تاريخ: 1399/11/2
ساعت:
جستجو:

اخبارها

کارسوق لیزر و کوانتوم با هدف فراهم‌نمودن زمینه آشنایی دانش‌آموزان با دانش اولیه مورد نیاز جهت انجام پروژه‌های لیزر و کوانتوم، شناسایی دانش‌آموزان دارای استعدادهای برتر و ارتقای توانمندی‌ها و مهارت‌های آنان در زمینه‌های مذکور در میان دانش‌آموزان، برگزار می‌شود.

روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با صدور پیامی درگذشت پدر گرامی جناب آقای دکتر علی فلاح فرمانده محترم مرکز بسیج وزارت نفت را تسلیت گفت.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن ضمن تشریح اهداف سازمان در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گفت: توجه ویژه به زنجیره تامین شامل تولید، شبکه توزیع و مصرف از راهبردهای این سازمان می باشد.

مرکز فناوری و نوآوری رسا وابسته به پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای در راستـای انجام رسالت ایـجاد زیست ‌بوم فناوری و نوآوری صنعت هسته‌ای، اولین فراخوان جذب ایده‌ها/طرح‌ها و محصولات فناورانه و نوآورانه را در قالب هسته ‌ها/شرکت‌ های فناور منتشر می‌نماید.

در این نشست دکتر توشه ضمن تشریح اهداف سازمان در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گفت: توجه ویژه به زنجیره تامین شامل تولید، شبکه توزیع و مصرف از راهبردهای این سازمان می باشد.

دکتر توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور عنوان کرد: جهش تولید اتفاق نمی‌افتد، اگر ارکان تولید، توزیع و بازار مصرف به صورت یک سیستم یا فرآیند دیده نشوند.

با حضور دکتر توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور و لطفعلی زاده معاون امور اقتصادی معاونت آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به صورت همزمان 6 پایگاه بسیج مهندسین صنعت در این معاونت آغاز به کار کردند.

دکتر علی توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور گفت: با اجرای طرح صنعت یار در سال جاری 4851 شغل تثبیت و برای 593 نفر نیز اشتغال‌زایی شد.

دکتر توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح صنعت یار در استان تهران گفت: توجه ویژه به سه رکن تولید، توزیع و مصرف در عرصه صنعت و معدن به صورت یک فرآیند از راهبرهای جدید سازمان می باشد.

روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با صدور پیامی درگذشت والده مکرمه جناب آقای مهندس حسن نقیب حقیقت مدیر محترم بررسی و تحلیل سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور را تسلیت گفت.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین