تاريخ: 1399/1/12
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

تحریم مجموعه علمی نشانه استیصال آمریکا در برابر ملت مقاوم ایران اسلامی و جبهه مقاومت

مرکز مقاومت بسیج سازمان انرژی اتمی در محکومیت تحریم های اخیر دولت متخاصم و تروریست آمریکا بیانیه ای صادر کرد

تحریم مجموعه علمی نشانه استیصال آمریکا در برابر ملت مقاوم ایران اسلامی و جبهه مقاومت

تاريخ: 14/11/1398
کد خبر: 90036
در این بیانیه آمده است که تحریم مجموعه علمی و فنی کشور نشانه روشن استیصال و درماندگی دولت آمریکا در برابر ملت مقاوم و شهیدپرور ایران اسلامی، جبهه مقاومت و پیشرفت جوانان مومن و نخبه و دانشمندان این مرز و بوم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مرکز بسیج سازمان انرژی اتمی ایران با صدور بیانیه ای نسبت به تحریم اخیر مجموعه های علمی و فنی و شخص رئیس سازمان انرژی اتمی واکنش نشان داد و آن را نشانه استیصال و درماندگی دولت تروریست و متخاصم آمریکا دانست. متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«یُرِیدُونَ لِیُطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون»

 

«کافران می­خواهند نور خدا را با دهان خاموش کنند، البته خداوند نور خود را هر چند کافران خوش ندارند، کامل می­کند»

         (سوره مبارکه صف آیه 8)

 

ضمن عرض تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر به آحاد مردم مؤمن و ولایتمدار ایران اسلامی، در این روزها شاهد هستیم که دولت متخاصم و تروریست آمریکایی بار دیگر در ادامه سیاست­های مذبوحانه و خصمانه خود اقدام به تحریم مجدد سازمان انرژی اتمی ایران و شخص رئیس محترم آن که شخصیتی دانشمند، مومن، تلاشگر و اخلاق مدار در سطح کشور و جهان است، نمود.

مرکز مقاومت بسیج سازمان انرژی اتمی ایران که خود در سال گذشته در لیست تحریم‌های یک جانبه آمریکا قرار گرفته است، با محکومیت این اقدام دولت یاغی و خبیث آمریکا در تحریم مجموعه فنی و علمی سازمان و جناب آقای دکتر علی اکبر صالحی، این اقدام را نشانه روشن استیصال و درماندگی دولت آمریکا در برابر ملت مقاوم و شهیدپرور ایران اسلامی، جبهه مقاومت و پیشرفت جوانان مومن و نخبه و دانشمندان این مرز و بوم می­داند و معتقد است که این تحریم­ها دیگر رنگ باخته و هیچ تاثیری بر تلاش­ها و اقدامات علمی و پژوهشی و اجرایی کشور و مجموعه سازمان انرژی اتمی نخواهد داشت و بی­شک زمینه­های خودباوری و توسعه را در عرصه فعالیت­های صلح­آمیز هسته­ای فراهم­تر خواهد نمود. این مرکز دوشادوش مجموعه سازمان انرژی اتمی همچنان با تمام توان علمی و باور قلبی، به انجام ماموریت­ و رسالت خود ادامه خواهد داد.

 

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

مرکز مقاومت بسیج سازمان انرژی اتمی ایران

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها