تاريخ: 1401/7/12
ساعت:
جستجو:

تجلیل از خانواده سه شهید گرانقدر به مناسبت هفته مهندس در ایلام

با حضور سردار جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد

تجلیل از خانواده سه شهید گرانقدر به مناسبت هفته مهندس در ایلام

تاريخ: 14/12/1400
کد خبر: 100871
جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در این دیدارها با تبریک هفته مهندس گفت: همانطور که در انقلاب اسلامی تمام اقشار نقش داشتند، در دفاع مقدس هم تمام اقشار نقش آفرینی کردند‌.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، همزمان با روز مهندس و با حضور سردار کریمیان جانشین سپاه استان و مهندس محمد رحیمی رئیس سازمان صمت استان و مهندس اسماعیلی مدیر عامل شرکت  شهرک های استان و مهندس محمدی مسئول بسبج مهندسبن صنعت و معدن استان از خانواده سه شهید دفاع مقدس دیدار و با اهدا لوح و کارت هدیه از مقام شامخ آنان تجلیل بعمل آمد

جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در این دیدارها با تبریک روز مهندس گفت: همانطور که در انقلاب اسلامی تمام اقشار نقش داشتند، در دفاع مقدس هم تمام اقشار نقش آفرینی کردند‌.

مهمترین عامل ماندگاری انقلاب اسلامی در همه عرصه ها مردم اند که صاحب اصلی انقلاب بوده و هستند.

در آموزه‌های دینی، سیره اهل‌بیت (ع) و بزرگان، بر تکریم خانواده شهدا تأکید شده و باید به این موضوع به عنوان یک فریضه نگاه کرد.

گفتنی است، شهید "غلامرضا مظلومی"، پس از جنگ تحمیلی در جبهه دیگر به وطن خدمت کرد و در سال ۸۵ در درگیری و مبارزه با قاچاقچیان در منطقه کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید«فتحعلی چراغی» نیز در حین آموزش نظامی به بسیجیان به درجه شهادت نائل آمد.

شهید "علیجان غلامحسینی"، بعد از چند ماه خدمت در جبهه، در اواخر ماه مبارک رمضان در منطقه قلاویزان در ۲۴ شهریور ماه سال ۱۳۶۶ به شهادت رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین