تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

سپاه پاسداران آماده همکاری با بخش صنعت در راستای رفع موانع تولید است

سردار فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین عنوان کرد

سپاه پاسداران آماده همکاری با بخش صنعت در راستای رفع موانع تولید است

تاريخ: 4/5/1401
کد خبر: 102000
سردار رفیعی آتانی عنوان کرد: حل مشکلات واحدهای تولیدی باید در دستور کار متولیان صنعت باشد و در این مسیر سپاه آماده همکاری و همراهی موثر است.

به گزارش سرویس استان قزوین پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن،  جلسه میز خدمت صنایع با هدف بررسی مشکلات و دغدغه های صنایع و رفع موانع تولید در راستای تحقق راهبرد سال با حضور سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و جمعی از صنعتگران در شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد.

سردار آتانی در این نشست اظهار کرد: حل مشکلات واحدهای تولیدی باید در دستور کار متولیان صنعت باشد و در این مسیر سپاه آماده همکاری و همراهی موثر است.

وی افزود: قطعا همدلی بین مدیران دستگاه های اجرایی و حمایت و پشتیبانی آن ها از این حوزه، در بهبود فضای فعالیت برای صنعتگران و تولید کنندگان نقش دارد و این موضوع نباید مورد غفلت واقع شود.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: قوانین و مقررات باید در راستای هموار شدن مسیر تولید و اشتغالزایی باشد، بر این اساس نیز می بایست با همفکری و هم اندیشی با صنعتگران، مشکلات احصا و راه حل مناسب جهت برطرف شدن آن ها ارائه شود تا صنعتگر در پیچ و خم امور اداری گرفتار نشود و صرفا به دنبال توسعه فعالیت های مربوط به خود باشد.

سردار رفیعی آتانی ادامه داد: در حال حاضر ضرورت اول کشور که دغدغه اصلی مقام معظم رهبری نیز می باشد، موضوع رفع موانع تولید و اشتغال و اهمیت دادن به شرکت های دانش بنیان است و باید هر شخص و دستگاهی به سهم خود توجه ویژه ای به آن داشته باشد.

وی در پایان بر برگزاری جلساتی که نتایج و خروجی آن در رفع موانع تولید و اشتغالزایی تاثیر دارد، تاکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین