تاريخ: 1401/7/12
ساعت:
جستجو:

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمان

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمان

تاريخ: 26/5/1401
کد خبر: 102028
مسئول بسیج مهندسین صنعت استان کرمان گفت: در حال حاضر حلقه مفقوده حوزه صنعت و معدن در استان، ارتباط ضعیف دانشگاه ها با صنعت است. اگر بتوانیم با استفاده از پتانسیل اساتید و دانشجویان، ارتباط صنعت با دانشگاه را بخوبی برقرار کنیم مسئله دانش بنیان شدن تولید تا حد زیادی حل خواهد شد.

به گزارش سرویس استان کرمان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، به گفته حجت قاسم پور مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمان، این نشست با حضور تعدادی از مسئولین استان از جمله جانشین ستاد تخصصی اقشار، معاون اقتصادی استاندار، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی، مدیر خانه صمت استان، برخی از رئوسای دانشگاهها اصلی استان، برخی از مسئولین دیگر اقشار بسیج و سایر اعضای هیئت اندیشه ورز در سالن جلسات ساختمان بسیج اقشار برگزار گردید.

مهندس حجت قاسم پور در ابتدای نشست به تشریح سیاست ها و ماموریت های کلی سازمان پرداختند و گفتند رویکرد اصلی سازمان، تعامل، هم افزایی و همکاری حداکثری با همه مسئولین استان از جمله مسئولین ادارات و نهادهای مرتبط با جامعه هدف سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن است.

وی ادامه داد در راستای تحقق اهداف شعار سال، یکی از برنامه های اصلی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمان، تلاش جهت دانش بنیان کردن تولید و بهبود ارتباط صنعت با دانشگاه است.

قاسم پور گفت: در حال حاضر حلقه مفقوده حوزه صنعت و معدن در استان، ارتباط ضعیف دانشگاه ها با صنعت و معدن است اگر ما بتوانیم با استفاده از پتانسیل اساتید، دانشجویان و بویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارتباط صنعت با دانشگاه را بخوبی برقرار کنیم مسئله دانش بنیان شدن تولید تا حد زیادی حل خواهد شد.

در ادامه نشست سایر شرکت کنندگان در جلسه به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. در پایان این نشست  سرهنگ پاسدار حجت الله پاداش جانشین ستاد تخصصی اقشار، با اهداء لوح تقدیر از زحمات مسئول سابق سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان، قدردانی و تشکر و برای مسئول جدید آرزوی موفقیت کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین