تاريخ: 1401/3/5
ساعت:
جستجو:

سمینار اینترنت اشیاء و کاربردهای آن در صنعت در پایانه نفتی خارگ برگزار شد

سمینار اینترنت اشیاء و کاربردهای آن در صنعت در پایانه نفتی خارگ برگزار شد

تاريخ: 2/9/1400
کد خبر: 100749
به مناسبت هفته بسیج سینمار اینترنت اشیاء و کاربردهای آن توسط بسیج مهندسین صنعت خارگ در سالن اجتماعات تندگویان برگزار شد.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت خارگ اظهار داشت: کاربرد اینترنت اشیا در صنعت ، در واقع مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته مانند سنسورها، اتصالات شبکه ای، دستگاه های هوشمند و نرم افزارها را در بر می گیرد، که به تبادل اطلاعات بین یک دستگاه و دستگاه های دیگر کمک می کنند. فناوری IoT با فراهم آوردن تحولات دیجیتالی، به حوزه های مختلف صنعتی این امکان را می دهد تا فرآیندهای موجود را با ایجاد و یا تغییر مدل های تجاری، به روز کنند.

عباس غریبی افزود : برنامه های کاربردی IoT در تمام صنایع از کشاورزی گرفته تا فضا کاربرد دارند. بازیگران اصلی بازار اینترنت اشیا در حال ایجاد استراتژی هایی هستند که با تکمیل، ادغام و مشارکت های آگاهانه، محصولات و راه حل های جدید IoT را در صنعت نیز توسعه دهند.

وی افزود: این سمینار به مناسبت هفته بسیج و با شرکت روسا و کارشناسان و با سخنرانی دکتر محمدرضا کامرانی دانش آموخته و مدرس دانشگاه صنعتی امیبر کبیر برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین