تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

پایش و عارضه یابی معادن شهرستان فیروز آباد در قالب طرح معدن یار

پایش و عارضه یابی معادن شهرستان فیروز آباد در قالب طرح معدن یار

تاريخ: 12/5/1401
کد خبر: 102017
با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس و سازمان صمت فارس و با حضور رییس اداره امور معادن فارس در شهرستان فیروز آباد از معادن کربنات سدیم کاوه، سرب و روی سورمه ومعادن سنگ آهک و نمک در قالب طرح معدن یار مورد بررسی عارضه یابی و نظارت قرار گرفت.

به گزارش سرویس استان فارس پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس و سازمان صمت فارس و با حضور رییس اداره امور معادن فارس، مدیر معدن سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن فارس در شهرستان فیروز آباد  از معادن کربنات سدیم کاوه، سرب و روی سورمه ومعادن سنگ آهک و نمک در قالب طرح معدن یار مورد بررسی عارضه یابی و نظارت قرار گرفت.

کارخانه و معادن سنگ آهک و نمک واحد صنعتی و معدنی کربنات سدیم کاوه و معدن سرب و روی کوه سورمه واحد کربنات سدیم کاوه دارایی‌های ۱۵۰۰ نیروی کار شاغل و دارای امکانات رفاهی جهت نیروی کار فوق الذکر از جمله خوابگاه و رستوران میباشد.

دکتر احمدی مدیر معدن سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن فارس افزود: مشکلات مطرح شده در این پایش زیر ساخت جاده دسترس بدلیل باریک بودن جاده مجاور باتوجه به ورودی کارخانه به دلیل جابجایی روزانه ۲۰۰ تریلی و ۲۰۰ کامیون بوده که از لحاظ ایمنی نیاز به توسعه دارد.

مشکل سوخت و تامین برق مورد نیاز از دیگر مواردی بود که در این بازدید یک روزه مطرح شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین