تاريخ: 1399/7/10
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

اخبارها

دکتر علی توشه در شورای تخصصی معدن سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن با تشریح اهداف سازمان در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت عنوان داشت: توجه ویژه به زنجیره تامین شامل تولید، شبکه توزیع و مصرف از راهبردهای این سازمان می باشد.

دکتر علی توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن در جریان بازدید از موسسه گوهرشناسی تحسین و نشست هم اندیشی با فعالان حوزه گوهرسنگ ها یکی از راه های مهم عرضه محصولات این حوزه را صادرات از طریق ایجاد بازارچه های مرزی دانست.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن گفت: ایجاد بازارچه های مرزی و شرکت های تعاونی جهت مدیریت مصرف که منجر به افزایش تولید، اشتغالزایی و تحقق جهش تولید می شود از برنامه های جدید این سازمان می باشد.

نشست هم اندیشی و هم افزایی مسئولین بسیج مهندسین صنعتی استان ها با حضور نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، جانشین سازمان بسیج مستضعفین، مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن و مسئولین بسیج مهندسین صنعتی استان ها برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن تحقق جهش تولید در عرصه ملی را نیازمند تشکیل قرارگاه عنوان کرد و گفت: تشکیل قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) از ضروریات تحقق جهش تولید است.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اذعان داشت: باید صنعت کشور را جهادی کنیم و این مسئولیت بسیج مهندسین صنعت و معدن است. فلسفه تشکیل اقشار بسیج کارآمد نمودن نظام کشور است که با روحیه جهادی قابل محقق شدن است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به چالش های مهم کشور در حوزه های امنیت، معیشت، سلامت و وحدت ملی اذعان داشت: بسیج مهندسین صنعت و معدن باید نقش خود را در حوزه های مهم چالشی کشور تعیین کند.

مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن در نشست هم اندیشی با مسئولین مراکز بسیج وزارتخانه های تابعه تشکیل قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) را از ضروریات تحقق جهش تولید عنوان کرد و گفت: با تشکیل این قرارگاه می توانیم در تولید، توزیع و مدیریت مصرف اثرگذار باشیم.

مراسم تکریم و معارفه دکتر علی توشه مسئول جدید سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با حضور سردار سرتیپ پاسدار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولین برگزار شد.

سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی حکمی سرهنگ پاسدار دکتر توشه را به عنوان مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور منصوب کرد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها