تاريخ: 1399/7/8
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

مسابقات نوآوری های صنعتی گامی اساسی در راستای حل نظام مسائل در حوزه صنعت

دکتر شهبازی با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات نوآوری های صنعتی عنوان کرد

مسابقات نوآوری های صنعتی گامی اساسی در راستای حل نظام مسائل در حوزه صنعت

تاريخ: 8/4/1399
کد خبر: 93224
شهبازی گفت: سازمان بسیج مهندسین صنعتی با برگزاری مسابقات نوآوری های صنعتی چالش ها، موانع و مسائل کلیدی اولویت دار صنعت را احصاء نموده و سپس با مشارکت دادن ظرفیت های نخبگان اقشار دانشور بسیج و شرکت های دانش بنیان اقدام به ارائه راهکار در موضوعات مبتلابه نموده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، دکتر علی اصغر شهبازی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی گفت: با عنایت به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در استفاده صحیح و مناسب از ظرفیت و توانمندی های مردمی در قالب های مختلف فردی و گروهی اعم از نوآور، پژوهشگر، شرکت دانش بنیان، گروه جهادی و ... در توسعه صنعت کشور، یکی از راه های اساسی برون رفت از توطئه هایی که دشمنان نظام بر علیه اقتصاد کشورمان برنامه ریزی نموده اند، راهبرد توسعه سرمایه انسانی دانش پایه، متخصص و ماهر می باشد، لذا می بایست با اقدامات جهادگونه به ارائه راهکارهای میانبرو موثر در این حوزه پرداخت.

شهبازی عنوان کرد: سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور که مدیریت و راهبری 6 مرکز بسیج دستگاههای دولتی ( نفت، نیرو، ارتباطات، صنعت، معدن و تجارت، دفاع و سازمان انرژی اتمی ) را بعهده دارد، با برگزاری مسابقات نوآوری های صنعتی چالش ها، موانع و مسائل کلیدی اولویت دار صنعت را احصاء نموده و سپس با مشارکت دادن ظرفیت های نخبگان اقشار دانشور بسیج و شرکت های دانش بنیان اقدام به ارائه راهکار در موضوعات مبتلابه نموده است.

وی افزود: از اینرو این سازمان در راستای حل نظام مسائل در حوزه صنعت در نظر دارد همزمان با روز صنعت از برگزیدگان اولین دوره مسابقات نوآوری های صنعتی تقدیر به عمل آورد.

شایان ذکر است مراسم اختتامیه اولین و دومین دوره مسابقات نوآوری های صنعتی همزمان با روز صنعت و معدن دهم تیر ماه 99 از ساعت 9 الی 11:30 در محل میدان سپاه- خیابان پادگان حضرت ولیعصر(عج)- مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر(عج)- سالن شهید ابومهدی المهندس برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها