تاريخ: 1399/3/9
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

پیگیری راه اندازی مجمع صنفی خانه گوهرسنگ ها و فلزات گرانبها

در دومین نشست شورای تخصصی گوهر سنگ ها عنوان شد

پیگیری راه اندازی مجمع صنفی خانه گوهرسنگ ها و فلزات گرانبها

تاريخ: 5/9/1398
کد خبر: 88995
در دومین نشست شورای تخصصی گوهر سنگ ها پیگیری راه اندازی مجمع صنفی خانه گوهرسنگ ها و فلزات گرانبها و استفاده از ظرفیت سایر نهادها در حوزه اشتغال زایی در بخش گوهرسنگ ها مطرح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، در دومین نشست شورای تخصصی گوهر سنگ ها که با حضور دکتر علی اصغر شهبازی رئیس، دکتر مجتبی اصغری جانشین سازمان بسیج مهندسین صنعتی و جمعی از اساتید، تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت گوهرسنگ و فلزات گرانبها، برگزار شد، مصوب گردید تا 4 کارگروه  «خدمات»، «آموزش»، «تجارت»، «تولید» راه اندازی شود و انتخلابات مربوط به تعیین روسا و دبیران کارگروه های ذیل این شورای تخصصی در جلسه آتی برگزار شود.

در این جلسه دکتر اصغری اشتغالزایی، کارآفرینی و همچنین برطرف نمودن مشکلات این حوزه را به عنوان اهداف نشست شورای تخصصی گوهر سنگ ها مطرح کرد.

وی با اشاره به اهداف کارگروه ها گفت: در کارگروه تجارت به دنبال اصلاح قوانین و تسهیل در داد و ستد، در کارگروه خدمات به دنبال، ارایه خدمات بیمه ای و دانش بنیان کردن فعالیت های گوهر سنگها، در کارگروه آموزش به دنبال اصلاح سرفصل های آموزشی و به روز کردن با توجه به نیاز جامعه و در کارگروه تولید به  دنبال بومی سازی تجهیزات خارجی هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها