تاريخ: 1398/6/1
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

بررسی مشکلات موجود در صنایع استان قم و اقدامات صورت گرفته برای احیاء دوباره صنایع غیرفعال

در جلسه بسیج مهندسین استان قم و مسئولین استان صورت گرفت:

بررسی مشکلات موجود در صنایع استان قم و اقدامات صورت گرفته برای احیاء دوباره صنایع غیرفعال

تاريخ: 30/10/1397
کد خبر: 79730
در جلسه ی کلینیک صنعت استان قم شعبه شهرک شکوهیه، مشکلات موجود در صنایع استان قم و اقدامات صورت گرفته برای احیاء دوباره صنایع غیرفعال مورد بحث قرار گرفت.

به گزارش سرویس استان قم پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، طی جلسه ای در کلینیک صنعت استان قم شعبه شهرک شکوهیه و باحضور مسئول بسیج مهندسین استان جناب سرهنگ نیکوکلام ، مسئول سرمایه گذاری استانداری مهندس خوش نویسان ، مدیر دفتر اقتصادی استانداری مهندس آوری فرد، سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی مهندس علی مددی ، معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی مهندس آشتیانی و دیگر مسئولین استانی برگزار گردید ، جناب آقای مهندس قاضی و جناب آقای مهندس صادق منش مسئولین کلینیک صنعت استان قم گزارشی از اقدامات صورت گرفته از ابتدای سال تا کنون ارائه نمودند و برنامه های آتی کلینیک را تشریح کردند. همچنین آماری از مشکلات موجود در صنایع استان و اقدامات صورت گرفته برای احیاء دوباره صنایع غیرفعال ارائه گردید.

در این جلسه به صورت حضوری چهار واحد صنعتی که مشکلات اداری در استان دارند نیز حضور پیدا کرده و مشکلات خود را به صورت مستقیم با مسئولین در میان گذاشته و پیگیری نمودند .لازم به ذکر است افراد حاضر در پایان جلسه  از نمایشگاه محصولات شهرک شکوهیه که به همت کلینیک صنعت تشکیل گردیده است دیدن نمودند. در پایان مقرر گردید که از این پس واحدهای صنعتی که می خواهند مشکلات خود را در ستاد تسهیل استانداری پیگیری نمایند باید از طرف کلینیک صنعت بسیج مهندسین مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید کارشناسان ، مشکلات واحد مربوطه به ستاد تسهیل ارجاع شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها