تاريخ: 1401/9/8
ساعت:
جستجو:

اخبارها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع بسیجیان خانواده ارتباطات با اشاره به اینکه بسیج فقط یک سازمان نظامی نیست، داشتن تفکر و روحیه بسیج برای پیشرفت کشور را لازم دانست.

در این نشست دکتر علی توشه ضمن ارائه گزارشی پیرامون گروه های جهادی تسهیلگر مهندسین بسیجی در حوزه عارضه یابی و کمک به رفع موانع تولید، به مدیریت مصرف انرژی با استفاده از سامانه جامع مبادلات فناوری حوزه انرژی، آب و محیط زیست، اشاره کرد.

نخستین رویداد ملی احیاگران واحدهای اقتصادی سه‌شنبه 3 آبان‌ماه به همت نهضت احیای واحدهای اقتصادی نهاد ریاست جمهوری و با مشارکت اتاق ایران در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

بی شک فتنه جاری نیز انتقام از شکوه و عظمت همایش چند ده میلیونی زیارت اربعین حسینی، ایستادگی، پیشرفت های علمی بخصوص در صنعت هسته ای، دستاوردهای راهبردی اخیر نظام و ملت ایران در عرصه‌های مختلف جهانی، ارتباط گسترده با همسایگان و گسترش دیپلماسی فعال منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای و ... می باشد.

سالهاست که بخشی از ظرفیت نیروهای انتظامی صرف اجرای فرضیه امر به معروف و نهی از منکر میشود. عده ای از منفعت طلبان با سوء استفاده از این حادثه با جریحه دار کردن افکار عمومی به انتفاد از اصل فریضه امر به معروف و نهی از منکر پرداخته اند.

سرهنگ پاسدار دکتر علی توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با صدور پیامی درگذشت پدر گرامی سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین را تسلیت گفت.

سرهنگ پاسدار دکتر علی توشه رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور در حاشیه نظارت استانی از اصفهان، از شرکت دانش بنیان مهندسی فناوران نفت ابزار بازدید نمود.

نشست هم اندیشی و هم افزایی مسئولین بسیج مهندسین صنعت و معدن استان ها با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایران برگزار شد.

مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور اظهار داشت: ۵۳ هزار واحد اقتصادی نیمه فعال و تعطیل در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، بازرگانی، اصناف و ... تا کنون شناسایی شده است و پیش بینی می‌شود تعداد این واحدها به ۱۰۰ هزار هم برسد.

بر اساس آمار ۵۰ درصد سهم تولید پیله تر در کشور متعلق به گیلان است اما متأسفانه در دهه‌های گذشته شاهد افول این صنعت در ایران و گیلان تا سطح نازل یک درصد تولید ابریشم جهان بوده‌ایم که جای بسیار تأسف دارد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین