تاريخ: 1399/1/12
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

معرفي سازمان

نشست خبری دکتر شهبازی ریاست سازمان بسیج مهندسین صنعتی یکشنبه 96/11/8 از ساعت 10 صبح در ستاد سازمان برگزار می گردد.

نشست و نمایشگاه تخصصی سرآمدان فناوری و صنعت سه شنبه مورخ 96/11/10 با حضور سران لشگری و کشوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سالن خلیج فارس برگزار می گردد.

در حال حاضر اقتصاد ما مصرف کننده و صنعت ما مونتاژی است این نوع اقتصاد و صنعت مولد و اشتغال زا نیستتند. در سند جامع کشور از صنعت به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور یاد شده است. رونق گرفتن صنعت باعث ایجاد ارزش افزوده ای می شود که اقتصاد را پویا می کند.

انقلاب اسلامی در مقطعی اتفاق افتاد که شرایط جهانی این اقتضا را دارد که رفته رفته انسان از جنبه عمومی وارد تجربه خواص (انبیا، اولیا و معصومین) شوند.واین توفیق عظیمی است که جهان در آستانه آن قرار گرفته است.

جامعه اسلامی ما از انقلاب اسلامی ما عقب افتاده است.انقلاب اسلامی در سطح جهان با سرعت بالا درحال حرکت است ولی جامعه اسلامی از آن عقب افتاده دلیل آن هم عمل نکردن نخبگان کشور به وظایفشان است.

تولید محصول در صنعت دارای چرخه و فرآیندی است که در بعضی از این چرخه ها ضعیف عمل می شود.با این وجود اقدامات صورت گرفته در بخش صنعت بعد از انقلاب با توجه به شرایط و وضعیت گذشته ایران بی نظیر است.

بسیج هنوز با حد اعلای خود فاصله دارد.بدین منظور طرحی به نام طرح اعتلای بسیج برای پاسخگویی به مطالبات حضرت آقا نوشته شد و محضر معظم له تقدیم گردید.

نشست سالانه و انتخابات دوسالانه مجمع مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی صبح امروز با حضور اعضای آن در محل پژوهشگاه صنعت کشور برگزار شد.

نشست سالانه و انتخابات دوسالانه مجمع مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی چهارشنبه صبح برگزار می گردد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها