تاريخ: 1401/3/5
ساعت:
جستجو:

استانها

در این بازدید تولید کنندگان با توجه به هدفمندی یارانه ها توسط دولت موانع و مشکلات تولید از قبیل: هزینه بالای تهیه خوراک دام، سرمایه در گردش، امکان پرداخت هزینه فروش شیر به صورت نقدی و یا در بازده زمانی ۱۰ روزه، مشکلات زیر ساختی و ... مطرح کردند.

در راستای پایش و عارضه یابی واحد‌های تولیدی، گروه جهادی تخصصی کلینیک صنعت یار شهید فخری زاده کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن از چهار واحد تولیدی بازدید کردند.

در این جلسه مسئول بیج مهندسین صنعت استان آذربایجان غربی با بیان لزوم ایجاد شرکت های دانش بنیان جدید و تبدیل شرکت های موجود تولیدی به دانش بنیان و توانمندسازی صنایع تاکید نمود.

در این جلسه ضمن بیان نکات و نقطه نظرات در زمینه مسائل و مشکلات واحد های صنعتی فعال و غیرفعال، مسئولین بسیج مهندسین صنعت تهران بزرگ از کانون های تخصصی صنعتی سازمان انریی اتمی در جهت تحقق اهداف اقتصاد دانش بنیان بر مبنای منویات مقام معظم رهبری دعوت به همکاری نمودند.

کارگروه تخصصی شرکت های دانش بنیان بسیج مهندسین صنعت تهران بزرگ، نشستی تخصصی را با محوریت اتصال حلقه های صنعت و مراکز تحقیقاتی دانشگاهی و عارضه یابی بخش های صنعتی برگزار نمود.

در این نشست طرح تشکیل قرارگاه مشترک به منظور عارضه یابی و رفع موانع واحد های تولیدی در سطح دو سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ و سید الشهدا استان تهران به تصویب رسید.

در راستای عارضه یابی و رفع موانع تولید و بررسی مشکلات واحدهای صنعتی، مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کرمانشاه از کارخانه های جهان فولاد و کرپ ناز بازدید کرد.

به همت کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان دهلران در استان ایلام و با مشارکت کانون فرهنگیان ناحیه به مناسبت هفته معلم برنامه بازدید از کارخانه سیمان دهلران اجرا گردید.

دوره جامع آموزش اصول و کلیات مدریت پروژه و طرح، ویژه مدیران، مشاوران، سرپرستان و کارشناسان سطوح مختلف در سازمان های دولتی و خصوصی فعال در پروژه های صنعت و معدن، نفت و انرژی، بهداشت و درمان، غذا و دارو، دفاعی و امنیتی و فرهنگ و رسانه برگزار می شود.

نشست تخصصی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت تهران بزرگ و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، با موضوع و محوریت اتصال حلقه های صنعت و دانشگاه و رفع موانع تولید برگزار شد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین