تاريخ: 1400/9/17
ساعت:
جستجو:

بازدید دکتر علی توشه از مجتمع چاپ و بسته بندی ایحا گستر شمال

گزارش تصویری/

بازدید دکتر علی توشه از مجتمع چاپ و بسته بندی ایحا گستر شمال

تاريخ: 8/8/1400
کد خبر: 100727
این شرکت در صنعت بسته بندی و چاپ با تکنولوژی روز جهان، دارای استانداردهای اروپا به مزایای رقابتی و عملکرد سطح جهانی به عنوان واحدی فوق مدرن طبق نظر کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی در آسیا بی نظیر و در دنیا کم نظیر است.

به گزارش سرویس استان گیلان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، مجتمع صنایع بسته بندی و چاپ ایحاگسترشمال ( سهامی خاص ) از سال 1363 با نام های رشد، اثر و ایحا فعالیت داشته که در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ماه 1381 بصورت شرکتی ثبت و عملیات ساختمانی آن از پانزدهم مرداد ماه 1382 در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع با چهار هزار متر مربع زیربنا آغاز و دی ماه سال 84 از مکان قبلی (کارگاه چاپ صنعتی) به مکان فعلی (کارخانه چاپ و بسته بندی) انتقال یافت.

فعالیت جدی و تدریجی شرکت از اواخر سال 86 آغاز و سرانجام افتتاح رسمی آن در هفدهم مهرماه 1389 همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) با حضور میهمانان و شخصیت های داخلی (استانی و کشوری) و خارجی انجام شد.

این شرکت هم اکنون با بیست و پنج هزار مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت پنجاه هزار متر مربع قرار دارد. ایحاگستر به عنوان یک مجموعه ی متنوع در صنعت بسته بندی و چاپ از بخش های زیر تشکیل شده است: الف - انواع تولید ب – انواع پیش از چاپ ج – انواع چاپ  د – انواع پس از چاپ

این شرکت در صنعت بسته بندی و چاپ با تکنولوژی روز جهان ، دارای استانداردهای اروپا به مزایای رقابتی و عملکرد سطح جهانی به عنوان واحدی فوق مدرن طبق نظر کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی در آسیا بی نظیر و در دنیا کم نظیر است.

رعایت اخلاق حرفه ای، پایبندی به قوانین و مقررات ملی، خلق ارزشهای پایدار، به کارگیری نیروهای مستعد، وفادار و کارآمد جوان برای گسترش عرصه فعالیت اقتصاد ملی در سطح بین المللی از اهداف اصلی این شرکت است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین