تاريخ: 1401/9/8
ساعت:
جستجو:

بازدید تخصصی از واحد دانش بنیان تانیش در ایلام

بازدید تخصصی از واحد دانش بنیان تانیش در ایلام

تاريخ: 6/6/1401
کد خبر: 102043
مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان ایلام به اتفاق مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و مسئول دفتر دیوان محاسبات در استان از واحد دانش بنیان تانیش بازدید کردند.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان ایلام به اتفاق مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و مسئول دفتر دیوان محاسبات در استان از واحد دانش بنیان تانیش بازدید کردند. این بازدید با هدف پیگیری مشکلات واحد و بررسی اقدامات در دست انجام این واحد صنعتی انجام گرفت.

مهندس نصری مدیر واحد کلیه فرایندها ی این واحد را برای بازدید کنندگان تشریح نمود و این واحد کار تولید روغن موتور، گریس، ضدیخ و واسکازین را در برنامه داشته و قابلیت اشتغال سی نفر را دارا می باشد و هم اکنون  توانسته این واحد را در مقیاس کوچک به مرحله تجاری سازی برساند.

مهندس محمدی در این بازدید با اظهار خوشحالی از نبوغ و ابتکارات مدیر واحد که کلیه قطعات و ماشین آلات را شخصا تولید نموده است قول داد که نسبت به پیگیری مشکلات این واحد اقدام نماید.

لازم به ذکر است این واحد جهت تست مواد اولیه مورد نیاز که فعلا از روغن سوخته استفاده میکند نیاز به تامین حداقل یک تن نفت خام می باشد.

مهندس نصری اعلام آمادگی نمود پس از تست نفت خام در قالب پترو پالایشگاه با مشارکت سایر سرمایه گذاران اقدام نماید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین