تاريخ: 1399/12/19
ساعت:
جستجو:

استانها

سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت نبی اکرم (ص) در جشنواره مالک اشتر سپاه کسب ۲ مقام اولی در سطح بسیج کشور و مقام اول را سطح استان کسب کرد.

دوره آموزش جامع حضوری پایش و عارضه یابی واحد های صنعتی (جلسه دوم ) به تیم پایشگران بسیج مهندسین صنعت و معدن استان قم با حضور مسئول طرح صنعت یار و مسئول طرح و برنامه و دبیر طرح صنعت یار برگزار گردید.

اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعت و معدن استان ایلام در بازدید از صدا و سیمای مرکز ایلام به مناسبت روز فناوری فضایی، با دکتر بازوند مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام دیدار نمودند.

مهندسین بسیجی در راستای تکریم خانواده معظم شهداء با حضور در منزل یکی از شهدای عرصه صنعت شهید الیاس احمدی بنی، ضمن تقدیر از خانواده معظم این شهید به مقام والای او ادای احترام کردند.

مسئول سازمان بسیج مهندسین استان قزوین گفت: فعالیت‌ها و اثربخشی‌های ریاست قوه قضائیه و دست‌اندرکاران امر در مورد رفع موانع تولید و جهش تولید قابل تحسین است.

این جشنواره به همت کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان بابل با هدف حمایت از تولید و صنعت پوشاک و معرفی الگوهای فاخر مد و لباس برگزار گردید و قرار است در سال آینده بصورت فصلی برگزار شود.

مهندس محمدی گفت: اصلاح الگوی مصرف حرکتی ملی و اسلامی در جهت منویات رهبری معظم انقلاب اسلامی است و در این راستا بسیج مهندسین صنعت و معدن با استفاده از سرمایه اجتماعی و انسانی خود در کمک به اجرای این طرح و فرهنگ سازی آن ایفاء نقش می نماید.

مراسم تجلیل از خواهران جهادگر سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان قم برگزار شد.

جلسه کارگروه تخصصی معدن استان سمنان با محور پایش و عارضه یابی 135واحد معدنی برگزار شد.

جلسه کلینیک صنعت سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خراسان شمالی جهت بررسی مشکلات ۳ واحد صنعتی با حضور جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) در امر بسیج اقشار و معاون اداره کل صمت استان برگزار شد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین