تاريخ: 1399/11/2
ساعت:
جستجو:

افتتاح همزمان 6 پایگاه بسیج مهندسین صنعت در معاونت آماد و پشتیبانی سپاه

با حضور مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور صورت گرفت

افتتاح همزمان 6 پایگاه بسیج مهندسین صنعت در معاونت آماد و پشتیبانی سپاه

تاريخ: 19/8/1399
کد خبر: 95423
با حضور دکتر توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور و لطفعلی زاده معاون امور اقتصادی معاونت آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به صورت همزمان 6 پایگاه بسیج مهندسین صنعت در این معاونت آغاز به کار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، با حضور دکتر علی توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور و لطفعلی زاده معاون امور اقتصادی معاونت آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به صورت همزمان 6 پایگاه بسیج مهندسین صنعت در این معاونت آغاز به کار کردند و فرماندهان این پایگاه ها توسط دکتر توشه منصوب شدند.

در حاشیه این مراسم لطفعلی زاده معاون امور اقتصادی معاونت آماد و پشتیبانی سپاه هدف از افتتاح این پایگاه ها را ترویج فرهنگ بسیجی و جاری نمودن مدیریت جهادی در این معاونت دانست و گفت: استفاده از الگوی بسیج و سازماندهی کارکنان در حوزه ماموریت های محوله، استفاده از ظرفیت های بسیج در پیشبرد ماموریت های مجموعه، شناسایی نیروهای نخبه بسیجی از طریق اقشار دانشور بسیج و انجام اردوهای جهادی از دیگر اهداف تشکیل پایگاه های بسیج صنعت در معاونت آماد سپاه می باشد.

دکتر توشه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن با تشریح رویکرد بسیج در حوزه عمق بخشی داخلی عنوان داشت: دو نگاه در زمینه تحقق عمق بخشی داخلی وجود دارد که یک نگاه شامل اقدامات عمومی نظیر اردوهای جهادی، فعالیت های فرهنگی و ... می باشد و یک نگاه شامل اقدامات تخصصی است.

علی توشه افزود: جهش تولید اتفاق نمی‌افتد، اگر ارکان تولید، توزیع و مصرف به صورت یک سیستم یا فرآیند دیده نشوند. جهت تحقق این امر ایجاد مسیری برای صادرات کالا ضروری است. با ایجاد شبکه هلدینگ سراسری، شرکت‌های تعاونی بسیجیان و بازارچه‌های مرزی می‌توانیم در حوزه افزایش تولید، رونق اقتصادی، اشتغال‌زایی و به تبع آن جهش تولید منشاء اثر باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین