تاريخ: 1401/4/6
ساعت:
جستجو:

حمایت از تولید داخل رویکرد بسیج مهندسین صنعت و معدن سمنان است

حمایت از تولید داخل رویکرد بسیج مهندسین صنعت و معدن سمنان است

تاريخ: 31/3/1401
کد خبر: 101963
مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان سمنان گفت: حمایت از تولید داخل و اشتغالزایی از مهمترین رویکردهای این کانون است.

به گزارش سرویس استان سمنان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، به همت گروه جهادی شهید فخری زاده، در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی، جلسه کارگروه کلینیک صنعت یار بسیج شهرستان سمنان با عسگری مدیرعامل کارخانه واحد تولیدی لبنیات دهکده برگزار شد.

در این جلسه مدیر این شرکت ضمن تاکید بر اینکه زیربنای شرکت به مساحت بیش از  چهار هزار متر مربع با بنای مفید 2 هزار و 369 متر در شهرک صنعتی سمنان در سال ۱۳۹۶ ساخته شد، بیان کرد که این کارخانه  تأثیر مهمی در تنظیم بازار مواد لبنی دارد.

عسگری عنوان کرد: این کارخانه لبنیات ظرفیت تولید ۱۱ هزار تن انواع تولیدات شیر و ماست و دوغ و خامه را دارد و اشتغال زایی ۳۲ نفر به صورت مستقیم و ۶۰ نفر به صورت غیر مستقیم را در منطقه فراهم کرده است؛ اما متأسفانه پس از تملک از سوی یکی از بانک‌ها به سبب عجز در بازپرداخت تسهیلات، به شرایط  تعطیلی کشیده شد.

سیدابوطالب محمودی، مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان سمنان در این جلسه ضمن تأکید بر توجه به نیاز مبرم کشور به تقویت تولید داخل و اشتغال‌زایی در این شرایط سنگین تحریمی تحمیل شده از جانب دشمنان، بیان کرد؛ کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان سمنان برای حمایت از تولید داخلی در راستای احیای حقوق عامه، مسئولیت دوچندان  و اقدامات بسیار ارزند‌ه ای برای احیای واحد‌های تولیدی راکد دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین