تاريخ: 1401/9/8
ساعت:
جستجو:

بازدید دکتر علی توشه از شرکت دانش بنیان مهندسی فناوران نفت ابزار

در حاشیه نظارت استانی رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور از اصفهان صورت گرفت

بازدید دکتر علی توشه از شرکت دانش بنیان مهندسی فناوران نفت ابزار

تاريخ: 26/4/1401
کد خبر: 101983
سرهنگ پاسدار دکتر علی توشه رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور در حاشیه نظارت استانی از اصفهان، از شرکت دانش بنیان مهندسی فناوران نفت ابزار بازدید نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، سرهنگ پاسدار دکتر علی توشه رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور در حاشیه نظارت استانی از اصفهان، از شرکت دانش بنیان مهندسی فناوران نفت ابزار بازدید نمود.

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار به عنوان یکی از شرکت های تولیدی و صنعتی دانش بنیان در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید و تجهیز جایگاه های توزیع سوخت تشکیل و راه اندازی گردید. درابتدا در عرصه تولیدفعالیـت خود را با کسب دانش فنی و راه اندازی خط تولید پیمـانه گر تلمبه های توزیع سوخت آغاز نمود و در ادامه برنامه کاری خود به تولید جایگاه های پیش ساخته و سریع النصب روی آورد.

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار با توجه به نیاز بازار تصمیم به راه اندازی خط تولید جایگاه های پیش ساخته (سریع النصب) سوخت نموده و با هر چه مطرح تر شدن نام شرکت در صنعت توزیع و ارائه انواعجایگـاه های سوخت پیش ساخته (سریع النـصب) ، تقاضای مشتریان پیشرو برای محصولات جدید و با کیفیت خود باعث این امر گردید که در طی چند سال علاوه بر بیشترین سهم فروش در بازار تلمبه و دسپنسر ،عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت سریع النصب در کشور را نیز برای فناوران نفت ابزار به ارمغان بیاورد.

لذا در برنامه مدون و براساس تحقیقات علمی تصمیم به طراحی، ساخت و عرضه جایگاه های سیار و پیش ساخته سریع النصب مختلف از جمله سریع النصب ساحلی، شهری و … را در سطح کشور گرفت که با ابداعات جدید و نوین خود در کشور در سطح اول قرار دارد.

در این مسیر با طرح شعار «باکمترین هزینه صاحب جایگاه سوخت شوید » درسال ۱۳۸۷ مراحل ساخت، مونتاژ و عرضه این محصولات را آغاز کرده و اکنون بعد از چندین سال تلاش مستمر پرسنل مجرب این کارخانه در پی هرچه سربلندتر کردن ایران عزیزمان می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین