تاريخ: 1399/1/12
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

معرفي سازمان

اقتصاد مقاومتی؛ الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی است.

صبح امروز در آستانه سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از مردم این شهر با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) دیدار کردند.

نخستین کارگاه تداوم آموزش سرگروه های صالحین بسیج مهندسین صنعتی سراسر کشور اسفند ماه امسال در جوار حرم مطهر ثامن الحجج (ع) برگزار خواهد شد.

سازمان بسیج مهندسین صنعتی در نظر دارد به مناسبت روز مهندس مسابقات ورزشی را با گرامی داشت نام و یاد شهید شاخص سال 92 مهندس شهید مهرداد در سه رشته تیر اندازی، شنا و تنیس روی میز برگزار نماید.

پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف موفق شدند با استفاده از فناوری لیزر، گاز متان استخراج شده از چاه‌های گاز را در فشار و دمای طبیعی محیط به سوخت‌های تشکیل شده از هیدروکربن‌های سنگین‌تر تبدیل کنند که این کار می‌تواند هزینه‌های انتقال این گاز را به میزان زیادی کاهش دهد.

بر اساس توافق ایران و گروه 1+5 برای پرداخت 4.2 میلیارد دلار از پول‌های بلوکه شده نفتی در 8 قسط، امروز، شنبه باید نخستین پرداخت صورت گیرد، اما این امر با تعطیلی آخرهفته (شنبه و یک‌شنبه) در کشورهای غربی همزمان شده است.

گفتگوی حضرت امام خمینی(ره) با سه تن از شخصیت‌هاى امریکایى‏ در تاریخ 6بهمن1357 در نوفل لوشاتو (مصاحبه کننده: رمزى کلارک "دادستان کل اسبق امریکا"، ریچارد فالک "استاد دانشگاه پرینستون امریکا" و دان لویى "نماینده سازمان هاى مذهبى امریکا")

هشت راهکار پیشنهادی به رئیس جمهور برای پیشرفت درون زا و عبور از تحریم ها

معاون رئیس جمهور با اشاره به دیدار پیوسته رئیس جمهور با خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: ما در ملاقات‌هایی که با ریاست جمهوری به دیدار خانواده‌های شهدا و ایثارگران می‌رویم، مسائلی می‌بینیم که واقعاً متاثر می‌شویم

در روز ۱۶ آذر ۱۳۳۲ در پی یورش نیروهای امنیتی و گارد به دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران و درگیری میان آنان و دانشجویان، سه دانشجوی رشته مهندسی این دانشگاه به نام‌های آذر شریعت‌رضوی، مصطفی بزرگ‌نیا و احمد قندچی به شهادت رسیدند.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها