تاريخ: 1399/7/8
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

معاون صنایع کوچک استان تهران: تعداد واحدهای صنعتی راکد در 7 سال گذشته 5 برابر شده است

در راستای اجرای طرح صنعت یار، نشست هم اندیشی شبکه مشاوران حقوقی استان تهران برگزار شد

معاون صنایع کوچک استان تهران: تعداد واحدهای صنعتی راکد در 7 سال گذشته 5 برابر شده است

تاريخ: 27/5/1399
کد خبر: 93280
حاتمی معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان تهران در نشست هم اندیشی شبکه مشاوران حقوقی طرح صنعت یار عنوان کرد که تعداد واحدهای صنعتی راکد در 7 سال گذشته 5 برابر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، نخستین نشست هم اندیشی شبکه مشاوران استان تهران با حضور مسئولین شرکت شهرک های صنعتی استان تهران و شرکت های حقوقی مشاور در حوزه صنعت برگزار شد.

حاتمی معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان تهران در این نشست عنوان کرد که تعداد واحدهای صنعتی راکد در 7 سال گذشته 5 برابر شده است. 

حاتمی گفت: وظیفه سپاه و بسیج حفظ نظام و دستاوردهای آن می باشد که در شرایط کنونی که در جنگ اقتصادی هستیم ورود به حوزه صنعت توسط این نیروهای مخلص می تواند برکات و توفیقاتی در پی داشته باشد.

 معاون صنایع کوچک استان تهران افزود: همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعتی با سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در راستای فعالسازی صنایع راکد و به ظرفیت رساندن واحدهای صنعتی فعال با پتانسیل صادراتی می باشد.

مطابق تفاهمات صورت گرفته در راستای اجرای طرح صنعت یار، 25000 واحد صنعتی توسط مهندسین بسیجی پایش خواهد شد و برای 2500 واحد نیز پروژه بهبود تدوین می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها