تاريخ: 1398/2/4
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

بررسی معضلات پیش روی صنعت استان و راهکارهای برون رفت از رکود حاکم بر صنعت

در مجمع عمومی سالیانه بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان صورت گرفت:

بررسی معضلات پیش روی صنعت استان و راهکارهای برون رفت از رکود حاکم بر صنعت

تاريخ: 7/9/1397
کد خبر: 78687
مجمع عمومی سالیانه سازمان بسیج مهندسین صنعتی اصفهان در سالن همایش شرکت آبفا استان اصفهان با حضور مدیران کانون ها، رئیس و نائب رئیس شورای هر کانون و اعضا شورای مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان برگزار گردید.

به گزارش سرویس استان اصفهان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مجمع عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت در سالن همایش شرکت آبفا استان اصفهان با حضور مدیران کانون ها، رئیس و نائب رئیس شورای هر کانون و اعضا شورای مرکزی سازمان بسیج مهندسین صنعتی برگزار گردید.

جلسه راس ساعت 9 صبح با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید. پس از خیر مقدم گوئی جناب آقای مهندس شادمان فر مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی، آقای مهندس حاج رسولیها رئیس شورای مرکزی سازمان در خصوص معضلات پیش روی صنعت استان، ظرفیت های سازمان و راهکار های  برون رفت از رکود حاکم بر صنعت به سخنرانی پرداختند.

سپس جناب آقای حاجی دلیگانی نماینده محترم مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در خصوص اوضاع کنونی کشور و وظایف بسیجیان در این برهه حساس سخنرانی نمودند و به سوالات حضار پاسخ دادند.

پس از استراحت و پذیرایی چند کلیپ متناسب با مسائل روز کشور و اوضاع منطقه پخش گردید. و در ادامه جناب آقای مهندس شادمان فر گزارشی از عملکرد یک ساله سازمان بسیج مهندسین صنعتی و برنامه های پیش رو ارائه دادند.

و در ادامه به نظرات و پیشنهادات وانتقادات پاسخ داده شده و در تبادل آرا و نظرات مقرر شد بیانبه ای توسط جمع حاضر صادر گردد و از مقام محترم ریاست جمهوری درخواست انتصاب استانداری لایق فرهنگ و تمدن شهر اصفهان، شهر علم و صنعت و هنر و ایثار که در روند تاریخ سرنوشت سازی خود را در کشور به اثبات رسانیده است، در خواست گردد به نیابت از 4500نفر بسیجی مهندس رشته های فنی ومهندسی  استان بیانیه نوشته وقرائت وامضائ وبه مبادی آن ارجاع گردید.

در انتهای جلسه حضار به بیان نقطه نظرات خود در خصوص برنامه و عملکرد سازمان پرداختندو جلسه با اقامه نماز جماعت و صرف نهار به پایان رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها