تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

برگزاری رویداد استارت‌آپی ققنوس در ۱۰ حوزه کار آفرینی

به همت کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه ناحیه کرمانشاه صورت می گیرد

برگزاری رویداد استارت‌آپی ققنوس در ۱۰ حوزه کار آفرینی

تاريخ: 22/4/1401
کد خبر: 101982
اولین رویداد استارت‌آپی بزرگ بین المللی در غرب کشور بدون محدودیت سنی و تحصیلی با هدف ایجاد کسب و کارهای پایدار به همت کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس استان کرمانشاه پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن،  امیر امیری درباره جزئیات برگزاری رویداد استارت‌آپی اظهار کرد: با توجه به اینکه در استان کرمانشاه و غرب کشور پیش از این رویدادها محدود به فضای دانشگاهی بود و بسیاری از افراد مستعد کشف و شناخته نمی‌شدند؛ تصمیم گرفتیم این رویداد را به صورت گسترده در۱۰ محور مختلف بدون محدویدت سنی و تحصیلی برگزار کنیم و شرکت در این رویداد برای عموم آزاد باشد.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا ۲۵ تیر ماه است بیان کرد: این رویداد در حوزه‌های کارآفرینی ، مشاغل خانگی و خدماتی، علوم و فنون نظامی و پدافند غیرعامل، فنی و مهندسی ،طراحی دکوراسیون، میراث فرهنگی، فناوری اطلاعات، پزشکی، دامپزشکی و داروسازی، قضایی حقوقی، فرهنگی ورزشی و کشاورزی و دامپروری برگزار می‌شود.

رئیس کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن کرمانشاه ادامه داد: تا کنون بیش از صد گروه در سامانه مخصوص این رویداد ثبت‌نام کردند و همچنین علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس http://Bzn.ir/Startaup۱۴۰۱ و ایمیل Sartup.kermanshah@gmail.com ارسال کنند.

امیری افزود: در روز اختتامیه یعنی ۵ مرداد همزمان با روز کارآفرینی ده طرح و ایده منتخب معرفی می‌شوند و همچنین این گروه‌های ارائه دهنده طرح‌های برتر مورد حمایت مالی و آموزشی قرار می‌گیرند. با توجه به اهمیت مسئله ایجاد کسب‌وکارهای خانگی سه طرح و ایده کسب‌وکار خانگی نیز مورد حمایت قرار می‌گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد که تجاری سازی این ایده‌ها قدم مثبتی در مسیر کارآفرینی استان باشد و گفت: داورها و منتورهای این رویداد افرادی قابل اعتمادی هستند که در تمام مسیر همراه شرکت کنندگان خواهند بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین