تاريخ: 1398/11/30
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

فناوري اطلاعات و ارتباطات

مدير عامل شركت مخابرات ايران درباره مذاكرات مخابرات با رگولاتوري راجع به سيم‌كارت‌هاي 288 هزار توماني گفت: قرار است تغييراتي در ماهيت فروش سيم‌كارت‌ها صورت گيرد كه به‌زودي كليات آيين‌نامه آن توسط سازمان تنظيم مقررات اعلام مي‌شود.

هيات وزيران با هدف حفظ ماهيت غيرتجاري و غيرانتفاعي مركز ملي شماره‌گذاري كالا و خدمات، اساسنامه مركز توسعه تجارت الكترونيكي را اصلاح كرد.

وزير ارتباطات و فناوري اطلات گفت: پست بانك ايران با ارايه خدمات متنوع بانكي به ويژه خدمات الكترونيكي مي تواند غبار محروميت را از چهره روستاها و مناطق محروم كشور زدوده و موجب رونق اقتصادي، كشاورزي، دامپروري، توليد و اشتغال دراين مناطق شود.

تهران - معاون نظارت و هماهنگي در سياست هاي اقتصادي معاون اول رييس جمهوري گفت: نخستين شبكه اينترنت حلال كه از سايت هاي غير اخلاقي پاك شده است ، براي نخستين بار در ايران راه اندازي مي شود.

مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت در پاسخ به ابهامات تاخير يك ساله اجراي تخفيف 20 درصدي اينترنت گفت: عملاً تخفيف را اجرا كرده‌ايم اما صورت حساب‌ها علي‌الحساب است؛ يعني با كمتر از 20 درصد صورت‌حساب صادر شده و 20 درصد را از كساني كه تأييد شده بودند وصول نكرده‌ايم.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: در راستاي تحقق اهداف تعريف شده در سال جهاد اقتصادي مي بايست سهم ICT در توليد ناخالص داخلي افزايش پيدا کند.

رئيس كميته مخابرات مجلس با اشاره به ماده 58 قانون اصل 44 كه شوراي رقابت را براي ارائه دستورالعمل تنظيم قيمت مسئول مي داند گفت: اشكال از اين جا حاصل مي شود كه حدود اين دستورالعمل با اختيارات رگولاتوري در بحث تعرفه گذاري همپوشاني دارد و برداشت هاي متفاوتي از آن مي شود.

اولين فروشگاه کاملا مجازي کشور با قابليت ارائه 5 هزار قلم کالا با حضور وزير تعاون افتتاح شد.

پروژه ملي سامد - سامانه الکترونيکي ارتباط مردم و دولت - 18 آبان ماه سال جاري افتتاح مي شود.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تأكيد بر پرتاب ماهواره به فضا تا پايان سال جاري گفت: ارئه پهناي باند 20 مگابيتي بر بستر فيبر نوري نيز تا 3 سال آينده تكميل و به بهره‌برداري مي‌رسد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها