تاريخ: 1401/7/12
ساعت:
جستجو:

استانها

نهمین کنفرانس ملی ایده های نوین در فنی و مهندسی در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۱ توسط سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان گیلان در شهر رشت برگزار خواهد شد.

سردار عبدالرضا دشتی اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در بعضی جا‌ها قصد داشتند بازار و تولید را تعطیل کنند که البته با علم و هوشیاری اصناف و تولیدکنندگان، به هدف خود دست نیافتند.

تیم عارضه یابی کلینیک صنعت یار شهرستان سمنان از 2 شرکت صنعتی سمنان (شرکت صنعتی ابتکار پلیمر و کیان صنعت کویر قومس سمنان) بازدید کرد.

این کارخانه با اقدامات متعددی از جمله برگزاری جلسات متعدد با رئیس کل دادگستری استان، سرپرستی بانک کشاورزی، شرکت شهرکهای صنعتی و دادگستری بافت جهت رفع موانع و مشکلات کارخانه انجام و الحمدالله عارضه اصلی کارخانه برطرف شد.

همزمان با آیین افتتاح مرکز رشد فنی و مهارتی در دانشگاه فنی و حرفه ای استان‌ مازندران، تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت پیشگامان توسعه فرایند دانش و سازمان بسیج مهندسین صنعت استان‌ مازندران و دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران امضا شد.

این بازدید در راستای بررسی مشکلات و عارضه های صنف تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در استان و همچنین بررسی مشکلات کارخانه آوند پلاست کرمان انجام شد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن فارس: دفتر صنعت یار با هدف حمایت از واحدهای صنعتی برای اقدام عملیاتی طرح مانع زدایی از واحدهای صنعتی با موضوعات زیرساخت، تحقیق و توسعه، قوانین و مقررات، مالی ارزی بازار و فروش با استفاده از ظرفیت مهندسین بسیجی در دستورکار قرار گرفته است.

کریمی مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان فیروزآباد: این شهرستان دارای دو شهرک صنعتی و یک ناحیه صنعتی با ظرفیت ۶۰ واحد صنعتی بالغ بر ۲۰۰۰ نفر اشتغال مستقیم بوده و نیازمند توجه مسئولین در تامین نقدینگی برای صنایع نیمه فعال و راکد میباشد.

واحد صنعتی تولید بتن غربا واقع در شهرک صنعتی سیرجان، از سال 1397 با سرمایه اولیه تقریبی 400 میلیارد ریال با ظرفیت اشتغال 8 نفر در حال راه اندازی بوده که متاسفانه علی رغم پیشرفت فیزیکی 90 درصد، بدلیل مشکلات پیش آمده تا کنون موفق به راه اندازی آن نشده است.

به گفته مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمان، کارخانه لبن کوهسار بافت که یک کارخانه تولید محصولات لبنیاتی با اشتغال مستقیم 10 نفر می باشد، اخیرا بعد از پایش و عارضه یابی توسط گروههای جهادی تخصصی احیاء شد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین