تاريخ: 1400/3/27
ساعت:
جستجو:

تشکیل قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) با هدف اثرگذاری در حوزه تولید، توزیع و تحقق جهش تولید

دکتر توشه در نشست هم اندیشی با مسئولین مراکز بسیج وزارتخانه های تابعه عنوان کرد

تشکیل قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) با هدف اثرگذاری در حوزه تولید، توزیع و تحقق جهش تولید

تاريخ: 18/6/1399
کد خبر: 93321
مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن در نشست هم اندیشی با مسئولین مراکز بسیج وزارتخانه های تابعه تشکیل قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) را از ضروریات تحقق جهش تولید عنوان کرد و گفت: با تشکیل این قرارگاه می توانیم در تولید، توزیع و مدیریت مصرف اثرگذار باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، نخستین جلسه هم اندیشی دکتر توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن با مسئولین مراکز بسیج وزارتخانه های صمت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، نفت، نیرو، دفاع و سازمان انرژی اتمی برگزار شد.

دکتر توشه در این جلسه با تبیین رویکرد جدید سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، به اقداماتی که قرار است در سال جهش تولید انجام گیرد اشاره کرد و گفت: وقتی مقام معظم رهبری (مدظله) در مورد موضوعات ریز حوزه صنعت و معدن دستور عملیاتی صادر می کنند این حاکی از وجود نقص در حوزه های صنعتی می باشد.

مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن ادامه داد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) توانست در ابعاد مختلف زیرساختی و آبادانی منشاء اثر باشد، ما با تشکیل قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) می توانیم در تولید، توزیع، مدیریت مصرف و تحقق جهش تولید اثرگذار باشیم.

علی توشه عنوان کرد: با تشکیل این قرارگاه بسیج به کمک دولت می تواند عمق بخشی داخلی را شکل دهد.

وی افزود: این سازمان در نظر دارد با تشکیل ساختار تخصصی و کارگروه های موضوعی در حوزه های مختلف صنعت، معدن، انرژی، دفاع و ارتباطات با مسئولیت دکتر رحیمیان نسبت به مدیریت توزیع و مصرف که اثر مستقیم در افزایش و جهش تولید دارد، اقدام نماید.

دکتر توشه ایجاد بازارچه های مرزی و شرکت های تعاونی جهت مدیریت مصرف که منجر به افزایش تولید، اشتغالزایی و تحقق جهش تولید می شود را از دیگر برنامه های این سازمان عنوان کرد.

در پایان مسئولین مراکز بسیج وزارتخانه های تابعه ضمن ارائه گزارش از برنامه ها و اقدامات خود به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مطروحه پرداختند.  

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین