تاريخ: 1401/3/5
ساعت:
جستجو:

سردار شوقانی: کمک به رفع موانع تولید واحدهای صنعتی، معدنی و تولیدی در اولویت سپاه است

قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) استان سمنان باحضور جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) برگزار شد

سردار شوقانی: کمک به رفع موانع تولید واحدهای صنعتی، معدنی و تولیدی در اولویت سپاه است

تاريخ: 1/12/1400
کد خبر: 100847
سردار جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) اظهار کرد: کمک به رفع موانع تولید واحدهای صنعتی، معدنی و تولیدی دراولویت سپاه میباشد که ان شاءالله با کمک دستگاههای اجرایی بتوانیم این مهم را انجام بدهیم.

به گزارش سرویس استان سمنان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، قادری مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان سمنان گفت: درسال جاری با استفاده از ظرفیت کلینیک های صنعت و معدن و تیم های جهادی در سطح استان از ۱۳۰واحد پایش شده ۹۵واحد مانع زدایی گردید.

وی عنوان داشت: درحال حاضر اطلاعات جامع و کاملی از واحدهای صنعتی و معدنی در دست داریم که به یاری خداوند اکنون با جدیت و عزم راسخ برای مانع زدایی و پشتیبانی از آنها درحال تلاش هستیم.

بعداز ارائه گزارش توسط مسئول سازمان، سردار شوقانی جانشین سپاه قائم آل محمد (عج)بیان داشت: کمک به رفع موانع تولید واحدهای صنعتی، معدنی و تولیدی دراولویت سپاه میباشد که ان شاءالله با کمک دستگاههای اجرایی بتوانیم این مهم را انجام بدهیم.

سردار شوقانی خاطر نشان کرد: تشریفات اداری کمر تولید کنندگان را شکسته است و ناخواسته باعث جلوگیری از تولید و جهش تولید شده است.

جانشین سپاه استان سمنان افزود: یکی از مشکلات مهم بعد از بروکراسی اداری، فرهنگ سازی حمایت از تولید استان است که باید در دستور کار قرارگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین