تاريخ: 1400/11/9
ساعت:
جستجو:

اخبارها

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور به همراه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان یزد، با حضور در پارک علم و فناوری یزد پس از گفتگو با مسئولین پارک، از تعدادی از شرکت های مستقر در این مجموعه بازدید کردند.

همزمان با مذاکرات اخیر از تیم مذاکره کننده موکدا می خواهیم با عبرت گرفتن از دوره های قبلی مذاکرات، در نهایت هوشیاری، صلابت و روحیه دیپلماسی انقلابی و حسب منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، زمینه لغو یکباره همه تحریم ها به همراه راستی آزمایی لغو آنها و اخذ تضمین های لازم را فراهم نماید.

در این جلسه با اشاره به ابعاد آرمانی و عملیاتی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، بر ضرورت مطالبه گری، احساس مسئولیت و نقش آفرینی فعال بسیج در شرایط کنونی و کمک به امید آفرینی در میان همکاران و در سطح جامعه و همچنین احیاء و ارتقاء سرمایه اجتماعی تأکید شد.

در این بازدید سرهنگ پاسدار دکتر علی توشه ضمن دلجوئی از خانواده روستایی اعلام داشتند که سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور نهایت همکاری خود را جهت ساخت این واحد مسکونی بعمل خواهد آورد.

سرهنگ علی توشه گفت: قاطع عرض می‌کنم که نیازی به واردات مواد معدنی در کشور نداریم و در این زمینه صادرکننده هستیم.

صنایع پوشش ایران در دهه 50 شروع به فعالیت نمود در سالیان نه چندان دور حدود 4000 کارگر در هریک از واحدهای تولیدی آن فعالیت داشت و از مجهزترین کارخانجات ریسندگی، بافندگی، رنگرزی و ... در ایران و خاورمیانه بود.

این شرکت در صنعت بسته بندی و چاپ با تکنولوژی روز جهان، دارای استانداردهای اروپا به مزایای رقابتی و عملکرد سطح جهانی به عنوان واحدی فوق مدرن طبق نظر کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی در آسیا بی نظیر و در دنیا کم نظیر است.

نشست هماهنگی اجرای تفاهم نامه مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و سازمان بسیج مهندسین صنعتی در سطح استان‌ها با حضور رؤسای دو دستگاه برگزار شد.

علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تأمین زمین و انرژی و احیاء واحدهای تولیدی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی را از اولویت‌های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سال جاری اعلام کرد.

روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با صدور پیامی درگذشت پدر گرامی سرکار خانم دلجو مدیر امور خواهران بسیج مهندسین صنعت و معدن را تسلیت گفت.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین