تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

بیانیه دوازدهمین نشست سالانه فرماندهان بسیج مهندسین صنعت سازمان انرژی اتمی ایران

بیانیه دوازدهمین نشست سالانه فرماندهان بسیج مهندسین صنعت سازمان انرژی اتمی ایران

تاريخ: 27/9/1400
کد خبر: 100782
همزمان با مذاکرات اخیر از تیم مذاکره کننده موکدا می خواهیم با عبرت گرفتن از دوره های قبلی مذاکرات، در نهایت هوشیاری، صلابت و روحیه دیپلماسی انقلابی و حسب منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، زمینه لغو یکباره همه تحریم ها به همراه راستی آزمایی لغو آنها و اخذ تضمین های لازم را فراهم نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، دوازدهمین نشست سالانه فرماندهان پایگاه ها و مسئولین کانون های بسیج مهندسین صنعت سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد. در این نشست بیانیه ای به شرح ذیل صادر شد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد (امام خمینی ره)

خداوند متعال را شاکریم که در استمرار راه بزرگ بسیجی جهان اسلام، خمینی کبیر (ره) و تحت ولایت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و با استقرار دولت مردمی و انقلابی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی، شاهد پیشرفت های افتخار آفرین دیگری در صنعت صلح آمیز هسته ای کشور هستیم.

بسیج سازمان انرژی اتمی ایران به عنوان میراث دار خون پاک شهدای انقلاب اسلامی و شهدای صنعت هسته ای، صیانت از این دستاورد تمدن ساز و اقتدار بخش نظام را وظیفه اصلی و محوری خود دانسته و با تمام توان و قاطعیت، این وظیفه را پیگیری نموده و در همین راستا موارد ذیل را مورد تاکید قرار می دهد:

1) همزمان با مذاکرات اخیر، هرگونه کوتاه آمدن از حقوق ملت ایران در توسعه و استفاده از کاربردهای صلح آمیز هسته ای را رد نموده و از تیم مذاکره کننده موکدا می خواهیم با عبرت گرفتن از دوره های قبلی مذاکرات، در نهایت هوشیاری، صلابت و روحیه دیپلماسی انقلابی و حسب منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، زمینه لغو یکباره همه تحریم ها به همراه راستی آزمایی لغو آنها و اخذ تضمین های لازم را فراهم نماید.

2) پیشرفت هایی که پس از قانون اقدام راهبردی بویژه در توسعه و تکمیل چرخه سوخت هسته ای، محقق گردیده باید، محفوظ مانده و به عنوان اهرم و ضمانت لغو تحریم های ظالمانه، مورد استفاده قرار گیرند.

3) بسیجیان صنعت هسته ای، با توانمندی ها، ظرفیت ها و تخصص های گوناگون، در لبیک گویی به فرمانده معظم کل قوا همچون گذشته برای هرگونه هم افزایی و مشارکت با تاکید بر خودکفایی و بومی سازی در همه حوزه های زیرساختی، اجرایی، علمی و ... بویژه تهیه و تدوین سند چشم انداز یا طرح بلند مدت توسعه صنعت هسته ای، مبتنی بر اصل بنیادین (فناوری صلح آمیز هسته ای برای همه، سلاح هسته ای برای هیج کس)، آمادگی کامل دارد.

4) بسیج صنعت هسته ای، تحولات و جوان گرایی در مدیریت های مختلف و با تاسی از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را مایه دلگرمی و توسعه و پیشرفت آینده کشور می داند و آمادگی خود را برای همکاری و مشارکت در این راستا اعلام می دارد.

5) بسیج به عنوان یک تشکل مردمی و دلسوز کشور، شاهد سختی ها و مشکلات تلخ اقتصادی جامعه بوده و از مسئولین انتظار دارد با پرهیز از حاشیه نگری و اهتمام به تولید و اشتغال و بدون هیچگونه تعارف و تسامح، با هر گونه عامل اخلال، فساد و تورم در معیشت و رفاه اقشار مردم، مقابله نماید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین