تاريخ: 1399/11/7
ساعت:
جستجو:

نشست هم اندیشی فرماندهان کانون های متخصصین مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

با حضور رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور برگزار شد

نشست هم اندیشی فرماندهان کانون های متخصصین مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

تاريخ: 3/10/1399
کد خبر: 95490
در این نشست دکتر توشه ضمن تشریح اهداف سازمان در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گفت: توجه ویژه به زنجیره تامین شامل تولید، شبکه توزیع و مصرف از راهبردهای این سازمان می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، نشست هم اندیشی فرماندهان کانون های متخصصین مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور دکتر علی توشه رئیس و جمعی از مدیران سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور در محل این وزارتخانه برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن ضمن تشریح اهداف سازمان در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گفت: توجه ویژه به زنجیره تامین شامل تولید، شبکه توزیع و مصرف از راهبردهای این سازمان می باشد.

دکتر توشه عنوان کرد: اگر بخواهیم چرخه تولید را مدیریت کنیم باید عرضه و تقاضا را نیز مدیریت کنیم اینها یک چرخه و زنجیره هستند. تمرکز ما باید بر روی بازار مصرف باشد. جهت تحقق این امرایجاد مسیری برای صادرات کالا ضروری است. با ایجاد شبکه هلدینگ سراسری، شرکت های تعاونی بسیجیان و بازارچه های مرزی می توانیم در حوزه افزایش تولید، رونق اقتصادی، اشتغالزایی و به تبع آن جهش تولید منشاء اثر باشیم.

علی توشه با اشاره به اقدامات مراکز بسیج مهندسین صنعت و معدن در زمینه های عمومی نظیر محرومیت زدایی، مدیریت بحران، کمک های مومنانه و ... خواستار اقدامات اثربخش در حوزه های تخصصی نظیر پدافند غیر عامل و پروژه های STI شد.

شایان ذکر است در ابتدای این نشست فرماندهان کانون های تخصصی مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ارائه گزارش اقدامات خود در حوزه های رونق مشاغل خانگی، خرید و فروش اینترنتی، اشتغال زایی، کاهش هزینه سبد خانوار، جلوگیری از فساد، حذف واسطه ها، توسعه بازارهای کشاورزی، کاهش مهاجرت روستائیان، اقدامات گروه های جهادی، کمک های مومنانه، آسیب شناسی بهره وری کارکنان و ... پرداختند.  

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین