تاريخ: 1401/9/8
ساعت:
جستجو:

رویداد "چرا و چگونه دانش بنیان شویم" در شهر صنعتی رشت برگزار شد

رویداد "چرا و چگونه دانش بنیان شویم" در شهر صنعتی رشت برگزار شد

تاريخ: 28/1/1401
کد خبر: 101898
رویداد " چرا و چگونه دانش بنیان شویم" را خانه استارتاپ بسیج مهندسین صنعت و معدن استان گیلان با همکاری شهر صنعتی رشت و پارک علم و فناوری گیلان برگزار نمودند.

به گزارش سرویس استان گیلان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، این رویداد را خانه استارتاپ بسیج مهندسین صنعت و معدن استان گیلان با همکاری شهر صنعتی رشت و پارک علم و فناوری گیلان برگزار نمودند.

مخاطبین این همایش مدیران کارخانجات و شرکت های بزرگ شهر صنعتی بوده و این رویداد در طی دو روز و در ۴ حوزه برگزار می گردد.

سخنران ویژه روز افتتاحیه این رویداد ها دکتر توشه رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت، معدن و انرژی کشور بود که با هدف آگاهی از مزایای ارتقای محصولات و خدمات در حوزه دانش بنیان و همچنین برنامه های سازمان بسیج مهندسین کشور در حوزه دانش بنیان مطالب خود را ارائه نمودند.

همچنین در ادامه مدرسین این رویداد کلیات چگو‌نگی بهره‌ مندی از ۱۱۰ حمایت دولت و چگونگی دانش بنیان شدن را برای مخاطبین تشریح نموند. و در انتهای این نشست به برخی پرسش های حاضرین پاسخ دادند.

هدف از این همایش ارتقای سطح محصولات و خدمات و دستاوردهای صنعت برای دانش بنیان شدن و همچنین ایجاد شبکه و اشنایی با حمایت های قانونی از شرکت های دانش بنیان می باشد.

خانه استارتاپ گیلان، سازمان بسیج مهندسین صنعتی سپاه قدس گیلان با همکاری پارک علم و فناوری گیلان و شهر صنعتی رشت، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۱۴۰۱ به عنوان تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛ چهار رویداد در چهار حوزه، شهر صنعتی ، شرکت شهرک‌های صنعتی ، پارک علم و فناوری گیلان و منطقه آزاد انزلی با موضوع چرا و چگونه دانش بنیان شویم، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه برنامه ریزی نمودند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین