تاريخ: 1399/11/1
ساعت:
جستجو:

براساس تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله) معدن باید جایگزین نفت شود

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن در جریان بازدید از موسسه گوهرشناسی تحسین و نشست هم اندیشی با فعالان حوزه گوهرسنگ ها

براساس تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله) معدن باید جایگزین نفت شود

تاريخ: 1/7/1399
کد خبر: 94343
دکتر علی توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن در جریان بازدید از موسسه گوهرشناسی تحسین و نشست هم اندیشی با فعالان حوزه گوهرسنگ ها یکی از راه های مهم عرضه محصولات این حوزه را صادرات از طریق ایجاد بازارچه های مرزی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، دکتر علی توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن در جریان بازدید از موسسه گوهرشناسی تحسین و نشست هم اندیشی با فعالان حوزه گوهرسنگ ها عنوان داشت: براساس تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله) که در سال 94 بیان نمودند، معدن باید جایگزین نفت شود، که این مهم با ایجاد اشتغال و رفع محرومیت زدایی همراه است.

دکتر توشه افزود: یکی از راه های مهم عرضه محصولات این حوزه صادرات از طریق ایجاد بازارچه های مرزی می باشد که به رفع فقر، افزایش اشتغالزایی، استفاده از ظرفیت های موجود و تحقق جهش تولید می انجامد.

دکتر کیانی مدیرعامل موسسه گوهرشناسی تحسین ضمن انتقاد از عدم وجود متولی در این حوزه گفت: با تاسیس کانون یا انجمن می توانیم به ساماندهی حوزه گوهرسنگ ها بپردازیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین