تاريخ: 1401/4/6
ساعت:
جستجو:

اهداء زندگی مجدد به مادران و پدران در بند توسط بسیج مهندسین صنعت و معدن خوزستان

اهداء زندگی مجدد به مادران و پدران در بند توسط بسیج مهندسین صنعت و معدن خوزستان

تاريخ: 29/3/1401
کد خبر: 101960
گروه جهادی شهید سید حمید تقوی فر سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان هر سال به منظور مسئولیت اجتماعی وارج نهادن به این فرهنگ کهن و غنی در جشن گلریزان ستاد دیه استان خوزستان شرکت می‌کند.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، گروه جهادی شهید سید حمید تقوی فر سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان هر سال به منظور مسئولیت اجتماعی وارج نهادن به این فرهنگ کهن و غنی در جشن گلریزان ستاد دیه استان خوزستان شرکت می‌کند.

به همین منظور گروه جهادی شهید تقوی فر در این پویش خداپسندانه با حضور همسر شهید تقوی فر و مسئولین ستاد دیه استان مبلغ ۳۶۴ میلیون تومان که با کمک خیرین جمع آوری شده بود را برای آزادسازی مادران و پدران زندانی غیرعمد به حساب ستاد دیه واریز کرد.

 به گفته مسئول گروه جهادی شهید تقوی فر از مبلغ ۳۶۴ میلیون تومان کمک با کارشناسی مددکاران اجتماعی مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای رهایی مادران دربند تعداد ۵ زن  و ۱۶۴ میلیون تومان برای رهایی پدران تعداد ۷ مرد واریز شد.

حاج حمیدرامهرمز بیان کرد:  این گروه جهادی در تمام نقاط کم برخوردار اهواز و استان خوزستان از منطقه کم برخوردار منبع آب گرفته تا مناطق زلزله زده اندیکا در حال تلاش و انجام وظیفه مسئولیت اجتماعی خود است و هر ساله تمام سعی خود را می کند در جشن گلریزان خنده برلب مادران و پدران دربند غیرعمد بنشاند.

وی گفت: از تمام خیرین و مردم مهربان استان تقاضامندم که در این خصوص به هر نحو ممکن ما را یاری کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین