تاريخ: 1401/3/5
ساعت:
جستجو:

تولید انبوه نیروگاه های خانگی و کشاورزی با سازماندهی 75000 مهندس بسیجی

با امضای توافق‌نامه‌ای فی مابین سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و ساتبا صورت گرفت:

تولید انبوه نیروگاه های خانگی و کشاورزی با سازماندهی 75000 مهندس بسیجی

تاريخ: 2/7/1397
کد خبر: 74665
با امضای توافق‌نامه‌ای فی ما بین فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو، رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و معاون وزیر نیرو و رئیس ساتبا تولید انبوه نیروگاه‌های خانگی و کشاورزی با سازماندهی نیرو‌های بسیجی سراسر کشور اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا)، سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و مرکز بسیج وزارت نیرو منعقد شد.


بر اساس این تفاهم‌نامه که توسط داود طارمی فرمانده بسیج وزارت نیرو، علی اصغر شهبازی رئیس بسیج مهندسین صنعتی و سیدمحمد صادق‌زاده رئیس سازمان ساتبا به امضا رسید، مقرر شده است با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات تبلیغی، آموزشی و اجرایی بسیج در قالب گروه‌های جهادی به‌ منظور ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی خانگی و کوچک در راستای اهداف و برنامه‌های وزارت نیرو برای توسعه صنعت برق کشور استفاده شود.


همچنین به منظور ایجاد هم‌افزایی برای توسعه نیروگاه‌های انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور به‌ویژه نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در مناطق محروم و روستایی با بهره‌مندی از توان فنی و اجرایی بسیج، این مهم از طریق حمایت‌های لازم از سوی وزارت نیرو، ساتبا و سازمان بسیج کشور محقق خواهد شد.


گفتنی است، از تاریخ امضای تفاهم‌نامه به مدت دو سال، مفاد تفاهم‌نامه ضمانت اجرایی دارد و پس از آن با موافقت طرفین قابل تمدید خواهد بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین