تاريخ: 1400/9/17
ساعت:
جستجو:

استانها

یکی از اهداف این کارگاه بکارگیری جمعی از بسیجیان جهادگر در حوزه کارگزاری و اشتغال، صدور خدمات بیمه ای، بازنشستگی، صدور دفترچه سلامت به صورت رایگان، بیمه ثالث و بدنه خودرو، ویژه مشاغل خرد شهرکهای صنعتی، توسط شرکت بیمه ایران می باشد.

در هفته بسیج بمنظور شناسایی و اطلاع رسانی ظرفیت‌های واحد‌های صنعتی استان و موانع موجود، اولین تور رسانه ای بازدید از این واحدها در اهواز انجام شد، در این تور از شرکت های پایین دستی پتروشیمی ها بازدید صورت گرفت.

پروژه راه آهن بوشهر - شیراز، پروژه ای که برای استان بوشهری ها تبدیل به یک امر شبه محال شده و مطالبه ای که هردولتی آمده ابتدا با کبکبه و دبدبه، انجام آن را به تونایی های خود گره زده و دولت ها و کارگزاران سابق را به باد انتقاد می گرفته اند.

کارآفرینان و صنعتگران مشهدی برای بررسی صنعت تولید و فرآوری محصول زرشک به خراسان جنوبی سفر کردند.

این سد مخزنی با ارتفاع ۱۸۰ متر از نوع دوقوسی بتنی بر روی رودخانه سیمره در مرز استان ایلام و لرستان قرار داشته و نقش موثری در تامین اب اراضی کشاورزی تامین انرژی پاک و جلوگیری از ورود رسوبات به سد کرخه را دارد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان زنجان با بیان اینکه پایش واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی شماره یک (اشراق) و تخصصی روی زنجان به اتمام رسیده است، گفت: 689 واحد در شهرک صنعتی شماره یک و 85 واحد نیز در شهرک صنعتی روی، پایش شده‌اند.

اعضای کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شاهرود به مناسبت هفته بسیج با خانواده شهدا محمدزاده مقدم دیدار کردند.

مسئول سازمان بسیج مهندسی صنعت مازندران گفت: اساسی‌ترین مسئله در بازاریابی کیفیت مناسب محصولات است که باید متناسب با ذائقه و سلیقه مشتریان باشد و رعایت استانداردهای کشورهایی که محصولات به آن صادر می‌شود.

نخستین همایش «آینده صنایع ایران با رویکرد تکنولوژی» با حضور ۳۰شرکت دانش‌بنیان فناور و مدیران ارشد و مدیران تحقیق و توسعه ۸۰صنعت بزرگ استان در راستای توسعه تکنولوژی و پلی بین شرکت‌های دانش‌بنیان فناور برگزار شد.

مسول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس گفت: در هفته فرخنده بسیج هدف برگزاری قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) را کمک به احیاء صنایع راکد و نیمه فعال بوده که با حمایت و هم‌افزایی دستگاههای دولتی انجام میشود.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین