تاريخ: 1400/11/9
ساعت:
جستجو:

دیدار با خانواده شهید علی رحمانی قهرودی در کاشان

دیدار با خانواده شهید علی رحمانی قهرودی در کاشان

تاريخ: 12/10/1400
کد خبر: 100797
شهید علی رحمانی قهرودی در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشت: «خدایا! پرتو فروزنده انقلاب اسلامی ایران را هر چه سریعتر در تمام کشورهای تحت ظلم و ستم بیفشان، پرچم گلگون لا اله الا الله را در آن‌جا به اهتزاز درآور و مسلمین را از بندهای جور و ستم خلاصی فرما.»

به گزارش سرویس استان اصفهان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، در این دیدار که در روستای قهرود انجام شد، مهندس علی اصغر سلیمانی مسئول بسیج مهندسین صنعت شهرستان کاشان، مهندس میرزایی دهیار قهرود، مهندس کاظمی دهیار جوینان، آقای قربانیان فرمانده پایگاه بسیج قهرود و صادقی رئیس شورای اسلامی قهرود حضورداشتند.

برادر شهید هم که از پیشکسوتان جهاد و شهادت هستند خاطراتی از شهید بزرگوار برای حاضرین بازگو کردند.

شهید «علی رحمانی قهرودی» فرزند «حسین»، یکم مردادماه 1361 در قهرودِ کاشان دیده به جهان گشود. این شهید والامقام، 18 خرداد ماه 1361 در عملیات بیت‌المقدس منطقه عملیاتی خرمشهر به فیض شهادت نائل آمد. در ادامه بخش از وصیت‌نامه شهید رحمانی قهرودی را می‌خوانیم.

سلام و درود بر مهدی قائم(عج‌الله)  و نایب برحقش خمینی کبیر(ره). سلام و درود بر یاران پاک‌باز و شهدای گرانقدر.

ای خدای بزرگ! بر عمر رهبر عزیز، این یاور مستضعفان، کوبنده ستمگران، منجی انسان رهبر مسلمانان، هادی شیعیان، خورشید فروزان، رهبر کبیر انقلاب بیافزا و تا ظهور حضرت مهد(عج) عمرش را طولانی بگردان.

خدایا! فرج امام زمان(عج‌الله) را نزدیک بگردان. خدایا! سربازان فداکار امامت را سالم، سلامت، موفق، پیروز، سرافراز و سربلند بنمای. خدایا! پرتو فروزنده انقلاب اسلامی ایران را هر چه سریعتر در تمام کشورهای تحت ظلم و ستم بیفشان، پرچم گلگون لا اله الا الله را در آن‌جا به اهتزاز درآور و مسلمین را از بندهای جور و ستم خلاصی فرما.

خدایا! ما را ببخش و از گناهان ما در گذر. بار خدایا! ما را سربازان امام زمان(عج‌الله) قرار بده. خدایا! همه خویشاوندان مرا در پرتو انقلاب عزیز هدایت فرما. خدایا! خانواده‌ام را سلامت داشته و توفیق خدمت در راه اسلام به آن‌ها عنایت فرما. پروردگارا فرزندم را در پناه خویش سالم و سلامت دار و او را تا بهره‌گیری از وجودش در راهت موفق و سرافراز، شهید بگردان.

خدایا! مرا در پیشگاهت مقبول گردان و از گناهانم در گذر. خدایا! همسرم را صبر و استقامت عنایت فرما تا بتواند در راهت همچون زینب(س) بر کفر بتازد. «اِنَّ اکرمَکُم عندَ الله اتقیکم»

اکنون که رسیده نعمت فضل خدای، برخیز غنیمت است نمانی به جای، ره یافتگان در ره حق نمایند تعجیل، از خود ببریدند، رسیدند به خداوند جلیل، عمرت اگر یک چند بشد، بر باطل بشتاب که کشتی عمر رسد بر ساحل، تا زندگیت محور خویش همی چرخ زند، تا جوهر هستی زره خود پرستی رود کلا نبود، فرصتی اندر که نمایی خدمت، حتی نرود این سخن بر فکرت، پس باش به هوش تا نشدی غرق در آن، آماده نماز اول این مجمل به آخر بخوان.

اسلحه و فشنگ‌ها، با قران کوچک یازده سوره، برای محمد مهدی بگذارید، ان‌شاءالله که بزرگ شد از آن در راه اسلام استفاده نماید. اگر استطاعت مالی داشتید محمد مهدی را برای کسب علوم اسلامی تا حد توانایی یاری نمایید.

همسر عزیزم! اگر از من بدی یا تندی دیدی، مرا ببخش و اگر مرا دوست داری باید با استقامت بیشتر مبارزه نمایی. از قول من از پدر و مادر و تمام خانواده‌ام خداحافظی نمایید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین