تاريخ: 1401/3/5
ساعت:
جستجو:

برگزاری نشست توسعه مبادلات تجاری با محور سوریه با حضور فعالین اقتصادی استان گیلان

برگزاری نشست توسعه مبادلات تجاری با محور سوریه با حضور فعالین اقتصادی استان گیلان

تاريخ: 10/2/1401
کد خبر: 101907
سردار نوعی‌اقدام در نشست توسعه مبادلات تجاری با محور سوریه با حضور فعالین اقتصادی استان گیلان در منطقه آزاد انزلی، اظهار داشت: امروز باید از اقتصادمان همچون اقتدار مان محافظت کرده و از بستر اقتصادی ایجاد شده استفاده کنیم.

به گزارش سرویس استان گیلان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، سردار نوعی‌اقدام عصر امروز در نشست توسعه مبادلات تجاری با محور سوریه با حضور فعالین اقتصادی استان گیلان در منطقه آزاد انزلی، اظهار داشت: امروز باید از اقتصادمان همچون اقتدار مان محافظت کرده و از بستر اقتصادی ایجاد شده استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه هرکس بخواهد در عرصه تولید، انتقال تکنولوژی و امکانات وارد شود شرایط برای او فراهم است، افزود: رهبری امروز برای نهادینه کردن جهاد اقتصادی و علمی کردن اقتصاد به مقوله دانش بنیان اشاره کرده است. اگر می‌خواهید تحولات ارزشمندی صورت گیرد می بایست رشد اقتصادی انجام شود.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه اضافه کرد: فعالان اقتصادی میتوانند در بخش های هتلداری، رستوران داری ، ساخت و ساز ، بازیافت زباله ، ایجاد خدمات نرم‌افزاری،  اسنپ و سایر اپلیکیشن ها ، انرژیهای تجدیدپذیر برقی و بادی و مونتاژ ، صنعت پلاستیک با تعرفه گمرکی صفر درصد کالای خود را به ۲۴ کشور عربی صادر کنند و این مسیر برای تمامی سرمایه گذاران هموار است.

نوعی اقدام گفت: همچنین صاحبان سرمایه قادر خواهند بود با انتقال تکنولوژی مهندسی و بازرگانی در صادرات ، شیر خشک ، ماکارونی، سوخت، مواد پتروشیمی و داروها در این کشورها به خصوص سوریه فعالیت داشته باشید. همچنین در همکاری و هم افزایی با اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه می‌توان مشکلات را برطرف کرده و با امضا قرار داد با این اتاق از کمک مان بهره مند شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین