تاريخ: 1401/7/12
ساعت:
جستجو:

قدردانی مدیر کل صمت استان ایلام از مجموعه سپاه و بسیج بابت ورود به عرصه مانع زدایی از صنایع

در دیدار مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن ایلام با مدیر کل صمت استان عنوان شد

قدردانی مدیر کل صمت استان ایلام از مجموعه سپاه و بسیج بابت ورود به عرصه مانع زدایی از صنایع

تاريخ: 25/5/1401
کد خبر: 102023
مدیر کل صمت استان ایلام با تشکر از همراهی های قرارگاه صنعتی خاتم الانبیا(ص) در کمک به مشکلات واحد‌های صنعتی و معدنی گفت: قطعا از وقتی که قرارگاه به میدان کمک به احیا واحد ها ورود کرده آثار و برکات آن را بصورت ملموس شاهد هستیم و از این بابت از مجموعه سپاه و بسیج سپاسگزاریم.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، در راستای تعاملات و هم افزایی جهت پیشبرد امور، جلسه ای تخصصی فی مابین مهندس محمدی مسئول بسیج مهندسین صنعت و مهندس رضایتی مسول طرح صنعت یار با  مدیر کل صمت استان ایلام و معاون امور صنایع برگزار شد.

مهندس محمدی در این جلسه با تبیین کامل تفاهم نامه نهضت احیا واحد های صنعتی معاون اول رییس جمهور و سازمان بسیج، آمادگی خود را جهت تسریع و کمک به حل مشکلات واحدها با استفاده از ظرفیت این تفاهم نامه شد.

مهندس محمد رحیمی مدیر کل صمت استان با تشکر از همراهی های قرارگاه صنعتی خاتم الانبیا(ص) در کمک به مشکلات واحد‌های صنعتی و معدنی گفت: قطعا از وقتی که قرارگاه به میدان کمک به احیا واحد ها ورود کرده آثار و برکات آن را بصورت ملموس شاهد هستیم و از این بابت از مجموعه سپاه و بسیج سپاسگزاریم.

خاطر نشان میشود در ادامه این جلسه مسایل و مشکلات تعدادی از واحدها نیز بررسی و ساز و کارهای لازم جهت آنها در نظر گرفته شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین