تاريخ: 1398/6/1
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

نشست سالانه و انتخابات دوسالانه مجمع مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی

صبح امروز برگزار شد؛

نشست سالانه و انتخابات دوسالانه مجمع مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی

تاريخ: 20/10/1396
کد خبر: 65260
نشست سالانه و انتخابات دوسالانه مجمع مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی صبح امروز با حضور اعضای آن در محل پژوهشگاه صنعت کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی، نشست سالانه و انتخابات دوسالانه مجمع مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی صبح امروز با حضور رؤسا و دبیران مجامع استانی در محل مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار گردید.

در بخش اول این نشست ابتدا سردار فرهادی معاونت راهبردی سازمان بسیج مستضعفین به تبیین جایگاه و نقش هیئت های اندیشه ورز در اعتلای بسیج و تعاملات بین اقشار پرداختند.پس از آن دکتر محمد سلیمانی ریاست مجمع بسیج مهندسین صنعتی به تبیین وضعیت صنعت کشور پرداخته و نقاط ضعف و قوت صنعت را برشمردند و اولویت و فوریت برنامه های بسیج مهندسین صنعتی را بیان نمودند، سپس دکتر زاکانی ریاست مجمع عالی بسیج در سخنان خود به چالش های پیش روی کشور پرداختند و وظایف بسیج در قبال انقلاب اسلامی برشمردند و در انتهای بخش اول نشست حجت الاسلام قائم مقامی، استاد قشر بسیج مهندسین صنعتی به بیان و بررسی چالش های میان نظام اسلامی و نظام سلطه پرداختند.

بخش دوم نشست نیز بعداز ظهر با سخنرانی دکتر شهبازی ریاست سازمان بسیج مهندسین صنعتی پیرامون راهبرد ها و چشم اندازهای بسیج مهندسین صنعت آغاز با برگزاری انتخابات به منظور تعیین رئیس ، نایب رئیس و ناظرین مجمع به پایان رسید.

با پایان رای گیری دکتر سلیمانی و مهندس هاشمی به عنوان رئیس و نایب رئیس و مهندس چراغی و مهندس مهدیون به عنوان ناظر از سوی اعضای مجمع انتخاب شدند. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها