راجع به مشکلات و ریشه های دولتی اون نظر میدن و انتقاد میکنن اونوقت وزیر فقط اون چند نفری که خارج از تخصصشون نظر دادن رو میبینه و مقصر تمام مشکلات معرفی میکنه.به آقای وزیر بگید مگه در هم جناحی های شما همه با داشتن تخصص مربوطه نظر میدن؟ مثلا تخصص شجریان راجع به سیاست چیه که حتی راجع به فتنه نظر میداد و دوستان شما نهایت سوء استفاده رو از حرفهاش میکردن.
ناشناس
۱۱:۵۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
توهین کم سابقه ای به خیلی ها کرده اند
ناشناس
۱۲:۰۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اولا شلوغش نکن جامعه ما اونقدرا هم که میگی مشکل روانی نداره. مردم تو یه دهه اول محرم آنچنان آرامشی دارند که حسرت آن تو دل خیلی ها!! هست. جز یه عده اندک... . از قضا شما هم از ابتدای محرم کلا دارید با عصبانیت همه چیز و همه کس رو می کوبید. به راحتی آب خوردن حرف های گذشته خودتون رو نقض می کنید و به قول خودتون در همه چیزم اظهار نظر می فرمایید.
به والله از وقتی دولت روحانی روی کار اومده روان من یکی که خیلی بیشتر از گذشته خراب شده. احساس تحقیر، شنیدن دروغ های پی در پی، غلو، چاپلوسی، سیاهنمایی و و و و
خدا سرداران علم و حرم ما را حفظ کند و اونهایی رو که این سرداران علم و حرم مایه آرامششون نیستن عاقل بفرماید
ناشناس
۱۴:۱۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دوست گرامی از جانب خودت صحبت کن الکی هم جوگیر نشو برای روانت خوب نیست
ناشناس
۱۵:۳۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشون از طرف خودش نظر داد...تو چرا همیشه خودت رو بلندگوی ملت می دونی؟
اینم واسه روان خطر داره وا..
محمدرضا جابری
۱۲:۰۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشان مشکل حقوقهای نجومی پزشکان، زیرمیزی ها و دزدیها، کارانه های بیی حساب و کتاب، ایجاد دفتر و دستک صوری برای توزیع متادون و... برای پزشکان با درآمد ده ها میلیونی در ماه برای آنها و... را حل کند تا دیگران به اندرونی آنها کاری نداشته باشند.
علی شمس
۱۲:۱۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سلام آقای هاشمی
حداقل یکسال میگذاشتین از حرفتون بگذره بعد عوضش می کردین
چند ماه پیش پالم بد بود و هزاران مشکلات رو شمردین حالا بعد از سخنان رییس جمهور روغن پالم خوب شد
حالا خود قضاوت کن کی چیزی حلیش نیست و بدون تخصص اظهار نظر می کنه
ظاهرا سطح علم شما در حد حفظ منافع همکیشانت بیشتر نیست وان سوگند نامت بدرد در کوزه می خوره
ناشناس
۱۲:۱۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آدم از این همه تحمل شنیدن حرف مخالف واقعا ذوق زده می شود. شد یکبار یکی از شما انتقاد کنه یک چیزی بهش نچسبانید.
تو مگه کی هستی که برای ائمه جمعه چارچوب تعیین می کنی
ناشناس
۱۲:۱۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دو سه بار این صحبتی آقای وزیر را خوندم بنظرم دل پری داشتند.
تیرانی
۱۲:۱۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اوضاع تو کشور جوری شده که اگر کسی مثل متخصصین و دانشمندان بیاییند و در مورد تراریخته صحبت کنند ویزر بهداشت میگه این افراد دارند با ارامش مردم بازی میکنند یعنی باید هرکی هر کاری خواست بکند و سلامتی ملت راهم به خطر بیندازد اون وقت ارماش مردم بهم نخورد ، دوم اینکه اگر این اقایون واقعا دلشون برای ارامش مردم می سوزد جلوی این همه شایعه پراکنی در فضای مجازی را بگیرند
علی ایلامی
۱۲:۱۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بله اقای وزیر اگر کارکنان و بویژه معلمان یک درصد حقوق ماهیانه جنابعالی را می گرفتند الان با شما هم قول بودند ومی گفتند شهر در امن وامان است و ارامش برقرار است ارامشی در خانواده ها نیست فقر و رکود اعصاب مردم را به هم ریخته نه اظهار نظر دیگران جناب تریلیونر خبر از سینه های سوخته از فقر نداری
ناشناس
۱۲:۱۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
تو کشور ما باانتخاب رییس جمهور آرامش بوجود آمد ؟!
شما که می خواهیدرییس جمهورا فردی بی گناه ، مظلوم
و... جلوه بدید چرا روان مردما زیر سیوال می برید ، قبلا
رییس جمهور در آرامش گفته بود به ما بی سواد ، بی
شناسنامه ، افراطی و طرف مخالفشا کوبونده بود شمام
که کم نیاوردید . محصولات فراریخته را که آدمکشا با
بجام به خورد ما می خواند بدند خودشون اصلا مصرف
نمی کنند ، شماها هم این محصولاتا نمی خورید ، هم روغن
پالم ببخورید هم محصولانت تراریخته خدا ما حرفی نداریم
، ولی اصلا طرف اینا نمی رید بهترین غذا را انتخاب
می کنید ، میگید مردم ی عده ای مردند که مردند . حرفای
زیبایی زدی رییس جمهور خیلی خوشش آمد
ناشناس
۱۲:۱۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یادت رفته خودت شب قبل از بررسی برجام در مجلس اظهار نظر فرمودی؟در مورد فیش های نجومی چی؟ ائمه جمعه نیاز به کسب تلکیف از شما ندارند جناب دکتر
فارس منتشر کن
ناشناس
۱۲:۲۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شما حقوق و دستمزد هم صنفی های خودتان را بدون هیچگونه دلیل موجه افزایش ناگهانی دادید و به حرف هیچکس اهمیت ندادید.
اگر حقوق پزشکاه کم است چرا سطح زندگی آن ها این همه با مردم و حتی سایر تحصیلکرده ها متفاوت است. آیا فقط شما کار می کنید و کارتان دارای اهمیت است.اگر ان پرستار و یا خدمتکار نباشد مه شرائط کار را برای شما فراهم نماید شما می توانید همینطور کار کنید و پول پارو کنید.
کمال سواستفاده و ایجاد اضطراب در جامعه عملکرد صنف شما است.
ناشناس
۱۲:۲۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این صحبتها به خاطر حرف های روشنگرانه و صحیح چند روز پیش دکتر پزشکیانه در مورد درامد 7 برابری پزشکان ایرانی نسبت به پزشکان آمریکایی. مثل اینکه بدجوری بعضیها ناراحت شدن از این شفاف سازی.
دکتر روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه
۱۲:۲۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای هاشمی عزیز در صحبت ها و رفتارهای جنابعالی هم رگه هایی از خودشیفتگی نمایان است.
مراقب باشید!!
با شناس
۱۲:۴۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
با شما کمی تا قسمتی هم عقیده ام دکتر جان !
وقتی برخی ( حالا نه همه ) دولتمردان با سخنان و رفتارها و تصمیمات ساعتی !و ندانم کاری و روزمرگی جامعه را به هم ریخته و آرامش مردم را بهم بریزند و سپس توپ را در زمین شما بیاندازند واقعا" حق دارید از این همه مشکلات بگویید .
بقیه خـــــــــــــــــــــــــــــــــــراب می کنند و شما را می فرستند وسط میدان و هی پشت سرهم می گویند مگر دکتـــــــــــــــــر نیستی پس خوبشون کن !
ما هم می دانیم شما اهل جهاد هستید ولی با یک دست نمی شود کشتزار هندوانه را برداشت .
امیدوارم پیش از آنکه سابقه ی خوبتان را خراب کنند یا سکوت کنید و یا بروش منطقی ( و استعفا ) کنار بروید.
تا با مردم هستید کسی جیگــــــــــــــــــــــــــــــــر ندارد به شما چپ نگاه کند . چشمش را در می آورند .
برادر کوچک کوچک .............
محسن
۱۲:۲۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای هاشمی بهتر نیست ابتدا به همکارانتان در دولت این حرفها را می گفتید. مثلا آقای ظریف امیر کبیر شما تا در مورد توانایی دفاعی اظهار نظر نکنند .آقای ترکان در زمینه صنعت و............مثل اینکه به مثابه هاشمی دیگر دنبال جو سازی هستید و در هر زمینه اظهار نظر می کنید!
ناشناس
۱۲:۲۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
حالا خود این پریشان‌گویی‌ها در کدام حوزه است؟ و چه ارتباطی به طبابت دارد؟
اقبال مهدوی راد
۱۲:۲۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر ما در همه عرصه ها سردار داریم تو چرا ناراحت هستی البته در دولت شما هم سردار وجود دارد ولی سردار اهانت که تو هستی/ سردار وعده و وعید تو خالی/ سردار وابسته کردن کشور/ سردار کرسنت و... حتما به روان پزشک جهت سلامتی مراجعه کنید. مقصر نیستید با توهین آمدید با توهین در قدرتید با توهین هم خواهید رفت.
سرباز ولایت
۱۲:۲۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگه این سردارها نبودن که امثال شما و دیگران در این دولت همه چیز رو به باد داده بودین بازم دم سردارها گرم، مثل حاج قاسم سلیمانی،سردار همدانی، سردار عزیز جعفری، سردار سلامی و...
یکی مثل آقای ظریف و خودتون و آقای نوبخت و آقای روحانی و برادرش آق فریدون و نهاوندیان و جهانگیری و ... چیزی گذاشتین برای آبروی این ملت و آیا چیزی از اعصاب و روان مردم باقی گذاشتین، چقد عالی کار کردین تو بحث حادثه منا،توبحث حقوق های نجومی، تو بحث برجام، تو بحث تورم، تو بحث بیکاری، تو بحث بهداشت و... حرف نزنی کسی نمیگه لالی
ناشناس
۱۲:۲۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
امان از دست آدم های متکبر که خودشان را در همه مورد صاحبنظر می دانند. و سایرین یا غیر متخصصند یا در تخصص خود حرف نمی زنند یا لرزانند یا ...که شما و رئیس دولت می گوئید.
اصلاح را از خودت شروع کن
ناشناس
۱۲:۲۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دار و دسته خود شما در سال 88 کشور رو به آتش کشیدید و آرامش قبل از انتخابات و عظمت حضور 80 درصدی رو به طوفان هجوم منافقین و ملحدین داخلی و خارجی تبدیل کردید.
مهدی خان
۱۲:۲۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای سردار آمپول و قرص و دارو
لطفا به جای گیر دادن به این و آن، یه سری به بیمارستان کمالی کرج بزنید مشاهده خواهید کرد که وضعیت اسفناک مدیریت و رسیدگی به بیماران در این بیمارستان آرامش را به هم میزند یا امنیت ایجاد شده توسط سرداران حرم!
انصاف هم چیز خوبی است.....
سید حسین
۱۲:۲۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
من با آنکه تیم روحانی و دولت اخیر را ناکارآمدترین دولت جمهوری اسلامی در تاریخ ۳۸ ساله اش میدانم لکن میبایست اعتراف کنم این تیم به لحاظ "جنگ روانی" و "بازی امنیتی" قویترین تیم دولت در طول تاریخ میباشد البته در راستای حمله به مخالفین داخلی اش!
جالبه که سرداران وزارتی ما همگی در حوزه های خود دارای مشکلات عدیده هستند و کاری از پیش نمیبرند و انوقت در فرار به جلویی تماشایی به سرداران موفق حوزه های دیگر حمله میبرند و کلا کار این آقایان شده، ایجاد فضاهای کاذب و جنجالی درباره مسائلی غیر از وظایف اصلیشان تا بدین سان بتوانند کم کاریها و اشتباه کاریهای غیر قابل انکارشان را لاپوشی نمایند
بهروز
۱۳:۵۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سید جان میشه بگین کارآمد ترین دولت کدام دولت بوده؟
ناشناس
۱۴:۵۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
حتما دولت ویرانگر خاتمی و هاشمی و بنفش!
ناشناس
۱۵:۱۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دولت ویرانگر خاتمی و هاشمی به مراتب بهتر از جهنم احمدی نژاد بوده! هر ساده لوحی هم اینو میتونه قبول کنه!
ناشناس
۱۲:۲۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شما وظیفه خودت رو خوب انجام بده

اگه همون سه تا نبودن الان این امنیت رو نداشتی و مثل بقیه هم فکراتون از ایران رفته بودید
مسعود
۱۲:۳۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اقا این وزیر بهداشت از اون ادم هاست
پناه به خدا از این دولت
ناشناس
۱۲:۳۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سلام ، جناب وزیر روح و روان مردم را پنهانکاری و محرمانه بودن کار شما دولتی ها به هم میزنه ، روح و روان مردم را آمارهای غلط و من درآوردی شماها به هم می زنه ، روح و روان مردم را ذخیره خواندن کسانی که دست چیاول به بیت اله مال مردم را دارند و حقوقهای آنچنانی می گیرند به هم می زنه ، روح و روان مردم را کسانی به هم می زنند که کانتینر ، کانتینر کالا وارد کشور می کنند تا تولید کننده ما مجبور به بستن کارگاه خود و در نهایت بیکار شدن جوانان این مرزو بوم می شود و بعد اسمش را می زارند قاچاق به هم می زنه و صدها کارهای دیگر ...
ناشناس
۱۲:۳۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اینم از وزیر خوبه
ناشناس
۱۲:۳۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سیاست از دیانت جدا نیست اقای دکتر
ناشناس
۱۵:۱۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ربط؟
ناشناس
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر محترم
شما حد و اندازه خودت می دانی که در همه ی حوزه ها اظهار نظر می کنی!
همین دیروز بود که گفتی روغن پالم برای سلامتی خطر آفرین است!
بعد از اظهارات آقای رئیس جمهور فرمودی:مصرف زیادش خطر آفرین!
ما به چی و کی اعتماد کنیم؟
حالا تازه حرف بزرگتر از دهانت می زنی و می گی سردارحرم و قلم و علم؟!
ناشناس
۱۵:۱۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دوست عزیز سعی کن اگر استدلال غلط میکنی لااقل جمله های مرتبط بنویسی!
این که حرف این آقا عوض شده چه ربطی به دخالت در هر اموری داره؟!
ناشناس
۱۲:۴۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
من اعصابم از عدم معرفی حقوق بگیران نجومی به مراجع قضایی و بازنگرداندن پول های اضافی گرفته شده به بیت المال به هم میریزه. میشه به رئیس جمهور هم این توصیه رو بکنید؟!
ناشناس
۱۲:۴۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وزارت بهداشت:
آی مردم چرا آخه باید بفهیمد تراریخته ها برای سلامتی شما مضر است چرا آرامش روانی خودتون رو از بین می برید؟
وقتی ندونید که روغن پالم برای شما سمه خب راحت تر اون رو می خورید اعصابتون هم به هم نمی خوره
تازه ناراحت نباشید وقتی مریض هم شدید ما پزشکا هستیم که شما را رایگان بدون حتی ریالی درمان کنیم
ایرانی الاصل
۱۲:۴۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
من یک بازنشسته هستم به خدا چهار جوان بیکار با مدارک فوق لیسانس و لیسانس دارم هر روز در خانه کنار هم می نشینند وبه خدا در حال روانی شدند و سن ازدواج انها هم گذشته و همه مجرد هستند اقای وزیر بهداشت ما مثل شما بیمارستان خصوصی با د ر امد میلیاردی نداریم لطفا مارا با این حرفها به تیمارستان نفرست به ریس جمهور بگو قولهایی که داده بود عمل کند چهار سال دارد تمام میشود
حامد
۱۲:۴۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بنده خدا آقای وزیر! چند ماه پیش یادمه واسه حقوق پزشکان چقدر سینه چاک دادند که به کسی ربطی نداره و هیچ کجای دنیا اینکارا نمیکنن!آره خدا بیامرزه آقای روحانی رو که همچین حقوقایی رو به ارث گذاشته واسه ذخایر نظام!خودش داخل سیاست و همه چیز دخالت میکنه بعد میگه دخالت نکنید😂.مجموعه این دولت ازتون متشکریم که حداقل موجبات خنده و شادی مردم رو با حرفاتون فراهم آوردین!
ناشناس
۱۲:۴۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خود وزیر بهداشت که سردار اظهار نظر در همه امور هست !
بیدار
۱۲:۴۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خودشیفتگی مسئولان کار دست مردم داده و مردم را به کشور ومملکتداری دولت مردان و اینده نگران کرده . وقتی دروغ گوئی بیش ار راستگوئی و مخفیکاری بیش از شفافیت است معلوم است که مردم عصبی میشوند.
ناشناس
۱۲:۴۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
استراتژی دولت:
پیش به سوی اظهارنظراتی که جامعه را دو قطبی می کنه

هرچه بیشتر مردم در رد و دفاع از این اظهارات حرف بزنند هدف دولت بیشتر تامین می شود

آی خبرگذاری های انقلابی به هوش باشید در زمین دولت بازی نکنید

آی مردم ناراحتی خود را فرو بدهید و دم بر نیاورید تا همه مردم در فضایی آرام، خوب و بد را تشخیص دهند تا در انتخابات، انتخاب درستی داشته باشند
امیر
۱۲:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
چراحرف وزیرمحترم رابه موضوعات دیگری ربط میدهید؟بخداراست میگن همه شدیم متخصص امورهمه جانبه!یک مقداری هم ازنشاط وامیدبگین!همین وزیرتادیروزالگوی تلاش نام گرفته بودولی امروزاظهارنظرش شده موجب اختلاف!!نارسیسم درجامعه غوغامیکند.همه شده اندعاشق خودشان وبقیه درذهنشان اعتبارچندانی ندارند. باهنم مهربان باشیم .
ناشناس
۱۳:۲۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
از وقتی آقای وزیر بهداشت شروع کردند به دخالت و اظهار نظر در همه امور مملکت، سایرین هم به خودشان اجازه دادند در حوزه درمان و بهداشت اظهار نظر کنند. مگر دوره های قبل اینطور بود؟
بدون اصلاح ضعفهای سیستم بهداشت و درمان از بودجه کشور تبلیغات وسیعی برای خودشان به راه انداختند. حالا که نگاه همه متوجه این سیستم نابسامان است انتظار دارند همه ساکت باشند و تعریف کنند؟!
ناشناس
۱۴:۵۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خود شما چرا در مورد همه چیز اظهار نظر می کنید؟
ناشناس
۱۵:۲۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اظهار نظر در کامنت یک خبر اتفاق خوبیه و نشان از اهمیت موضوعات از دید مردم داره. و اتفاقا این اظهار نظر قانونی هستش.
اما اظهار نظر در تریبون هایی که به دلایل دیگه در اختیار آدم ها قرار گرفته مصداق سو استفاده از جایگاه و منصب هستش.
اگر فرق این ها رو هم نمیدونید لطفا قبل از پیگیری مسایل روز کشور 4 خط کتاب بخونید.
ناشناس
۱۵:۴۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
حالا که کم اوردی شروع به توهین و حرف های بی ربط کردی...
فضای مجازی هم امروز مثل یه تریبون عمومی می مونه...
بحث ما روی نفس اظهار نظر غیر تخصصی است حالا چه در فضای مجازی باشه و چه در تریبون عمومی...توصیه می کنم حداقل یکی از همون 4 تا کتاب رو خودت بخون حداقل بعد نظر پراکنی کن.
احمدخواجوند
۱۲:۵۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
باچه رویی تشریف می آورند حرف میزند واعتراض هم دارند که بله دخالت درامور دولت میشود در صورتیکه خودشان دائم تودخالت توکارمردم هستند.حالا پس از مدتی میگویند مردم حق دخالت درامور دولت را ندارد. این دولت دراین مدت بجزسردرگمی برای مردم چیزی به ارمغان نیاورده است این آقای چشم پزشک میفرماید که زمانیکه مردم به روحانی رای رای دادند آرامش در جامعه برقرارشد .شاید برای پارچه خاران روحانی آررامشی برقرارشده باشد ولی برای عموم جامعه نه این دولت مردم را روانی کرده است وماسردرگم هستیم که چه خواهد شد.
ناشناس
۱۲:۵۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر شاید فراموش کرده اند که انحصار تجهیزات پزشکی و دارو با ملت چه کرده و ثروت بعضی ها از کجا جمع شده است.

شاید هم فراموش کرده اند که شمار پزشکان با دریافتی ماهیانه بالای یک میلیارد تومان در ایران چقدر است.
در ضمن یک دکتر عمومی چه فضیلتی دارد که به اعتراف خودت باید 6 برابر یک مهندس در منطقه محروم حقوق بگیرد.
فرق مهندسان با پزشکان این هست که مهندسان جان خود را می گذارند تا کشور پیشرفت بکند و آباد بشود و دکترها جان مهندسان را می گیرند تا پولدار بشوند.

شاید ایشان فراموش کرده اند که سالیانه 15000 نفر به دلیل قصور پزشکی اثبات شده کشته می شوند و بیش از 35000 نفر معلول برابر آمار نظام پزشکی که از شبکه خبر پخش شد.

شما لطفا سعی کنید که ورودی گورستان ها را کاهش بدهید نه اینکه از زر اندوزان بی خاصیت دفاع بکنید.
خداییش چند تا از این آنژیو گرافی ها و عمل های قلب باز و .... واقعا لازم بوده؟

آقای وزیر شاید فراموش کرده اند که با زور دولتی نمی شود برای یک قشر از اجتماع آبرو و احترام خرید. آن آبرو و احترامی که حکمای قدیم داشتند را خود قشر پزشکی با درستکاری باید بدست بیاورند نه اینکه با زور و دستور و فشار و تهدید برای یک قشر بین مردم بیاییم آبرو بخریم.
ناشناس
۱۲:۵۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
تو وقتی از حقوق های نجومی دفاع کردی کلی آرامش جامعه رو به هم ریختی ،اصلا به وزیر بهداشت چه ربطی داشت که بیای دفاع کنی ؟!

تو دستمزد پزشکان که هفت برابر پزشکان امریکا هست رو کم کن ببین چقدر اظطراب و استرس از جامعه کم میشه !
ناشناس
۱۲:۵۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اقای وزیر بخاط این بی اخترامی به ساهت مقدس مردم، اگه کمپین عدم مراجعه به کلینیک چشم میلیاردی شما راه بیافته بهتون میگم روانپریشی یعنی چه؟
ناشناس
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار حرم و قلم و علم از کارهای غلط شما انتقاد نکنند تا شما هر کاری خواستین بکنید و کسی هم حرفی نزنه؟
به جز اینها کی از شما انتقاد می کنه ؟ !
ناشناس
۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خیلی بدیهیه که سردار حرم و علم و قلم وظیفشون چیزه دیگست. به چی ایراد میگیری؟
اعتراض و نظارت بر وزیر وظیفه نمایندگان مجلسه نه هرکسی که پستی توی دولت و نظام داره!
حسینa
۱۵:۴۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
طبق فرمول خود شما اگر سردار رو به عنوان یک شخص معمولی هم بدونیم حق نقد و اعتراض دارند !
چرا شماها اینقدر زود فراموشکار می شید؟
ناشناس
۱۶:۰۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خیلی میخوای قانونی صحبت کنی پس کمی قانون اساسی رو بخون ... یکی وظایف حق امر به معروف که شامل همه افراد جامعه میشه ..این دولت که ادعای ازادی بیان داره چطور میخواد حتی دهن منقدین رو ببنده !..اگه منتقدین نباشن یعنی مردم نمی فهمند !؟
پیمان
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر ، اگه سرداران حرم و علم نبودن ، الاًن کجا بودی دقیقاً !؟
تو انقلاب اسلامی همه وظیف دارن تو کلیه شوؤن حکومت اسلامی با دید و نگرش دینی و انقلابی نظر بدن ، یه کلام، این صحبت ها دقیقاً با دید لیبرالی و جدایی دین واز سیاست داره مطرح میشه ....
اگه فکر آرامش روانی مردمید ؛ وظایفتونو دقیق انجام بدید ؛ نه با شناتاژ برجامی و حقوق های نجومی روان روح و روان مردمو به بازی بگیرید ....
ناشناس
۱۳:۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ما که با مردم عادی و متوسط جامعه زیاد برخورد داریم می دانیم چه بحرانهای در خانواده های وجود دارد که اگر وجود موسسات خیریه و خیرین نوع دوست نمی بودند فاجعه ای بس عظیم رخ می داد .
محمد
۱۳:۰۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
شما که چشم پزشکی از کجا فهیمدی روان مردم به هم ریخته، لطفاً در مورد حوزه تخصصی خودتون نظر بدین نه چیز دیگه، شماها عرضه ندارین یه بیمارستانو با این همه بودجه مفت بچرخونین چطور جرات میکنید در مورد علمادین حرفهای بی ربط بزنید.
ناشناس
۱۳:۰۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دو کلمه حرف حساب. آقا یک نفر سردار حرم هست احترامش واجب تو مسائل نظامی هم ما قطعا معتقدیم ایشون صاحب نظر و صاحب رای هستند ولی چه ربطی داره تو مسائل دیگه به عنوان مرجع شناخته شوند. یا به قول ایشان سرداران علم تو همون زمینه روضه خوانی و... میشه بهشون رجوع کرد مداح که نباید مرجع دینی و سیاسی شناخته شود. برای مسائل دینی باید به عالم دین رجوع بشه نه مداح... عملا برخی مادحین مجلس اباعبدالله رو تبدیل کردن به محفل های حزبی برای تخریب مخالفینشون. خب به هر حال این مداح ها هم عقاید و تفکرات سیاسی خودشون رو دارند ولی چه ربطی داره مجلس امام حسین ع رو تبدیل کنند به میتینگ های حزبی...
ناشناس
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یه سوزن به خودت بزن ،یه جوالدوز به مردم داداش! چطور شد چشم پزشک میتونه مانند یک اقتصاد دان در مورد حقوق نجومی قضاوت کنه ومانند عالم دینی نظر بده که هر کس اینها رو فاش کرده گناهکاره وبا ابروی مردم بازی کرده ! یا سیاستمدار بشه ودر مورد برجام ،به به وچه چه بکنه ! اونوقت استخوان خرد کرده در دین وکسیکه در میان مردم به صورت روزمره از نظراتشان اگاه است ،نمیتواند از انحراف در دین در جامعه حرف بزند؟این یک بام دو هوایتان را کجای دلمان بگذاریم؟
کنار زنده باد مخالف مرده من یا کنار جامعه چند صدائی مدنیتون ؟
ناشناس
۱۴:۴۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
هرکسی در جامعه اسلامی وظیفه دارد وقتی که جامعه به سمت انحراف و تبعیض و بی عدالتی پیش می رود مخالفت خود را اعلام کند که در این زمینه نخبگان جامعه مسئولیت بیشتری دارند. این را مکتب مولایمان امام حسین (ع) به ما یاد داده است. اگر اینگونه بود که شما میفرمایید، امام حسین نیز نباید در حکومت داری یزید دخالت میکردند و به عنوان یک شخص مذهبی فقط به امور اعتقادی مردم میپرداختند! در ضمن شما چرا انتقاد نسبت به انحراف و بی عدالتی در جامعه را تعبیر به حمایت از یک جناح و مخالفت با باجناح مقابل می کنید؟! لطفا یک ذره انصاف و بصیرت داشته باشید.
حسینa
۱۴:۵۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اولا خود رهبری فرمودند هیئت سکولار نداریم..
دوما شما و امثال شما چه تخصصی دارید که شب روز در فضای مجازی پلاس هستید و در مورد دین و دنیای ملت اظهار نظر می کنید؟
محمد محمدی
۱۳:۰۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار دندانپزشک هم سعی کند وقتش را صرف انجام وظایف خودش کند بد نیست....
ناشناس
۱۳:۰۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
واقعا دوستان قبل از اینکه نظرهای جناحی و یکطرفه بگذارن به حرف آقای هاشمی توجه کنند..الان همه مردم در همه حوزه ها کارشناس هستن و نظر میدن..آیا واقعا این درست هست..یه مداح که به ۴ تا سوال شرعی نمیتواند جواب بدهد چگونه به خودش اجازه میدهد در مسائل سیاسی و بهداشتی نظر بدهد
ناشناس
۱۴:۰۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وزیر بهداشتی که یک واحد اقتصاد یا سیاست نخوانده ،چطور توزیع حقوق نجومی بین پزشکان را (هفت برابر پرشک امریکائی ) ونیز محسنات برجام را برایمان ردیف میکند؟
ناشناس
۱۴:۵۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خب این سوال رو از دوستان خودت بپرس...راستی شما متخصص چی هستید ؟
سقراط حکیم
۱۳:۰۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یکی از عوامل ترویج و تشدید اضطراب در جامعه فاصله طبقاتی است. وقتی یک ایرانی مثل ایشون دارای ثروت افسانه ای باشه مشخصه ایرانی دیگر دچار اضطراب و نافرمانی میشه. مگه بین آدما چقدر تفاوت میتونه وجود داشته باشه؟ یکی مثل ایشون سوپر تریلیاردر و یکی مثل یه کارگر بدبخت که هر لحظه هم اون چندر غاز حقوقشو ممکنه از دست بده. یکی توصیه به آرامش باید بکنه که خودش مولد اضطراب نباشه. آخه مگه ایشون چی کار داره میکنه که باید این همه ثروت داشته باشه؟
مهدی
۱۳:۰۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
چه ربطی به وزیر بهداشت دارد که درباره ائمه جمعه و سرداران حرم نظر بدهد؟ شما حقوقهای نجومی پزشکان را جمع کنید و به آمارهای رسمی انجمن های پزشکی درباره بیماریهای مربوط به محصولات تراریخته توجه کنید و جلو بیماری هایی را که هر روز بیشتر می شود بگیرید. لازم نیست در کار دیگران دخالت کنید آقای وزیر بهداشت.
یکی از مردم
۱۳:۱۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خودشیفتگی مسئولان کار دست مردم می‌دهد .........

راست میگید اقای دکتر! مثلا بعضیــــــــــــــــــا ،فکر میکنند قبل از خودشان ! مردم کف زمین زایمان میکردند!
یادتون رفته ،یه سرچ کنید ونظرات مردم رو راجع به اون بعضیـــــــا بخونید.
ناشناس
۱۳:۱۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بعد هم روانپزشکان بیچاره مجانی مردم عصبی را مداوا کنند! شما که نباید بدتون بیاد میشه نون دونی و اشتغال بیشتر برای روانپزشکان!
ناشناس
۱۳:۱۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
امام جمعه حرف راست میزند میگویید که مردم را محتاج روانپزشک میکند؟این شما ودولت محترم هستید که با حمایت خود از حقوق نجومى وگرانى همه ی اقلام مصرفى مردم را به این وضع انداخته اید مگر مردم ضعیف جامعه چه گناهى کرده اند اگر جاى کارمند یا کارگرى بودید که نمیداند با حقوق کمش به اجاره برسد یا شهریه مدرسه یا خرید هزاران احتیاج خانه باز هم میگفتید که امام جمعه درست نیست دخالت کند.میدانم که شما درک نمیکنید چون جاى انها واعصاب خوردیهاشان نیستید ونمیتوانید باشید
ناشناس
۱۳:۲۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
در دولتی که قراردادی مثل برجام در اون تصویب بشه توقع دارین اعصاب نخبگان آروم بمونه!
مردم
۱۳:۲۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وقتی وزیر بهداشتی همچون شما می آید وفرمایش می کند" واقعاً موقعی که ما آمدیم مردم کف زمین زایمان می‌کردند و شرایط بهداشتی و درمانی در برخی از بیمارستان‌های بسیار بد بود و ما از دولت تشکر می‌کنیم" این خود شیفتگی وتشکر شما و حرفهای شما باعث عکس عمل می شود خود درست فکر کنید حرف بزنید مردم حالشان از شما بهتر است اگه شما .............
Nasser
۱۳:۲۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
رئیس محیط زیست هم گفته بود این وزیر بهداشت نخود هر آش هست و همه جا دخالت می کنه .
خدا بنده
۱۳:۲۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر! نظرتان در مورد سرداران سازندگی و دیپلماسی خندان و ... چیه ؟ آیا آنها هم در روانی کردن جامعه دخیل بوده اند یا نه ؟ راستی روغن پالم هم در روانی شدن مردم تاثیر داره ؟
ناشناس
۱۳:۲۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
جناب وزیر بهداشت! این مسئله روغن پالم بالاخره به کجا رسید! الان سر این مسئله، بنده و بسیاری از افراد جامعه آرامش نداریم! هر چی لبنیات میخوایم بخوریم تنمون میلرزه! میگیم نکنه پالم داشته باشه!
ناشناس
۱۳:۳۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگه هرکس در حوزه تخصصی خودش کار میکرد و نظر میداد جامعه انقد مشکل نداشت
ناشناس
۱۳:۳۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
عزیز من، اگر شما به عنوان یک چشم پزشک، در مورد مسائل روانی جامعه نظر می دهید، انتظار دوری نیست اگر سرداران علم و قلم و حرم، در مورد مسائل اجتماعی جامعه حرف بزنن
ناشناس
۱۴:۳۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
لطفاً در مورد حمایت شدید از مدیران حقوق نجومی بگیر که بیت المال را غارت کردند هم صحبت کنید.
ایشون موافقشون هستند یا مخالف برداشت غیر قانونی از بیت المال؟
ناشناس
۱۳:۳۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
کلا یک عده وزیر از خود راضی و میلیادر که اصلا حال و روزگار مردم را نمی فهمند بر مصدر کارند و هر انتقاد منصفانه ای را با اظهارات سخیف جواب میدهند! این از وزیر بهداشت آنهم از وزیر صنعت که طرفدار خودروسازهاست! کجایند وزیران بی ادعای شهید رجایی و باهنر؟!
حمید
۱۴:۰۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
مابه سرداران اعم از علم وقلم وحرم افتخارمی کنیم و خیلی هم خرسندیم که جوانان پاک و شجاعی داریم
ناشناس
۱۳:۴۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
الان میگن ائمه جمعه اظهار نظر نکنند فردا هم خواهند گفت حدیث نگید قران نخونید و مساجد رو تعطیل کنید.
ناشناس
۱۳:۵۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اینا فعلا می ترسند وگرنه خیلی بدتر از اینه را خواهند گفت.
#ابوذر
۱۳:۵۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یکی از دلایل اختلالات روانی در جامعه بیکاریه. بیکاری و رکود رو حل کنید تا همه آرامش داشته باشند. تنها وزیری که تو کابینه براش احترام قائل بودم همین وزیر بهداشت بود که کم کم داره برجامیزاسیون میشه!
ناشناس
۱۴:۰۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یکی از علل بیکاری هم اینه که با طرح تحول سلامت و گرفتن بودجه زیادی از دولت به پزشکان کارانه های نجومی پرداخت شده و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس که قرار بود سال 90 افتتاح بشه هنوز لنگ اعتباره و روزی 30 میلیون یورو ضرر به کشور میزنه.
ناشناس
۱۳:۵۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
جناب آقای وزیراین صحبتها از شما بعید بود شما که یک فرد دانشگاهی هستنید اگر امروز به اصطلاح شما این سردارهای عَلَم ، حرم وسردار قلم و ائمه جمعه نبودند الان معلوم نبود شما کجا بودید. بروید بابت این صحبتها توبه کنید ومعذت خواهی کنید اگر این سرداران بی ادعا با گرفتن جان خود در کف مشت خود زمینه زندگی کردن آسوده برای من و شما را فراهم می کنند
عدالت دوست
۱۴:۰۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگر در هر کاری عدالت نباشد ان کار عقیم است و باید اصلاح شود وگرنه به انحطاط و نابودی می کشد و حقوق های نجومی نمونه این بی عدالتی است و با هر بهانه و توجیه ای قابل پذیرش نیست
ناشناس
۱۴:۰۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یعنی همه خفه دیگه!
ناشناس
۱۴:۰۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگر مردم بنظر شما روانی شدند علتش وعده های سر خرمن دولت فخیمه است که امیدوارم این شش ماهه بشه شش روز وسریع تمام بشه تا ملت با درایت بیشتر انتخاب کنند
مجید آقا
۱۴:۰۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بسم الله الرحمن الرحیم
وزیر محترم بهداشت فرموده اند:
خدا پدر آقای روحانی را بیامرزد که زمانی که مردم به آن رأی دادند آرامش در کشور برقرار شد و امروز دارای آرامش نسبی هستیم. همچنین امیدواریم آرامشی که اکنون وجود دارد آرامش قبل طوفان انتخابات نباشد و دوستان مسائل را رعایت کنند.
یقینا این آرامش در خانواده ایشان و همکارانشان وجود دارد و ایشان خدای ناگرده دروغگو که نیستند ولی در خانواده میلیونها ایرانی که بیکار هستند چنین آرامشی نیست. و اگر ایشان تصور می کنند که مردم را با تحقیر کردن و بابه مسخره گرفتن نامهای مقدسی مانند"سردارقلم" یا "سردار عَلَم" و توهینهای جاناه دیگری که در این دولت از نان شب هم واجبتر شده.و همه اینها به بهانه این است که مردم ما در فقر و بدبختی غوطه ور باشند و صدایشان هم در نیاید.
ناشناس
۱۴:۰۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
واقعا قبول دارم
امروز هاشمی . خاتمی . احمدی نژاد . موسوی فقط دارن حرف میزنن
بابا بزارید برید . بس کنید
الان جرج بوش کجاست ؟
8 سال هست یک کلمه حرف نزده
چرا مسئولان ما یاد نمیگیرن
من یادم میاد هاشمی زمان احمدی نژاد روزی صد بار حرف میزد
از قم
۱۴:۰۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
تعجب از این وزیری که خود را خادم حرم امام رضا علیه السلام میداند ائمه جمعه را که ذکر احادیث میکنند تهمت میزند ومردم را به افرادی میسپارد که به بن بست میکشانند روایت ما اهل بیت پر است از مسائل روانشناسی .اقای وزیر اگه بی سوادند بروند درس دینی بخواند
ناشناس
۱۴:۰۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
هرگز شما بعنوان یک چشم پزشک ووزیر مرفح و پولدار نمیتوانید وضعیت زندگی مردم را با حقوق ناچیز درک کنید وبی عرضگیها را به دیگران نسبت میدهید
ناشناس
۱۴:۰۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
جناب وزیر محترم! اگر سردار حرم نبود که الان داعشی ها در خانه هایمان جولان میدادند و این حرفهای روانشناسی و آرامش نسبی هم کشک بود. آرامش واقعی را فدارکاریهای همین سرداران حرم و علم برای مردم به ارمغان آورده اند. تا کنون شما را به عنوان یک وزیر منصف و عملگرا می شناختیم ولی معلوم شد که اشتباه کرده ایم!
محض اطلاع شما و دوستان نگرانتان! ما حرفهای کسانی برایمان حجت است که از جان و مال و آبروی خود برای این نظام گذاشته اند و مرد عمل هستند نه حرف.
حدس ما این است که دولت محترم پس از سه سال ناکامی در وعده های داده شده، در صدد انحراف افکار عمومی به سمت و سویی دیگر است. این را می شود در سخنان عجیب شما و مسئولین دیگر فهمید! امیدواریم که اینگونه نباشد و ما اشتباه کرده باشیم.
ناشناس
۱۴:۳۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
عزیزم کل بودجه مملکت دست ایشون بود تو طرح تحول سلامت... وگرنه ایشون چه دسته گلای دیگه ای به آب می داد خدا میدونه
نیارکی
۱۴:۱۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وزیر میلیاردی حضور شما در سمت وزارت ودرامد تریلیاردی به واسطه از جان گذشتگی سرداران حرم است
اگر انتقادی دارید به برنامه درمان نگاه کنید که ده برابر سرانه هر وزارت تو جیب پزشکان واریز میکنید
پزشکانی که 7برابر پزشکان آمریکا و217برابر مستمری بگیران کمیته امداد درآمد دارند
محسن
۱۴:۱۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سرداران سوزن هم فقط در حوزه تخصصی خود اظهار نظر بفرمایند-آقای وزیر بهداشت که همه چیز میگوید بجز مسائل تخصصی خودش-یک روز در مضرات روغن پالم-روز دیگر در فواید آن
ناشناس
۱۴:۱۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
عجب، جناب وزیر حتما جنابعالی داری از مملکت دفاع میکنی تا سردارا برن روغن پالم وارد کنن!؟همچین حق به جانب حرف میزنن ، اینقدر برجام برجام کردید که کچل شدیم، اینم از توهیناتون
ناشناس
۱۴:۲۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
جناب وزیر (پزشک) جنابعالی که خود وظیفه ات اداره مباحث پزشکی حوزه کاری خودت است آیا می دانی با همین جملاتی که افاضه فرمودید چه غوغایی داری در مملکت به پا میکنی و هرکس را هم که تا کنون روانی نشده است به روانی شدن نزدیک می کنی ؟ لم تقولون مالا تفعلون ؟
ناشناس
۱۴:۳۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
طرفداران دیدگاه آزادی بیان خودشان مخالف سرسخت این دیدگاه هستند. نمونه ای همین جناب وزیر بهداشت است
صالح
۱۴:۳۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این وزیر راه میشود ،شماهم کم آوردی شروع به فرافکنی کردی .دست مریزاد دکتر توقع نداشتیم
ناشناس
۱۴:۴۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
منم اگه بیش از هزار میلیارد سرمایه داشتم به منتقدانم میتاختم و نمیذاشتم عیشمو خراب کنن
ناشناس
۱۴:۴۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشون واقیعت جامعه را بیان کردند،با قدری تفکر و نداشتن تعصب بیجا میتوان به این مورد پی برد
ناشناس
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بله اگه واقعا تعصب بیجا نداری توصیه می کنم شما و هم پیاله هایتان دیگه در مورد همه چیز نظر ندید!
ناشناس
۱۶:۱۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
حق با شماست دربسیاری از تخصص ها درجامعه مرزبندی ها مشخص نیست
ناشناس
۱۴:۴۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دمت گرم دکتر حرف دل مارو زدی اما کو گوش شنوا...
حسینa
۱۵:۰۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اگه گوش شنوا بود که شما متخصص همه چیز نمی شدی!
؟؟؟
۱۴:۴۱ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اقای وزیر ، این موضوعات آرامش روانی مرا به هم زده است ،لطفا نسخه بپیچید یا پزشک حاذقی را معرفی نمائید.

دولتی با قول چرخاندن چرخ سانتریفیوژ وکارخانه و۱۰۰روزه درستش میکنم وپناه بردن به خدا از بستن دهان منتقدان رای مارا جمع کرد ُوپس از تقریبا سه وسال ونیم کار ،ما را به اینجا رساند.

چرخ سانتریفیوژ به اسم تعامل با دنیا در مقابل ""دستاورد تقریبا هیچ ""به گفته خود دولتیان ،کلا از کار افتاد.(کسی چندتا سانتریفیوژی که میچرخد وتولید بیش از سیصدکیلوئی ان را باید از کشور خارج کرد ،صنعت محسوب نمیکند)
۶۰درصد کارخانه ها چرخشان با واردات بی رویه ورکود حاصل از کاردانی ژنرالهای کهنسال در مرز....از کار افتاد.7میلیون بیکار روی دست ما گذاشت.بعد یک رو در میان ُخبر از در رکود بودن وخروج از رکود همزمان بهمان حقنه میشود.در همین شرایط فیشهای نجومی با ردیف حق اوقات فراغت فرزندان پرداخت میگردد.
منتقدان نیز با القابی چون کم سواد ُافراطیُ ومعدودوتغذیه شونده از یک جای خاص وحسود لبو فروش وراننده تاکسی (با عذرخواهی از این عزیزان زحمت کش) وبی شناسنامه وبزدل سیاسی ،راهی جهنم میکنند تا در انجا گرم شوند.
این ناراحتی روحی از تعارض میان سخنان را کجا میشود درمان کرد؟
ناشناس
۱۴:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
حرم وعلم وقلم به بهبهبه جناب وزیردرافشانی قافیه فرموده اندان شاءالله مبارک است وزیرجدیدفرهنگ و ارشادهم خودتان هستیدجناب دکترعین و بصر!
حال که به زعم شما دیگران درهمه چیزصاحب نظرندشماچرانباشید؟!
سردارتفکر در مجموع
۱۴:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
با سلام
من هم به عنوان یک ایرانی از دولت منتخب بعضی ازمردم بی فکرجز این انتظار راندارم
امید است در انتخابات سال آینده بدون تدبیر وتحقیق وحقیقت یابی به آینده کشور بیش از این با انتخابهای بدون تحقیق ضرر وزیان نزنیم وبه فرمایشات رهبری مو به مودقت کنیم یاعلی مدد...سردار تفکر
ناشناس
۱۴:۵۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
حرف حقی زده!
ناشناس
۱۵:۰۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
پس لطفا شما هم حد و مرز خودتون رو بدونید و فقط در حیطه تخصصی خودتون نظر بدید نه اینکه مجاز باشید در مورد همه چیز نظر بدید و دیگران را منع کنید!
احمد علی جهان بین
۱۴:۵۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای هاشمی از شما بعید است این جور صحبت کردن
حسینa
۱۴:۵۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ظاهرا برای حاشیه راندن فیش های نجومی، دست به دو قطبی سازی کاذب می زنند...یکی نیست بگه چرا خود این آقا در مورد برجام اظهار فضل می کردند!
جالب است مدعیان آزادی که تظاهرات علیه خدا را هم جایز می دانستند امروز منتقدین را دعوت به سکوت می کنند..
خدا رو شکر ماهیت شما رو شد....
ناشناس
۱۵:۰۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وزیر بهداشت خاطر نشان کرد: امیدوارم سیاست‌گذاران، دولت، مجلس، خطبا، ائمه جمعه و هر کسی که در کشور تریبونی دارد زحمات شما روانپزشکان را زیاد نکند و اعصاب مردم را تحت تأثیر قرار ندهد،‌
متاسفانه شما در تیتر خبرتان بگونه ای عمل کرده اید که گویی وزیر ائمه جمعه را مقصر می دانست کمی انصاف بد نیست .
مصطفی
۱۵:۱۲ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دکتر جان تو بهتره بری چشم عمل کنی . سیاست و مدیریت را به اهلش بسپاری
ناشناس
۱۵:۱۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
اتفاقا ایشون خودشون درباره فرهنگ و ... همه چی نظر میدن. دولتشان مظهر خودشیفتگی و تکبرند... وظیفه امام جمعه و نوحه خوان و .. است که ذلت پذیران و نجومی بگیران و ... رو به مردم معرفی کنند.
ناشناس
۱۵:۲۷ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خود شما چرا در مورد سیاست حرف میزنید مگر پزشک نیستید؟
چرا بصورت غیر مستقیم به سردارها کنایه میزنید؟
مدافع حرم
۱۵:۲۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
چقدر راحت مدافعان حرم رو له می کنید جناب دکتر!
همینا نبودن شما اینقدر راحت کار نمیکردی
ناشناس
۱۵:۲۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
لطفا صوت وتصویر را برای دانلود قرار دهید تا برای همیشه با شنیدن آن ،حواسمان جمع شود که عاقبت به خیری چقدر مهم است.
ناشناس
۱۵:۳۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
حقیقت همیشه تلخه
واقعیتو گفته این بنده خدا دیگه چرا اینقد سفسطه می کنید
حسینa
۱۵:۴۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
خب اگه واقعیت رو گفته پس دیگه شما و هم مسلکان در مورد همه چیز نظر ندید! OK?
ناشناس
۱۵:۴۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
جناب هاشمی چون شما ذریه پیامبر هستید شما را به حدیثی از قول معصوم توجه میدهم ظاهرا جوانی خدمت رسول خدا ص آمد ونصیحتی خواست فرمودند هر کار میخواهی بکنی اول فکر آخرش را بکن وبهتر نبود با مطالعه در این جلسه وارد میشدید ؟ قبول کنید که کلا مردم ما بصیر وفهیمند همانطور که شما دولت مردان خود را اینطور میپندارید واز شما یک انسان تحصیل کرده با شخصیت مردم انتظار قول احسن وحقیقت کویی را دارند اینکه انسان برای چند صباحی در این دنیای زود گذردل به جیفه بی ارزش دنیا ببندد وحقایقی که مثل روز روشن است ازش چشم پوشی کرده وکسانی که از روی دل سوزی وحسن نیت عمل شما دولت مردان را نقد میکند از خود میرنجانید این راه وروش یک انسان آزاده نیست البته این اولین بار نیست که در دولت جناب روحانی به مردم توهین میشود خوب است نظرات مردم را مطالعه کنید ومیزان محبوبیت خود را میان اقشار مردم متوجه باشید فکر میکنم جناب نوبخت نظرشان در مورد شما بسیار مثبت که حتما شمارا جزء ذخایر انقلاب میشمارند آقای وزیر کمی بهوش چند ماهی دیگر به پایان سوگند نامه شما باقی نمانده اگر خدمت کردید ماجورواگر ...... باید در پیشگاه عدل الهی جواب اگر توانایی پاسخ دارید التماس دعا کجایید شهیدان مدافع حرم در این برهه زمانی دل بریدن از این دنیای پر از زرق وزور شجاعتی حیدری میخواهد . شادی روحشان صلوات
مملی
۱۵:۵۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دمت گرم بعضی وقتها یکی هم پیدا میشه که حرف منطقی بزنه.
ناشناس
۱۵:۵۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
به همین خاطره که شما منطقی ها! متخصص همه کاره هستید!
ناشناس
۱۵:۵۴ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سردار حرم و قلم و علم از کارهای غلط شما انتقاد نکنند تا شما هر کاری خواستین بکنید و کسی هم حرفی نزنه؟
به جز اینها کی از شما انتقاد می کنه ؟ !
ناشناس
۱۶:۲۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
سواره از پیاده چه خبر داره ؟
با این حساب دیگه انتقاد هم از عملکرد ضعیف مسئولین نشود ؟ این که نشد
ناشناس
۱۶:۱۶ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وزیر مهربون این مردم زبون بسته روانی نبودند این ریخت و پاش های وزارتخانه شما و همکارانتون و پول تو جیبی های ناچیزی که سهوا اینور و انور میشه و ناعدالتی که بین حقوق امثال من دکتر و پزشک شما هست مردم را روانی کرده است.
بسیجی
۱۶:۱۸ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با آغاز عملیات آزادسازی موصل دلنوشته‌ای برای قاسم سلیمانی نوشت.

دراین دلنوشته که در اختیار ایسنا قرار گرفت، آمده است: «طی روزهای گذشته که عملیات آزاد سازی موصل آغاز شد، فکرم به شدّت درگیر تلاش بزرگ‌مردانی است که از خودگذشتگی سال‌های دفاع مقدس را در ذهن‌ها زنده کرده‌اند.

عزیزانی چون سردار رشید سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی که نامشان از مرزهای ایران عزیز فراتر رفته است؛ نام‌هایی که برای دشمنان خدا و خلق او، نشان از غضب الهی دارد و برای مردم منطقه نماد آرامش و امنیت است.

خوشا بر احوال ایشان و درود پروردگار بر پدران و مادرانی که در پناه تقوا، مهر و اخلاق نیک‌شان، چنین دلاورانی خداجوی، حقیقت‌خواه و حامی مظلومان تربیت یافته‌اند.

اینجانب به سهم خود در برابر این دلیرمردان که برای حفظ امنیت و تأمین سلامت هموطنان و دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت از جان خود گذشته‌اند، سر تعظیم فرود می‌آورم.»
ناشناس
۱۶:۱۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
یادمه وقتی در آلودگی هوای اهواز این اقای وزیر بهداشت به جای ابتکار رفت اهواز ! لابد میخواسته آلودگی هوا رو معاینه کنه ! یکی از همین دولت گفت چرا نخود هر آشی میشی !...حالا هم شده سخنگو دولت ضد منتقدین ! اقای وزیر بهداشت شما کی شدی سخنگو دولت ؟ وظیفه شما چیه ؟
زهیر
۱۶:۲۰ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
مشکل اعصاب وقتی زیاد میشود که با تدبیر دولت، یک پدر از کار بیکار شود یا حقوق نگیرد، یا حاج حسن یارانه اش را قطع کند
ناشناس
۱۶:۲۳ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشان سردار سرمایه داری هست طبیعی هست که از سردارهای حرم و قلم خوشش نمیاد ..
ناشناس
۱۶:۲۵ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ایشان سردار سرمایه داری هست طبیعی هست که از سردارهای حرم و قلم خوشش نمیاد ..
ناشناس
۱۶:۲۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
بالاخره ظاهرسازی سه ساله به پایان رسید و باطن خود را نشان داد.
یه دلواپس بی سواد و روانی
۱۶:۲۹ سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
آقای وزیر وقتی دیدند متنی که برایشان تهیه دیکته شده خارج از تخصصشان بوده اعصابش بهم ریخته .سریع یک دلنوشته برای سردار حرم یعنی سردار سلیمانی نوشتند تا جبران کنند مزخرفاتی که گفتند ولی ضرب المثله یادشون رفته که اب رفته دیگه برنمی گرده
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین