تاريخ: 1400/11/9
ساعت:
جستجو:

برگزاری رویداد دمو دی هوشمندسازی انرژی در کرمان

برگزاری رویداد دمو دی هوشمندسازی انرژی در کرمان

تاريخ: 8/10/1400
کد خبر: 100792
مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمان: از اولویت های اساسی حوزه مهندسی کشور در شرایط کنونی، تمرکز بر ارتقاء بهره وری و به طریق اولی، ارتقاء بهره وری برق در واحدهای صنعتی می باشد.

به گزارش سرویس استان کرمان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، مهندس ایمانی در تشریح این مهم افزود: بر هم خوردن تعادل عرضه و تقاضای انرژی و اختصاصا انرژی الکتریکی در طول سالهای اخیر، دلایل متعددی دارد که ایرادات مدیریتی از مهم ترین آنهاست.

در بررسی عملکرد بخش های مختلف، عدم رسوخ کافی فناوری و نوآوری در تولید، توزیع و مصرف برق، منجر به کاهش قابل توجه بهره وری گردیده است و حداقل تا 3 سال آینده، این موضوع در حد بحران می باشد. به همین دلیل، یکی از اولویت های ما در این شرایط، مشارکت و تسهیلگری در مسیر ورود فناوری و هوشمندسازی به صنعت برق می باشد.

با توجه به اشراف مناسب بسیج مهندسین صنعت و معدن بر واحدهای صنعتی کشور، یکی از نیازمندی های اساسی این واحدها که از طریق کلینیک صنعت و معدن بسیج و قرارگاه صما(صنعت،معدن،انرژی) نیز استخراج گردیده بود، هوشمندسازی طرف مصرف برق، با اولویت شهرک های صنعتی، می باشد.

در این راستا، ضمن مشارکت در طراحی و برنامه ریزی یک رویداد بین المللی در این بخش در استان کرمان، از تمامی فناوران، نوآوران و شرکت های دانش بنیان دعوت می نماییم تا در این رویداد حرفه ای که با هدف شناسایی و همرسانی طرفین عرضه و تقاضای محصولات و راه حل های هوشمندسازی انرژی در نیمه اول دیماه برگزار می گردد، شرکت نمایند.

در قالب این رویداد چند روزه، پنل های تخصصی، کارگاههای آموزشی و انتقال تجربه توسط شاخص ترین افراد صنعت برق کشور از بخش های دولتی، دانشگاهی و خصوصی نیز برگزار میگردد که قطعا حضور در آنها، برای گروه های مختلف مخاطب، بسیار مفید و پربار خواهد بود.

در پایان بر خورد لازم می دانم از شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمان، مرکز نوآوری و شتابدهی تگ معاونت علمی ریاست جمهوری و انجمن شبکه های هوشمند انرژی ایران، به پاس زحمات شبانه روزی در مسیر برگزاری قدرتمند این رویداد، قدردانی نمایم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین