تاريخ: 1400/11/9
ساعت:
جستجو:

آماده اجرای نهضت رفع موانع تولید به همت بسیجیان هستیم

سرپرست سازمان صمت آذربایجان شرقی در دیدار با اعضای شورای سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان

آماده اجرای نهضت رفع موانع تولید به همت بسیجیان هستیم

تاريخ: 24/9/1400
کد خبر: 100775
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی در دیدار با اعضای شورای سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان تقویت بدنه کارشناسی مجموعه صمت با بهره‌مندی از ظرفیت بسیجیان و نخبگان را گامی مثبت برشمرد و بر اجرای نهضت رفع موانع تولید به همت بسیجیان تأکید کرد.

به گزارش سرویس استان آذربایجان شرقی پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، غلامعلی راستی در این دیدار با بیان اینکه به دلیل وسعت و تنوع وظایف و حجم بالای مسئولیت‌ها در سازمان صنعت، معدن و تجارت آماده بهره مندی از ظرفیت همه نخبگان و کارشناسان در همه سطوح اداری و سازمانی از جمله سپاه و بسیج هستیم، گفت: فرصت طلایی خدمتگزاری به ملت عزیز گوهر گرانبهایی است که نباید آن را ارزان فروخت.

وی با اشاره به اینکه همگی در قبال مردم مسئولیم و برای آبادانی کشور، از بیگانه انتظار نداریم، ادامه داد: با وجود امنیت فعلی در سایه جانفشانی همه نیروهای نظامی و انتظامی، باید توسعه صنعتی را فعالتر کنیم.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، افزود: نیاز به تفکر بسیج برای انجام تحولی نو در عرصه تولید و بازرگانی گامی مؤثر در جهت آبادانی کشور و استان است.

وی بر ضرورت تقویت بدنه کارشناسی سازمان صمت با بهره‌مندی از ظرفیت بسیجیان و نخبگان استان تأکید کرد و گفت: آماده اجرای نهضت رفع موانع تولید به همت بسیجیان هستیم.

راستی افزود: فعالیت چهار هزار واحد صنعتی و ۷۰۰ واحد معدنی ظرفیت بسیار بزرگی است برای خدمت‌رسانی به مردم و با تکمیل پروژه نفلین سینیت و آغاز بکار صنایع پایین‌دستی آن می‌توان شاهد رشد اقتصادی و توسعه صنعتی و اشتغال پایدار در استان بود.

وی گردآوری مشخصات واحدهای راکد و نیمه راکد صنعتی و معدنی استان و استفاده از اختیارات قانونی برای ورود هرچه موثرتر آنها به چرخه تولید را از جمله مهمترین اقدامات اولویت دار مجموعه صمت در سال جاری برشمرد و خاطر نشان کرد: پروژه های صنعتی و عمرانی بزرگی با دست توانمند مهندسین بسیجی و نخبه در حال اجراست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین