تاريخ: 1399/9/12
ساعت:
جستجو:

استانها

با هدف تربیت و آموزش نیروی انسانی ماهر و توسط کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن کاشان دوره های آموزشی تخصصی با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید موسویان برگزار می شود.

مسئول بسیج مهندسین صنعت استان خوزستان بیان داشت که این قرارگاه هماهنگی خوب و رضایت بخشی را با استانداری و سازمان صمت و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان دارد و با تمام انرژی و توان در حال شناسایی و پیگیری و رفع مشکلات تولید کنندگان است.

بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج و همچنین وجود اهمیت اهدای خون در نجات جان بیماران و وجود بیماران نیازمند به خون در استان سمنان و کاهش اهدای خون بدلیل شرایط شیوع کرونا مهندسین بسیجی به پویش نذر خون پیوستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به ۱۲۰۰ مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر گفت: از این میزان مصوبه بیش از ۷۰درصد آن اجرایی و عملیاتی شده که نقش مهمی در رفع مشکلات تولیدکنندگان داشته است.

سردار قاسمی با تاکید بر تحقق شعار جهش تولید تصریح کرد: جهش تولید در سایه همدلی، هماهنگی، هم‌افزایی و کار و تلاش مضاعف محقق می‌شود.

با گذشت هشت ‌سال از بحران سوریه و فروکش کردن درگیری‌های داخلی، زمان بازسازی این کشور فرا رسیده است. با توجه به رابطه نزدیک تهران-دمشق، بازار سوریه می‌تواند محملی برای سرمایه‌گذاری ایران باشد.

در روز میلاد با سعادت امام حسن عسکری ( ع ) و بمناسبت هفته بسیج جمعی از اعضای سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت ولیعصر (عج) در راستای وظیفۀ شرعی و اجتماعی با حضور در سازمان انتقال خون اهواز نذرشان را به همشهری ها ادا کردند.

به مناسبت هفته بسیج، طرح آمران سلامت با تلاش اعضاء کانون بسیج مهندسین صنعت در سپاه شهرستان گیلانغرب اجرا شد.

به منظور تکریم خانواده معظم شهدا با هماهنگی مهندس خانچی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خوزستان دیدار جمعی از بانوان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با مادر شهیدان حاج اسماعیل و ابراهیم فرجوانی صورت گرفت.

این مرکز با همت مدیریت کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان قائمشهر در حال فعالیت می باشد که تولید و عرضه ماسک های سه لایه بهداشتی را جهت استفاده عموم شهروندان بعهده دارد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین